Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 16:04, Gryczka napisał:

Witam, pojawił mi się banner. Kliknąłem i...zdaje mi się, że się dokopałem do nagrody?


Gratulacje! Jesteś zwycięzcą drugiego dnia konkursu :) Trzeba przyznać, że szybki jesteś... a ja się tyle nakombinowałem jak poukrywać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie wiem po co w ogóle się przymierzałem do wygrania czegoś. ;P

Odnalazłem tylko dwa ostatnie pytania, 3 i 4.

Było coś o postaciach w MK i intrze z Fify 98. ;)) No cóż, gratzz gryczka!

@Laid --> Przyłóż się. ;q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:22, Laid back napisał:

> Witam, pojawił mi się banner. Kliknąłem i...zdaje mi się, że się dokopałem do nagrody?


Gratulacje! Jesteś zwycięzcą drugiego dnia konkursu :) Trzeba przyznać, że szybki jesteś...
a ja się tyle nakombinowałem jak poukrywać ;P


mocno nie ukryłeś ;P Sam też teraz mam 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:26, Kamixoo napisał:

Chaotizz a dasz przykałda? bo niewiem gdzie te pytania daj linka i tak po konkursie...
bo che zobaczyć jak to wygląda bardzo cię prosze

Sorry, ale już chyba to usunęli. Mogę Ci jedynie powiedzieć jak to wygląda. Jest napis "Akcja świąteczna dzień 2 (albo inny zależy), Pytanie 1 (lub inne, do 4 mogą jedynie)..." No i potem już pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:22, Laid back napisał:

Gratulacje! Jesteś zwycięzcą drugiego dnia konkursu :) Trzeba przyznać, że szybki jesteś...

Siedzi się po kilkanaście godzin na kompie, palce już się wyrobiły ;) Ale serio: dzisiaj mam szczęśliwy dzień, dzięki wielkie za tyle nagród!

Dnia 16.12.2008 o 16:22, Laid back napisał:

a ja się tyle nakombinowałem jak poukrywać ;P

Dodam, że przez google obczaiłem pytanie numer 1, na długo przed pojawieniem się informacji o drugim etapie. A pytania numer dwa do teraz nie mam ;)

edit: A, hasło na dzisiaj to: gram.pl/cr7b. Przenosi do strony o Motogames. Chaotizz - dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, są trzy pytania i odpowiedzi. Poluję na pytanie drugie :D

Kurde, juz ktoś wygrał? Nie no, weźcie trochę dla mnie zostawcie, zabrakło mi jednego pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:34, nazgul47 napisał:

Dobra, są trzy pytania i odpowiedzi. Poluję na pytanie drugie :D


dzisiaj już po konkursie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, kurde, to ja jak taki debil odświeżam co pięć minut stronę główną gram.pl w nadziei, że ukaże się już drugi news, a Wy aktualizowaliście ostatni :/ Czyli to cały czas jest etap pierwszy?? Co w takim razie miałoby być w drugim i kiedy się on w ogóle zacznie??
PS: Szczęście, że musiałem jeszcze posprzątać, wyładowałem swoje emocje na zmywarce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A pytania numer dwa do teraz nie mam ;)

Tez go nie mam, i strzelałem po kolei ze wszystkimi literami alfabetu. O zakończeniu dowiedziałem się gdy wstukiwałem "m" więc wyprzedziłeś mnie o sekundy. Draniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować