Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszają beta-testy polskiego serwera Age of Conan 2009

61 postów w tym temacie

gram.pl

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów skąpo odzianych wojowniczek, umięśnionych facetów, hektolitrów krwii i niesamowitej przygody. Już w weekend ruszają beta-testy polskiej wersji gry Age of Conan 2009: Hyborian Adventures.

Przeczytaj cały tekst "Ruszają beta-testy polskiego serwera Age of Conan 2009" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę!! Chciałem zagrać w triala wersji angielskiej ale nie znalazł się chętny by mi klucz oddać... mam nadzieje że AoC mi się spodoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ! Już coś się dziać zaczyna :) Oczywiście chciałbym wziąć udział w beta testach (z resztą kto by nie chciał :D). Z niecierpliwością czekam na dalsze informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie czekam ^_^ z niecierpliwością troche grałem swego czasu na oficialu ale to było daaawno temu :D ale teraz czekam na polskie serwery ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się chwalą polską wersją, serwerami... A co jest z Guild Wars? Fakt, to nie MMORPG, ale też masówka! A polskie serwery robią za drugi bash, lub za graciarnię. Polska wersja też używana wyłącznie przy questach i misjach, bo większość graczy rozumie tylko ang wersje nazw, nawet sami Polacy.
I gdzie tu, panie, logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, pewnie sprawdzę jak to sprawuje się polski serwerek ;) No i pewnie będzie okazja do olbrzymiego PvP na White Sands i Tortage Underhalls :D

EDIT.

@Pitkin

AoC to nie GW, więc powiem Ci, że tutaj serwery inaczej działają - jest inna mechanika niż w GW :) Po więcej informacji odsyłam do źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie klucz prosze :) a co do gry to cos te polskie serwery moze ja uratuja :0 albo niech cdprojekt kupi prawa do gry i stanie sie jej włascicielem to moze sie uda bo gra traci klientów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, już się piszę. Od sierpnia nie opłacam konta ze względu na fail Funcomu, ale zmienił się ich ''wódz'' i idzie w dobrą stronę. Mam nadzieję załapać się na zabawę w Conana po polsku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle boje się że Polski serwer AoC będzie to zbieranina dzieci poniżej 16 roku życia ze swoimi n00bami i sweetaśnymi emotqami co koffaja Conanqa bo ma sweetaśny miecz.

PS no i oczywiście nadal uważam że czysto polski serwer nie będzie odzwierciedlał klimatu. (no i ucieknie mi paru gildiowiczów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować