Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 18:08, Lesz3yk napisał:

/ciach


Ech, gratuluję :)
Miałem trzy pytania i za cholerę nie mogłem znaleźć pierwszego... a ono się schowało na twoim GSie... chyba, ze sam dopisałeś :>
Może jutro się uda (mam nadzieję :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza edycja akcji świątecznej zakończona - na potwierdzenie zwycięzcy musicie zaczekać do jutra, ale z tego co widzę jest nim Lesz3yk...

I małe wyjaśnienie - wsadzenie jednego z pytań na gramsajt Lesz3yka nie był moim pomysłem :P Ale z drugiej strony najciemniej pod latarnią, bo jedno z pytań było w newsie, a drugie w pierwszym komentarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, to teraz będzie trzeba przeglądać wszystkie GS-y. ;] Gruba przesada, bo jest jeszcze masa niewykorzystanych kryjówek normalnych gdzie i tak człowiek by się musiał naszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że jeśli jedno z pytań znajdowało się na jego GS-ie, miał większe szanse na wygraną. I wygrał, co jest potwierdzeniem moich słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:53, Laid back napisał:

I małe wyjaśnienie - wsadzenie jednego z pytań na gramsajt Lesz3yka nie był moim pomysłem


To temu kto to wymyślił powiedz, że przesadził ;)

Dnia 18.12.2008 o 18:53, Laid back napisał:

Ale z drugiej strony najciemniej pod latarnią, bo jedno z pytań było w newsie, a drugie w pierwszym komentarzu


Szukałem tam drugiego i trzeciego dnia, a kurde jak daliście to ja akurat kurcze blade byłem na wigilii w szkole ;/

EDIT: Zgadzam się z xbit71 na swoim gsie też szukałem we wcześniejszych polowaniach i pewnie nie tylko ja, więc Lesz3yk miał to ułatwione ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:53, Laid back napisał:

Dzisiejsza edycja akcji świątecznej zakończona - na potwierdzenie zwycięzcy musicie zaczekać
do jutra, ale z tego co widzę jest nim Lesz3yk...

I małe wyjaśnienie - wsadzenie jednego z pytań na gramsajt Lesz3yka nie był moim pomysłem
:P Ale z drugiej strony najciemniej pod latarnią, bo jedno z pytań było w newsie, a drugie
w pierwszym komentarzu ;)


Ech, było trudno, ale to pierwsze pytanie moim zdaniem to przesada ;]
I na dodatek trochę niesprawiedliwe, bo on miał łatwiej
No, ale cóż jutro spróbuję ponownie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie 3 znalazłem w podstronie o konsulach. O_o Dziwne, ale tak było... Znalazłem ją od razu po napisaniu posta Laida około godziny 16, może to dlatego. Nie wiem.

Przy okazji wsadzenie pytania na GS Lesz3a to było przegięcia. Wsadźcie też na mój, najlepiej wszystkie 4...
To on był główną barierą, nie dziwię się że wszyscy teraz (jak i przedtem) narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troszkę głupio to wyszło... Nie miałem wcześniej pojęcia, że pytanie znajduje się tylko u mnie... Gdybym wiedział, odpuściłbym sobie dzisiejszą edycję. A teraz? Mam zrezygnować z nagrody? Bo nie ukrywam, że zależało mi na niej, ale jeśli taka byłaby wola ludu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:03, Lesz3yk napisał:

Faktycznie troszkę głupio to wyszło... Nie miałem wcześniej pojęcia, że pytanie znajduje
się tylko u mnie... Gdybym wiedział, odpuściłbym sobie dzisiejszą edycję. A teraz? Mam
zrezygnować z nagrody? Bo nie ukrywam, że zależało mi na niej, ale jeśli taka byłaby
wola ludu... ;)

Nie rezygnuj... Przecie to nie twoja wina, tylko jak zwykle gramowcy spartoszyli naprawdę fajną i zmyślną zabawę zagadką na twoim GS''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bylo umieszczone na jednym z GSow? ;)? ... ;-D ... X-D ... Dobre :D... Choc, jakby sie tak troche zastanowic to GS ten jest w pierwszej piatce, wiec nie trzeba bylo przeszukiwac wszystkich, ale... bylo to ciut niesprawiedliwe w odniesieniu do innych uczestnikow... Jednym slowem... eee... szkoda pisac ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:03, Lesz3yk napisał:

Faktycznie troszkę głupio to wyszło... Nie miałem wcześniej pojęcia, że pytanie znajduje
się tylko u mnie... Gdybym wiedział, odpuściłbym sobie dzisiejszą edycję. A teraz? Mam
zrezygnować z nagrody? Bo nie ukrywam, że zależało mi na niej, ale jeśli taka byłaby
wola ludu... ;)


też powiem abyś nie rezygnował, ale powinni z tego powodu zrobić jeszcze jedną dodatkową edycję konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:24, Wolus1 napisał:

powinni z tego powodu zrobić jeszcze jedną dodatkową edycję konkursu ;)


Jestem za ! Jestem za ! :D Zagrali na korzyść jednego z uczestników ? Niech zagrają (chociaż w części) na korzyść reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:03, Lesz3yk napisał:

Faktycznie troszkę głupio to wyszło... Nie miałem wcześniej pojęcia, że pytanie znajduje
się tylko u mnie... Gdybym wiedział, odpuściłbym sobie dzisiejszą edycję. A teraz? Mam
zrezygnować z nagrody? Bo nie ukrywam, że zależało mi na niej, ale jeśli taka byłaby
wola ludu... ;)


Nie rezygnuj :-) To nie twoja wina, że ktoś z redakcji wpadł na taki pomysł. Jakby nie patrząc to gramsajty też należą do serwisu gram.pl, więc dla nich teoretycznie jest OK. Z drugiej jednak strony powinni zrobić tak, żeby pytanie było na każdym gramsajcie, a nie tylko na jednym (albo na gramsajcie kogoś z ekipy); w każdym razie nie można za to winić Ciebie, więc ciesz się z wygranej :-) Takie jest moje zdanie. Miłej nocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:03, Lesz3yk napisał:

Faktycznie troszkę głupio to wyszło... Nie miałem wcześniej pojęcia, że pytanie znajduje
się tylko u mnie... Gdybym wiedział, odpuściłbym sobie dzisiejszą edycję. A teraz? Mam
zrezygnować z nagrody? Bo nie ukrywam, że zależało mi na niej, ale jeśli taka byłaby
wola ludu... ;)

No ciekaw jestem gdyby ten "lud" jednak się opowiedział za rezygnacją czy byś odpuścił bez walki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:53, Laid back napisał:

Dzisiejsza edycja akcji świątecznej zakończona - na potwierdzenie zwycięzcy musicie zaczekać
do jutra, ale z tego co widzę jest nim Lesz3yk...

I małe wyjaśnienie - wsadzenie jednego z pytań na gramsajt Lesz3yka nie był moim pomysłem
:P Ale z drugiej strony najciemniej pod latarnią, bo jedno z pytań było w newsie, a drugie
w pierwszym komentarzu ;)



A ja mam pytanie, czy dzisiejsze pytania zostałyt już ukryte, bo nie wiem czy szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:54, Matizk12 napisał:

A ja mam pytanie, czy dzisiejsze pytania zostałyt już ukryte, bo nie wiem czy szukać?

Zawsze są o 15-16 więc raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować