Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabił matkę i postrzelił ojca, bo zabronili mu grać

178 postów w tym temacie

To jednak kwestia wychowania , nie gier .Mogę zabronić dochodzić córce do kompa , nawet słówka wtedy nie piśnie .Jak się pozwala wchodzić dziecku na głowę to takie efekty są , nie dziwi mnie także miejsce gdzie to się stało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dla takich dożywocie bez możliwość wcześniejszego zwolnienia. I mam nadzieję że je dostanie za jego teksty w styl "mam dla was niespodziankę czy hej tato..." to jest pewne że chciał ich zabić a przez co? przez głupią grę na którą dostał szlaban...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie chłopaka nic usprawiedliwić nie może, zabójstwo to zabójstwo. Mnie tylko dziwi zakaz rodziców, jakoś pamiętam czasy gdy miało się 9-10 lat i naparzało w Duke Nukem 3D, gdzie krew, wulgarne słownictwo, a nawet bitches xD były na porządku dziennym :P jakoś nikt mi w to nie zabraniał grać (nawet ojciec mi grę zakupił xD), a wyrosłem na normalnego człowieka :)
Oczywiście nie mówie żeby 10 latki grali w Gearsy itp, ale człowiek 15 letni już jako tako powinien mieć ukształtowaną psychike... chociaż te dzisiejsze czasy (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są chorzy ludzie no nie ma co ukrywać. Niektórym ludziom na Ziemi gry video ryją korę mózgową i to strasznie. Więzienie albo psychiatryk bądź dożywocie. To raczej zabójstwo było z premedytacja.. Albo sobie pomyślał ze zrobi Load życia swojego i rodzina będzie zdrowa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Na świecie żyje coraz więcej idiotów. królują bezmózgie gry polegające na rozwałce, erpegi stają się gatunkiem wymierającym, a książek już niemal nikt nie czyta. Czeka mnie życie w cywilizacji debili. Bo do @#$%^, jak wytłumaczyć ten niedorozwój umysłowy u młodzieży, czego koronnym przykładem jest ten news!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

InterFejS >> poczytaj trochę na temat ADHD a zrozumiesz, że takim ludziom daleko do bycia psychopatami. Twoją wypowiedź traktuję jak jednorazowy akt bezmyślności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:14, Rusell napisał:

Właśnie widac jak ma uksztaltowana psychike
Zastanow sie co piszesz

Może przeczytaj 10 razy to co napisałem. Wcale nie odnosiłem się do tego typa, a do ludzi którzy mają już te 15-16 lat, powinni oni chyba mieć już na tyle ukształtowaną psychike by nie zabijać za głupią gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YOUlia > I tu się mylisz. To ludzie, którzy robią karierę na takich incydentach przyczynili się do takiego a nie innego postrzegania gier przez starsze pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dla niego to tylko dożywocie w więzieniu/krzesło elektryczne, zakaz grania w gry wideo i ewentualnie zamiast więzienia to psychiatryk. Takich ludzi powinno się separować od innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten koleś ma 16 lat, to ja mam 22 i idę kupić sobie browca.
A tak na serio - 16 lat? Naprawdę? I stanął przed sądem w US? To nie od 17? Chyba, że za szczególne okrucieństwo...a zresztą, nie jestem prawnikiem.

"W obliczu sądu Daniel wyraził skruchę i żal za popełnione czyny"
Hurr, teraz to, jak to się mówi, musztarda po obiedzie. Poza tym, czy taka osoba:

"Możecie zamknąć oczy? Mam dla Was niespodziankę"Owa niespodzianka była bardziej niemiła, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Daniel najpierw zabił swoją 43-letnią matkę, Susan Petric, a następnie postrzelił ojca w głowę.

wyrażałaby skruchę? Oj coś nie tak z tą psychologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL co prawada widac po ryju ze to margines spoleczny, ale za cos takiego nie mozna zamykac, jednak za takie cos to powinno byc krzeslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadek na swonbordzie powodem streszu? No nie przesadzajmy... Ale cóż - co kraj, to obyczaj, do czego już zdąrzyłem się przyzwyczaić.
Poprawcie w tekście fragment, że niby ten chłopak ponownie miał sobie przywłaszczyć coś, co i tak do niego już należało (przecież to kupił). Głupio brzmi. Powinno być raczej coś w stylu "chciał odebrać swoją własność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować