Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 15:58, tsk napisał:

Znalazłem trzy pytania, to jedno z odpowiedzią na "b" gdzieś się ukryło, ale mimo to
udało mi się trafić na stronę z informacją o pewnym Skrzacie - obrazek też był!
Ciekawe tylko czy ktoś znowu nie był szybszy o jakieś sekundy :P
----
Właśnie odświeżyłem stronę forum przed wysłaniem posta, więc tym razem się udało :)
I gratulacje pozostałym, którzy zgarnęli gry!

Gratuluję ;)

Ja odnalazłem pytanie 1 i 2. Szukałem dalej lecz ty już wygrałeś to nie ma sensu dalej szukać. Raczej w tego typu konkursach nigdy nie wygram, zresztą nigdy nie wygrałem na gram. =|
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid już się opróżnił... z gier. ;-) Fajna akcja- i ja coś złapałem. Będzie grania na święta, hoł, hoł, hoł. Mikołaju Laid, dziękujemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był ciekaw, gdzie znajdowały się i jak brzmiały pytania:

1. Strona konsulatu - Imię matki Alyx z Half-Life 2
2. Strona konkursu na świąteczny gramsajt: Gra przedstawiona na obrazku to... http://www.gram.pl/upl/konkursy/2008_12/20081219150335_m.jpg
3. Ostatni quiz - W jakim mieście ścigamy się w Need for Speed: Underground 2?
4. Gramsajt Spaykiego - Jak brzmi polskie imię przedstawionej na obrazku postaci? http://ja.gram.pl/upl/blogi/270795/img_wpisy/2008_51/hmm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs, w dwa razy byłem blisko wygranej, ale niestety inny byli szybsi. Mam nadzieję, że to nie koniec świątecznych atrakcji i przed końcem tego roku pojawią się jeszcze jakieś konkursy z nagrodami, bo nowych gier nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratulacje dla pozostałych ;) Bardzo fajna akcja, może na Wielkanoc druga część ;] ?

PS. Na stronie głównej, gdzie zamieszczone są odpowiedzi do dzisiejszego dnia, zamiast dnia piątego znowu widnieje dzień czwarty. Do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię takich dziwacznych pomysłów na konkursy , to nawet nie brałem w nim udziału. I tak wiem , że nie miałbym żadnych szans na wygraną , bo wiem , że w polowaniu na prezenty to nie jestem zbyt dobry. Ale oczywiście gratuluje wszystkim tym którym udało się wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców!

Tego typu konkursy szczerze mówiąc mnie nie bardzo interesują. Trzeba dość aktywnie przebywać na Gramie i buszować po różnych jego podstronach w poszukiwaniu kolejnych rzeczy, które zaprowadzą nas do wygrania nagrody. W tym tygodniu za dużo się działo, więc sobie odpuściłem - jakoś specjalnie nie rozpaczam, bo szczęście dopisało mi w konkursie związanym ze świątecznym Gramsajtem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować