Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #20: GotW #23 - wybór gramsajta tygodnia. Oddaj głos na swojego faworyta!

22 postów w tym temacie

...?! Co ja tam robię? No, ale cóż, skoro ktoś mnie zgłosił, to może to coś znaczy. Nie mniej jednak - powodzenia dla współzawodników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YOUlia - nie znam Jej (zresztą, niewielu z gram.pl znam ;P), ale za to, że jest kobietą, ma ładny lay, ciekawe wpisy i przede wszystkim Baldur''s Gate w ulubionych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... więc przeszłam przez "selekcję". Heh...
Szczerze? Nie głosujcie na mnie. To nie jest jakaś antyreklama. Ja po prostu jestem leniwym krówskiem, nawet wpisów porządnych nie piszę. I gdybym dostała tą nagrodę, byłoby to wielką niesprawiedliwością i tylko wywołałoby niepotrzebne spięcia, a ja tego nie chcę. Głosujcie na Aragorna, on zasłużył - za dojrzałe wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypunktowałem Aragorna. Oczywiscie dla osób patrzących tylko na wystrój to nic, ale osoby które skupią się na wpisach od razu będą miały uzasadnienie mojego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:47, YOUlia napisał:

/..../


Nie gadaj bzdur zasługujesz na wygraną jak każdy biorący udział w konkursie :)
Ja nie głosowałem na siebie, nawet nie wiedziałem, że jestem w tym konkursie ale gdybym wiedział to również zagłosowałbym na Ciebie już dawno mówiłem, że twój gramsajt mi się podoba i nadal tak uważam. tutaj nie ważne kto wygra bo wszyscy mają ładne gramsajty ale jedna osoba zdobędzie pierwsze miejsce. Czy będzie to sprawiedliwe czy nie to nie gra roli jedynie ważna jest dobra zabawa bo przecież to jest najważniejsze a nie laury i nagrody.

Życzę wszystkim powodzenia, dobrej zabawy.

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim tym co oddali na mnie głosy. Jestem zaskoczony ich liczbą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 07:42, Telomo napisał:

A ja jestem ciekaw jak gram.pl dobiera gramsajty do tego konkursu :>


Też chętnie bym się dowiedziała

@Aila
Haha niezłe skojarzenie :D Ja sama przyznaję, że szukając grafik do laya szukam czegoś co można by określić słowem "kawaii"

Spoiler

jap. słowo oznaczające coś miłego i sympatycznego a zarazem coraz częściej także pokręconego i dziwacznego

, więc nic dziwnego, że tak skojarzyłeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos poszedł na Aragorna - zdecydowanie najlepszy GS w tym zestawieniu. Co do obecnego pierwszego miejsca - osobiście nie widzę w nim nic specjalnego, ale skoro taka wola ludu... Zresztą - w zeszłym tygodniu też bym sobie nie przyznał nagrody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować