Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

Dominik Trzmielewski

[Zaktualizowano] Święty Mikołaj to nie Zajączek Wielkanocny i nie ma w zwyczaju (przynajmniej na naszej szerokości geograficznej) pozostawiania prezentów w nietuzinkowych miejscach. Ale tym razem - mówiąc dosłownie - zaszalał! Pora na odszukanie zawartości jego worka!

Przeczytaj cały tekst "Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:39, Pile napisał:

A co z konkursem efekt serii?


Dobre pytanie. Ale nie do nas. Postaramy się jutro przycisnąć chłopaków z CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co teraz?


Wiem, że większość to uzna za głupie, ale przyznam się jak to osiągnąłem. Znalazłem na razie dwa przecieki, ale wystarczyło wpisać w google nazwę akcji... W artykułach w dziale "publicystyka" też można znaleźć ten tekst.


Nie wiem, czy nie zepsułem w tym momencie zabawy, ale chyba ważne jest to, abyście o tym wiedzieli ;)

20081215174829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jedno znalazłem, nawet bez szukania pytań, pojawiło się na gram.pl przez tym newsem - czy dostanę więc nagrodę?

EDIT: Znalazłem to co Lesz3yk, ale nawet nie wpisywałem w Google, po prostu znalazłem. Strasznie się ucieszyłem na tę nagrodę, ale nie wiem co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :]


A jeśli chodzi o gry z poszukiwania prezentów, to w sumie i tak mi nie pójdą na moim lapku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś!

Gratulujemy najszybszego rozwiązania zagadek i odnalezienia strony. Nagrodami są gry ufundowane przez CD Projekt: Pure, Gothic 3: Zmierzch Bogów oraz Mount & Blade. W celu ustalenia szczegółów wysyłki nagrody, skontaktujemy się z Tobą e-mailem przypisanym do Twojego konta na gram.pl.


Znalezione w czasie szukania podpowiedzi, mam jedną podpowiedź, i jak teraz?:D Tzn. że wygrałem czy coś nie tak z system i konkurs od nowa?:D
Mogę się już cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale komedia, wyszukanie strony przez google i wejście = wygrana. Ale ktoś to spartaczył :D

Co do Efektu Serii. W piątek było " w poniedziałek na 100%", w sobotę "Na początku przyszłego tygodnia", w poniedziałek "Postaramy się jutro przycisnąć chłopaków z CDP". Jakie będzie wytłumaczenie we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować