Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Old Republic najlepszą grą BioWare`u?

60 postów w tym temacie

Gra zapowiada się fajnie :P ale wole mniej oczekiwać żeby później było przyjemniej :)
Filmik na gram c był wcześniej podobał mi się. Jak będzie za darmo (mikrotransakcja) to na pewno zagram a jak nie to może trial na początek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teren działań w mass efect był naprawdę wielki. A mmo bioware ma być większe od wszystkich ich gier jednocześnie? Jeśli tak to czeka nas rewolucja. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myślę, że będzie to najlepsza gra w wykonaniu BioWare''u. Jesteśmy podekscytowani tym faktem"

Chyba nie większe a lepsze niż ich gry :)
Zgadza się Mass Effect nie tylko miał wielki świat ale także dopracowane i fajne Uniwersum :P
Czekam na ME 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem... Old Republic był i jest super ale tak jak to Pepsi wspomniał, Mają na koncie Takie znane nazwy jak NWN Czy BG gdzie też było dużo rozbudowanych możliwości moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że TOR rzeczywiście będzie najlepszą grą BioWare''u, NWN, czy Baldur''s Gate mi sie nie spodobał, ale KOTOR to jak dla mnie mistrzostwo świata ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak dla mnie KOTOR to jak do tej pory najgorsza gra w porfolio BioWare, ale to moja subiektywna opinia. Jakoś inne ich tytuły o wiele bardziej mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, żeby DLA MNIE przebiło Mass Effect (dla mnie tej gry nic nie przebije. Słodka buźka Ashley, akcja, fabuła, Shepard, Ashley, walka, elementy RPG, Ashley, świat gry, Ashley, teren akcji, grafika, Ashley:) )
Ale jeśli dla BioWare SW:TOR przebije Mass Effect, to cóż... Ciężko wyobrazić sobie tak wspaniałą i rozbudowaną grę...

Ale równie dobrze, to może być po prostu MOCNO i SPECJALNIE przesadzone zdanie, by podniecić(bez ero skojarzeń) graczy. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cud! Tyle czasu już minęło, a naszego drogiego narzekacza-wielbiciela sandbox''ów nie widać jeszcze :P

Co do samego newsa - ja tam nie przywiązuje większej uwagi tego typu przechwałkom, bo chcę po prostu ocenić produkt końcowy, a nie stosunek zapowiedzi twórców do efektu końcowego ich dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:53, Koczy napisał:

a ktoś wie kiedy jest przewidywana data premiery? nie mowie tu o miesiącu ale chociaż
o kwartale, półroczu? z góry thx


1 połowa 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha

"..Ma w sobie więcej zawartości, niż wszystkie poprzednie produkcje BioWare''u zestawione razem". A trochę przecież na swoim koncie studio ma. Szukać daleko nie trzeba: Mass Effect, Neverwinter Nights, Baldur''s Gate..."

No jeżeli to ma być taki świat to chyba będzie data premiery razem z Duke Nukem Forever tzn. za pierdylirad lat świetlnych.... Bo sam świat Mass effecta to niezły kawałek galaktyki nie mówiąc o NVN czy BG haha ;) , a ja myślałem że to GTA San Andreas ma dużą mapę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować