Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 16:53, Chaotizz napisał:

Może jakaś malutka podpowiedź Laid? Np. do pytania 1... Chronologia musi być. ^^


Mi wczoraj nikt nie pomógł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:52, Wolus1 napisał:

> Ja dzisiaj znalazłęm tylko pytanie nr 4... Rozumiem że mają być dobrze schowane,
ale
> raczej nie będę we wszystkich newsach czy innych gsach grzebał, bo już nie mam
pomysłów
> gdzie to może być...

chcesz się wymienić za 3? ^^


7146494 dam 4. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dać 4 za jakieś inne, chętni 3792094
Już mnie to denerwuje, nigdy chyba tego nie znajde chyba że se napisze bota który będzie szukał frazy "Pytanie nr * na całej stronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:12, xbit71 napisał:

Ha, mam już dwa pierwsze pytania. :D
... I tak nie wygram. -.-''


kurde, a ja nic więcej nie mogę znaleźć, wymienisz się na 4? ^^

gg:10514770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:15, Wolus1 napisał:

kurde, a ja nic więcej nie mogę znaleźć, wymienisz się na 4? ^^

Nie, bo dla mnie to chamskie i debilne. ^^ Wymieniaj się z kolegą mefiperesem ...
Cineq - Tobie to na pewno nie pomogę... Kolega mefiperes już ci tę pomoc oferuje. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:17, xbit71 napisał:

> kurde, a ja nic więcej nie mogę znaleźć, wymienisz się na 4? ^^
Nie, bo dla mnie to chamskie i debilne. ^^ Wymieniaj się z kolegą mefiperesem ...
Cineq - Tobie to na pewno nie pomogę... Kolega mefiperes już ci tę pomoc oferuje. ^^


Oferuję, oferuję, bo święta idą. :-) Kuk, jak i Cineq to moi koledzy, także jest to normalne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zaczyna być żenujące. O ile pomysł z ukrywaniem pytań jest *okej*, o tyle ta jawna drwina już nie jest. Oczywiście nie chodzi mi o to co robią ludzie w gramie, ale to jak się zachowują "konkursowicze". "Wymienisz się?", "No weź, dam Ci za to 3 inne pytania!". Ja dziękuję, postoję, w konkursie brać udziału nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że jak dłuuugo nikt nie "zdobędzie" wszystkich pytań, ktoś genialny nie wpadnie na pomysł, żeby to pytanie zamiescić jednak w łatwiej dostępnym miejscu, które notabene pewnie każdy już sprawdził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach

też tak myślę, aczkolwiek ja osobiście udział w konkursie biorę :)

Chyba trochę za bardzo są ukryte te pytania, mam dwa, ale reszty nie mogę znaleźć... no ale cóż trzeba szukać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nasz konsul nieźle dzisiaj pojechał z tym ukrywaniem pytań (pewnie obserwuje ten temat od czasu do czasu i zrywa boki ze śmiechu :-D Co do pytań, to mam tylko 4; miałem też jeszcze jakiś obrazek z gry z podpisem "akcja świąteczna", ale jak w niego kliknąłem to zniknął i już go nie ma tam gdzie był :-( Nie wiem co to było. Tak więc ja odpuszczam. Już mnie ręka boli od tego klikania i przewijania kółkiem myszy :-) Życzę powodzenia wszystkim, a ja biorę się z powrotem za moja magisterkę :-)

PS. Jeżeli ktoś nie miałby co zrobić z dodatkiem do "Gothic 3", to ja go z chęcią przygarnę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:45, Chaotizz napisał:

Laid!!! Uratuj nasze dusze... Męczymy się z tym już około 2 godziny, i efektów nie widać.


widać tylko nie u wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować