Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

Nie jestem pewien ale już jest chyba po nagrodach. Znalazłem stronę na której miała być ta grafika w którą należy kliknąć; problemem jest to, że tej grafiki na niej niema, więc już chyba po zabawie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:00, wip_01 napisał:

Tak jak pisałem wcześniej. Po serwsie szukasz pytań z obrazkami. Potem w kolejności pytań
bierzesz pierwsze litery z kazdej odpowiedzi i wklejasz w miejsce kropek www.gram.pl/...
tych trzech kropek.

A nie w miejsce czterech kropek? Bo to zmienia postać rzeczy ;)

Brakuje mi odpowiedzi na drugie pytanie, a pozostałe niby mam. Jednak po wpisywaniu w drugą literkę losowej, po sprawdzeniu wszystkich kombinacji nadal nic nie wychodzi. Cóż, fajnie, że trwa to jeszcze 4 etapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:14, Inuki napisał:

Nie jestem pewien ale już jest chyba po nagrodach. Znalazłem stronę na której miała być
ta grafika w którą należy kliknąć; problemem jest to, że tej grafiki na niej niema, więc
już chyba po zabawie :-(


Dokładnie:) Gdybyś szybciej wszedł to może może, a tak możemy sobie darować,i wysłuchiwać komentarzy innych wygranych osób które staraja się nas pouczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:17, Gryczka napisał:

A nie w miejsce czterech kropek? Bo to zmienia postać rzeczy ;)

Jeżeli zrobiłem 3 kropki, a pytania są 4. Napisałem o wstawianiu pierwszych liter w miejsce kropek. Wiec wnioskując: Jeżeli jesteś osobą inteligentną o kreatywnym myśleniu to szybko wpadniesz na to. Jeżeli nie, ten konkurs nie jest dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, wychodzi na to, że konkurs nie jest dla mnie, bo nie rozumiem nawet Twojego pierwszego zdania. Podejrzewam, że nie tylko ja. Jeśli pytania są 4 to kropki na pierwsze literki też powinny być 4, czyż nie? Jeśli nie możesz wytłumaczyć mi to zdanie: "Jeżeli zrobiłem 3 kropki, a pytania są 4."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:33, Diddle napisał:

Mam odpowiedzi na 1,3,4. w miejsce drugiego wpisałem każdą możliwą literę. Nic nie wyskakuje
:/ . O co chodzi?



heheh jakaś podpowiedź do 3 pytania bo nie mam pojęcia jaka może być do tego odpowiedź ;/ do drugiego zresztą też nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, po prostu najwyraźniej dla niego powiedzenie: "Przepraszam, pomyliłem się", jest bardzo dużym problemem. ;]
Też sprawdzałem dużo możliwości, ale otrzymałem info, że już jakaś osoba wygrała... Co z mefiperesem?
@Modok - ... N/c. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:34, Gryczka napisał:

Hm, wychodzi na to, że konkurs nie jest dla mnie, bo nie rozumiem nawet Twojego pierwszego
zdania. Podejrzewam, że nie tylko ja. Jeśli pytania są 4 to kropki na pierwsze literki
też powinny być 4, czyż nie? Jeśli nie możesz wytłumaczyć mi to zdanie: "Jeżeli zrobiłem
3 kropki, a pytania są 4.
"

Jeszcze to chcesz drążyć? :O To po co się pytasz jak możesz już napisac poprawkę do mojego tekstu? Trudne?
Pierwsze litery odpowiedzi wpisujecie w kolejności pytań w miejsce tych czterech kropek .... które znajdują się przy adresie www.gram.pl/.... . Nie łudźcie sie bo pewnie i tak nie wygracie.
Pozdrawiam :)

@xbit
Żeby dla ciebie było takim prostym odczepienie się od moich postów to byłby miły prezent na święta.

@Modok
A próbowaleś mi wmówić niekulturalnie że nie jesteś spamerem. Phi ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób, które już widziały kilka pytań. Ja widziałem jedno i mam do nich pytanie. Czy pytania pojawiają się na całej stronie, czy w jakimś określonym miejscu newsa, artykułu, etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wipowi_01 chodziło zapewne o to że w miejsce gdzie są trzy kropki należy wstawić te cztery znaki. A że niektórzy nie załapali a inni zamotali a jeszcze inni tę sprawę ciągnęli to się porobiło ;-D. I się to tak zapętliło i zamotało że jest jak jest. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:00, KŁEJK napisał:

wipowi_01 chodziło zapewne o to że w miejsce gdzie są trzy kropki należy wstawić te cztery
znaki. A że niektórzy nie załapali a inni zamotali a jeszcze inni tę sprawę ciągnęli
to się porobiło ;-D. I się to tak zapętliło i zamotało że jest jak jest. ;p

Numerek mogłeś sobie już odpuścić i z duzej literki napisać :D Tak jak powiedział Kłejk, tak zostało wyjaśnione. W tym momencie pragnę skończyć tą dyskusję, bo nie prowadzi do niczego. Chyba ze do tego ze znów Modok bedzie chciał mnie zjechać na GG, albo xbit będzie miał dziwne pretensje. Ale na tym koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 20:46, wip_01 napisał:

Jeszcze to chcesz drążyć? :O To po co się pytasz jak możesz już napisac poprawkę do mojego
tekstu? Trudne?

To dlaczego nie mogłeś od razu napisać tak jak mówił xbit, że się pomyliłeś? Trudne? Po drugie na końcu mojej pierwszej wypowiedzi wstawiłem uśmiech, co oznacza, że zwracałem Ci uwagę z uśmiechem ;) Poza tym mój post nie składał się tylko ze zwrócenia uwagi Tobie. Dobra, bo będzie, że drążę temat...
Pozdrawiam.
KŁEJK - ja nie załapałem, bo według mnie ciężko to było załapać. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zagul
Przewodniczący
15.12.2008, 21:06

Troszkę chory i dzwiny ten konkurs, czy ktoś znalazł wszystkie pytania?

1. jest w Kolektywie prawa strona 1 pytanie... Świąteczny konkurs...
2. jest na ja.gram.pl/GRAMy
3. Jest w temacie z ogłoszeniami ostatni post
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33173&u=61
4. W artykule zjeżdżalnia - z Tomb Rider Underworld pod samym nagłówkiem..

Konkurs już nie wazny więc to nie spoiler..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować