Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sporo nowych screenów z Uncharted 2

15 postów w tym temacie

Genialna gra, genialna grafika, genialny klimat, genialne dialogi.... Jak tu nie kochać Uncharted? ;] Czekam z niecierpliwością! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna grafika, fajnie, że eksperymentują z nowym środkowiskiem, ale...

Kurcze, czy tylko mi rzuciło się w oczy straszna powtarzalność modeli wrogów? Włosy praktycznie każdy ma takie same, różnią się głównie tylko zarostem (ma/nie ma) ewentualnie czpaką (ma/nie ma).
Np. na screenie 12 widzimy 3 takich samych gości.
W uncharted nie grałem, czy tam coś było o klonach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wszystkich piszących ,że uncharted to była genialna gra, ot zwykła strzelanka z za kamienia jakich wiele , bez jakichkolwiek nowości, nowe screeny wyglądają smakowicie, ale mi tez rzuciła się szybko w oczy powtarzalność wrogów, widać tak jak w pierwszej części przyjdzie nam walczyć z armią klonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a czy Gears of War bylo uznawane za genialna gre? Dalej wiele osob uwaza, ot zwykla strzelka z za kamienia jakich wiele, bez jakichkowleik nowosci :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 23:15, Ragnos napisał:

Jak patrzyłem na miniaturki niektórych screenów to myślałem, że to concept arty... :)

no niektóre z nich to są concept arty .... sic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to ,że Uncharted 2 będzie czymś więcej niż strzelanką ze sporadycznymi elementami logicznymi. Sądząc ze screenów, część druga jeszcze bardziej oddala się od "poszukiwacza skarbów" a bliżej jej do super żołnierza, który zabija ich wszystkich...

Miałem cichą nadzieję, że będzie jej bliżej do Tomb Ridera jednak widać, że dostajemy takie gry, jakie chcemy kupować czyli kolejny celowniczek. Grafika natomiast jest genialna, zauważalnie lepsza od U1.

Być może skuszę się na kupno, ale najpierw demko grywalne musi być obadane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zagrałem w część pierwszą , ale jak najbardziej mam takie zamiar , a co za tym idzie w część druga również. :) Grafika na tych screenach wydaje się bardzo ładna , tak samo jak grywalność , która zapewne będzie wysoka. Nie ma bata muszę w to zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tak jak w przypadku pierwszej części, tak i w "dwójce" pojawi się przedstawicielka płci pięknej, która nie raz uratuje nasz tyłek w akcji ;))

Grafika drastycznie się nie zmieniła, ale widać, że engine uległ małym poprawkom. Mimo wszystko nadal trzyma on bardzo wysoki poziom i grafika prezentuje się rewelacyjnie. Roślinność, efekty takie jak ogień, śnieg - wszystko to prezentuje się nieźle. Czekam z niecierpliwością, bo Uncharted to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować