Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

szukam w publicystyce i jak mam ten artykul to wyskakuje ze nic z tego i nie wygralem ze ktos mnie wyprzedzil mam pytanie liczy sie kiedy wchodze na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:12, Grubis napisał:


Zagul
Przewodniczący
15.12.2008, 21:06

Troszkę chory i dzwiny ten konkurs, czy ktoś znalazł wszystkie pytania?

1. jest w Kolektywie prawa strona 1 pytanie... Świąteczny konkurs...
2. jest na ja.gram.pl/GRAMy
3. Jest w temacie z ogłoszeniami ostatni post
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33173&u=61
4. W artykule zjeżdżalnia - z Tomb Rider Underworld pod samym nagłówkiem..

Konkurs już nie wazny więc to nie spoiler..



interesuje mnie jakie były odpowiedzi na 2 i 3 pytanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugiego też niestety nie mam :/
A może wypowiedziałby się, nie wiem, może konsul i rozwiał wszelkie wątpliwości - to już serio koniec konkursu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:32, misiakpitra napisał:

gdzie jest 4 pytanie odpowiedzi na 1 i 3 mam


Przeczytaj kilka poprzednich postów, a wszystkiego sie dowiesz. Min tez tego, ze raczej po konkursie juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:30, Kapizak1 napisał:

Drugiego też niestety nie mam :/
A może wypowiedziałby się, nie wiem, może konsul i rozwiał wszelkie wątpliwości - to
już serio koniec konkursu??


Jeżeli znajdziesz grafikę i klikniesz w nią - dowiesz się, czy to już koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:42, Spaykus napisał:

Jeżeli znajdziesz grafikę i klikniesz w nią - dowiesz się, czy to już koniec :)

A nie lepiej powiedzieć Tak/Nie by użytkownik się na darmo nie męczył. Uwierz lub nie, jednak męczenie się dwie godziny by zobaczyć grafikę, że już po konkursie to nie jest przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 100% pewien, ze trafilem na wlasciwią stronę, bo znalem odp. na wszystkie pytania. Jednak grafiki tam nie ma. Czy mozliwe jest to tym, ze nie wyswietla sie w Operze, czy moze dlatego, ze juz po konkursie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna jeszcze dzis liczyc na jakies oficjalne oswiadczenie Panstwa z Góry?

btw. zauważyliscie ze jeszcze nie pojawila sie lista zwyciezcow z ktoregos tam konkursu gwiazdkowego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też do tego miejsca dotarłem. Z tego co też wiem Mefi dotarł tam też pół minuty przede mną i jemu wyskoczył na początku ponoć jakiś banner, jednak jak go kliknął to go odesłało na główną stronę. Możliwe, że biedaczyna o parę sekund nie zdążył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi po wpisaniu odpowiednich literek po "gram.pl/" wyskoczył taki komunikat 9a raczej news):

Wszystkie osoby zaglądające na naszą stronę pragniemy poinformować, iż już jutro startuje specjalny Konkurs Mikołajkowy gram.pl! Zabawa nie będzie trudna... łatwa też nie! ;) Do sukcesu niezbędne będą: odrobina kreatywności oraz ogromne poczucie humoru. Konkretnie Waszym zadaniem będzie... tego dowiecie się jutro. Serdecznie zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem prosze o sprecyzowanie zasad konkursu, bo myslalem ze pytania są w postaci "flashowej nakladki", jak niegdys pojawiające sie tu i owdzie bombki, czy koszyczki. a tu zonk. i tracilem czas na przeprawe przez te same strony :<
i jesli mozna, niech ktos z Organizatorów bedzie obecny do zakonczenia konkursu, by mogl oficjalnie poinformowac, kiedy sie zakonczyl i mogl na bieząco (w miare klarownie i zrozumiale, oczywiscie bez przesady) odpowiadac na pytania

ps. i zeby konkurs byl nieco bardziej dopracowany niz te kwiatki z google, czy konkurs mikolajkowy z 2005 itp, bo nikt nic nie wie, a mnoża sie tylko watpliwosci, a nikt nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym gadamy ;) Nie wiem, jak dla mnie to już po konkursie. A właśnie - ma być pięć konkursów, z tego co zrozumiałem, ale czy w każdym będzie tylko jeden wygrany/a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować