Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Studio Factor 5 może mieć kłopoty

10 postów w tym temacie

Jeśli czegoś nie wiesz - szukasz przez Google. Stron, które ci pomogą jest multum, wystarczy się rozejrzeć. Forum jest od wyrażania opinii oraz do prowadzenia rozmów, czasem wręcz dyskusji na różne tematy.

Szkoda studia. Ich gry [prócz Lair] to najwspanialsze arcade z jakim miałem do czynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fak... Mam nadzieję że się wygrzebią z tego dołka, mają w zanadrzu White Knighta, bardzo dobrze zapowiadające się RPG dla PS3, którego naprawdę bym chciał zobaczyć na swojej konsoli. No i cicho liczę na jakiś sequel LAIRa, który wbrew ocenom jest - jak dla mnie - fenomenalną grą... Hold on guys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry tego studia są pczeciętne dla mnie 6/10 ale nie o tym się tu mówi. Powiem krótka "Na każdego przyjdzie pora od małego studia do giganta branżowego włoncznie". [Komentarz ulegnie samo destrukcji za , w tedy kiedy studio deweloperskie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:38, RX-8 napisał:

Fak... Mam nadzieję że się wygrzebią z tego dołka, mają w zanadrzu White Knighta, bardzo
dobrze zapowiadające się RPG dla PS3, którego naprawdę bym chciał zobaczyć na swojej
konsoli. No i cicho liczę na jakiś sequel LAIRa, który wbrew ocenom jest - jak dla mnie
- fenomenalną grą... Hold on guys!


Pomyliłeś Factor 5 (Lair, Rogue Squadron - siedziba w Ameryce) z Level 5 (Layton, Jeanne D''arc, WKH właśnie - siedziba w Japonii) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować