Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdź BattleForge`a razem z nami - weź udział w testach wersji beta!

31 postów w tym temacie

gram.pl

W ostatnim czasie Elektronicy nie stronią od eksperymentów. Do takich produkcji należy zaliczyć BattleForge'a - połączenie karcianki, RTS-a i gry MMO. Od wtorku sami będziecie mogli sprawdzić jej betę, tymczasem zachęcamy do lektury zapisu naszych wrażeń!

Przeczytaj cały tekst "Sprawdź BattleForge'a razem z nami - weź udział w testach wersji beta!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to kryzys światowy zmusił EA do zrezygnowania z promowania starych marek, na rzecz nowych, potencjalnych "kopalni złota". Oby ta gra była tak dobra, jak to przed chwilą przeczytałem, to będzie jedną z czołowych marek EA. Jak dla mnie jeden wielki + dla "Elektryków" xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:31, Sashion napisał:

Czy tylko mi nie działa przyciski "Kliknij"?

Nie. Najwyraźniej ktoś coś schrzanił przy pisaniu newsa, albo jeszcze nie przygotowali stronki z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:34, RyuTakarashi napisał:

> Czy tylko mi nie działa przyciski "Kliknij"?
Nie. Najwyraźniej ktoś coś schrzanił przy pisaniu newsa, albo jeszcze nie przygotowali
stronki z tym.

Nie! Czytanie ze zrozumieniem się kłania(chyba, że już u nas wtorek). Jak wół we wstępie... :P
"W ostatnim czasie Elektronicy nie stronią od eksperymentów. Do takich produkcji należy zaliczyć BattleForge''a - połączenie karcianki, RTS-a i gry MMO. Od wtorku sami będziecie mogli sprawdzić jej betę, tymczasem zachęcamy do lektury zapisu naszych wrażeń!"

Co do Battleforge - to naprawdę miodnie się zapowiada według mnie. Coś podobnego do Etherlordsów(nawet podział ras; P) zawsze, ale to zawsze mnie ekscytowało. Przy becie się przekonam co do mechaniki oraz jak przystało na testera coś zgłoszę tu i tam. :]

Można wiedzieć o której będą jutro te klucze(cały tysiąc jak się okazuje?! :D)? Otóż muszę wiedzieć, kiedy mam siedzieć siedzieć i czekać na możliwość zdobycia tego klucza. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale przydał by się jakiś singleplayer albo hot seat żeby z bratem trochę powalczyć. Ale jeżeli gra będzie taka jak myślę to kupię ,ale bez żadnych głupich zabezpieczeń typy DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta otwarta jest już chyba od ponad miesiąca.
Sam się na nią załapałem i przyznam że dość fajna gierka.
Ma coś w sobie nowego a ta zabawa z kartami jest spoko.
Choć ma kilka swoich wad
Ale gra zapowiada się nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aplikując do bety przez oficjalną stronę nie ma się gwarancji uzyskania dostępu do bety to raz.
Poza tym na oficjalnej stronie klucze rozdzielane są partiami, więc nawet jak nas wylosują to na pewno nie dostaniemy klucza od razu po zapisaniu się tylko za jakiś czas. Z gram.pl dostaniecie klucz "od ręki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od wczoraj przygotowuję się na tą betę ;]

Cała noc ściągały się wszelkie uaktualnienia klienta i dopiero teraz widzę jak kreska mozolnie mija 50%. Neta mam 1mb więc trochę tego wszystkiego jest do zassania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:38, bylekto napisał:

Czemu mi ciągle nie działa przycisk "Kliknij"? Miało być od wtorku.

Dokładnie. Oj ktoś tu chyba przysypia ;). Z drugiej strony nie powiedzieli od którego wtorku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować