Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Materiał Tygodnia

28 postów w tym temacie

Ciekawe ten znak rzuca, miejmy nadzieje, że znaki nie będą jedynie wyciągnięciem ręki z wyprostowaną dłonią i błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stronka wiedźminowa się stara i zaraz po północy screena zamieściła a gram.pl zaraz przed północą zdążyła o tym jeszcze poinformować - a niby ta sama firma :D

a co do screenu, to szczerze powiedziawszy jakoś tak nie do końca mi się podoba, bo albo mnie oczy mylą, albo Geralt i Kościej nie mają cienia. Czyżby były wyłączone bo komp nie dawał rady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 23:23, Daerdin napisał:

stronka wiedźminowa się stara i zaraz po północy screena zamieściła a gram.pl zaraz przed północą
zdążyła o tym jeszcze poinformować - a niby ta sama firma :D


Cóż, bijemy się w piersi, mając jednocześnie nadzieję, że screen się aż tak przez ten czas nie przeterminował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 23:23, Daerdin napisał:

a co do screenu, to szczerze powiedziawszy jakoś tak nie do końca mi się podoba, bo albo mnie
oczy mylą, albo Geralt i Kościej nie mają cienia. Czyżby były wyłączone bo komp nie dawał rady?


Nie mylą Cię oczy... ja też tam cienia postaci nie widze... smutne... ale miejmy nadzieję, że wyłączyli tylko na chwilę bo testowali na kompie z GF2, 256MB RAM i P3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zyczę wszystkiego dobrego twórcom Wiedźmina.. I oby ta gierka nas zaskoczyła swoimi możliwościami.. Gothic i konkurenci mogą sie schować;D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w grze, PIEKNA. Ale juz mnie powili denerwuje to, ze albo co tydzien ukazuje sie naszym oczom jeden screenshot, albo jakis film w ktorym przelatujemy w dwie minuty cale studia w ktorym gra jest tworzona...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja chciałbym już w to zagrać. Mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze w tym roku (bo chyba takie są plany).
Już zacząłem zbierać kase, ale nie wiem czy nie trzeba będzie wymienić ramu na jakiś lepszy bo mój już zaczyna nie wyrabiać na nowych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic wielkiego się nie stało. Podejrzewam, że z serwerami jest identycznie jak z PC''tami. One mają poprostu takie dni, kiedy lepiej do nich nie podchodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źródło światła? Znak rzucany przez głównego bohatera powinien przynajmniej częściowo, przynajmniej zauważalnie, oświetlić postać wiedźmina i błękitną aurą. Tak, czepiam się. Ale to oficjalny screenshot, wygląda jakby to była wersja alfa, a premiera miała nadejść za jakiś rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować