Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszają beta-testy polskiego serwera Age of Conan 2009

61 postów w tym temacie

Wow, super, niecałe pół roku po premierze zapowiedź BETY polskich serwerów..... w momencie kiedy już nikt nie gra w tą grę wy dopiero wychodzicie z polskimi serwerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

twój nick wskazuje na to jak trzeba traktowac twoje wypowiedzi :D

Ty pewnie z tych, co w gierke ktora ma 2 tygodnie nie grasz, bo wstyd przed kumplami w starocie, co?:)


@bora

"System combosów - zamiast jednego klawisza naciskasz kilka w sekwencji."

lepszy rydz niz nic :)
Zreszta przy pvp to sie sprawdza bo jednak, nie jest to takie proste jakby sie wydawalo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze ten filmik zachęcił mnie do kupna, ale poczekam do premiery, wtedy zdecyduje , myślałem ze ta gra została już zapomniana przez graczy i nikt w to nie gra. A ze w dzisiejszych czasach wydawają gry buble np: "GTA IV" wiec skutecznie mnie zniechęcili do kupowania gier przed premiera. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:10, mithos napisał:

Jeśli mam zainstalowaną wersję angielskojęzyczną muszę ściągać tą ze sciagnij.pl?


Jesli masz angielska wersje zarejstrowana w gram.pl to z pewnoscia otrzymasz mailing umozliwiajacy testowanie polskiej wersji gry bez potrzeby sciagania klienta od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:40, Mroku1 napisał:

Ktoś wie dlaczego przy ściąganiu wyskakuje mi taki brzydki tekst -> bi.sciagnij.pl:
File not found / Plik nie znaleziono hem???


Cierpliwosci, klient bedzie do sciagniecia za chwile, jeszcze nie teraz. Poinformujemy o tym oddzielnym newsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Jay Z
"Jesli masz angielska wersje zarejstrowana w gram.pl to z pewnoscia otrzymasz mailing umozliwiajacy testowanie polskiej wersji gry bez potrzeby sciagania klienta od nowa."

Mam angielską wersję kupioną na gram.pl ale nie dostałem karty rejestracyjnej co w takim przypadku?
Proszę o ewentualną odpowiedz na maila (michal@sworobowicz.pl), żeby nie spamować tutaj w razie dłuższej korespondencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem slepy czy od momentu napisania postu przez JAY Z minelo praktycznie 40 minut? a newsa z linkiem do sciagniecia dalej nie ma? Przepraszam jesli jestem w błędzie, a jak nie to prosze mnie jakos nakierowac bo serio nigdzie tego nie widze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować