Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - wymagania sprzętowe

64 postów w tym temacie

Mam tylko 1 GB ramu, a tak to by na luzaczku weszła. Karta tylko 128 mb , to się raczej grafiki nie spodziewajmy odlotowo - boskiej bo sądzę że wezmą stary engine , ale opcje graficzne z niego. Tak czy inaczej wymagania nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Simsy 3....
2. Coś mi się nie chce wierzyć, żeby gra z tych czasów chodziła na karcie sprzed 4 lat... (chociaż czasami takie rzeczy się zdarzają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 15:45, czaki222 napisał:

2. Coś mi się nie chce wierzyć, żeby gra z tych czasów chodziła na karcie sprzed 4 lat...


No to uwierz. Simsy są stworzone dla (w głównej mierze) graczy okazjonalnych, nie mających pojęcia co to karta graficzna, czy procesor. Dlatego w przypadku takiej gry, dla twórców priorytetem są jak najniższe wymagania sprzętowe, żeby na forach nie było krzyku zdesperowanych nastolatek, że "Simsy się popsuły" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...kurde...gra by ruszyła nawet na moim starszym PC. Cholera...matura już niedługo, a tu premiera The Sims3 zaraz...mam nadzieje, że uda mi się poczekać z kupnem tej gry do czerwca, bo w każdym razie bardzo lubię serie The Sims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo RAMu bo teraz można iść gdzie się chce... to znaczy, będzie powiększony teren działań Simów. :P
Swoją drogą zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. GTA 4 miał w miarę znośne wymagania sprzętowe ale w dniu premiery każdy się dowiedział na własnej skórze, że to był fake... żeby tak nie było z nadchodzącymi Simsami ale i tak na nie nie czekam. Jeszcze nie dokończyłem GTA4 a już czekam na Mirror''s Edge na PC oraz Burnout Paradise na PC. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:25, Zorpen napisał:

Tak? Polecam zobaczyc jak wyglada np Toshiba Qosmio X300-130... nie jeden stacjonarny
sie chowa :)


Tak jak powiedział zegosz, polecam najpierw zaznajomić się z cenami a później siać wrogą propagandę. Osobiście nie znam ludzi którzy kupują laptopa dla gier, a tym co kupuje pozostaje mi tylko pogratulować...

A co do samego newsa, nie dziwota, że tak niskie wymagania. Gra z przedpotopową grafiką nie odbiegającą jakościowo od dwójki. Zmieniło się tylko zakres czytania obiektów wiec po to te 512 ramu wiecej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są niewiele wyższe od poprzedniej części, co jest dobrą nowiną dla fanek serii. Ja w sumie też nie narzekam - od czasu od czasu zbudować sobie domek to prawdziwa radocha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 17:18, szypek26 napisał:

Wymagania są niewiele wyższe od poprzedniej części, co jest dobrą nowiną dla fanek serii.
Ja w sumie też nie narzekam - od czasu od czasu zbudować sobie domek to prawdziwa radocha
xD

Jest dobrą nowiną nie tylko dla fanek^^ Oczywiście nie mogę się doczekać jak będę budował domki i ciekawe jakie funkcje będą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 16:59, loczyn napisał:

Tak jak powiedział zegosz, polecam najpierw zaznajomić się z cenami a później siać wrogą
propagandę. Osobiście nie znam ludzi którzy kupują laptopa dla gier, a tym co kupuje
pozostaje mi tylko pogratulować...


Nie, nie mowilem o kupowaniu laptopa TYLKO do gier bo to moze i jest dziwne (biorac pod uwage cene/jakosc). Ja mowie o ludziach ktorzy kupuja laptopa "bo musza" a do tego moga pograc, a nie tylko odpalic Worda...
Sweego czasu praktycznie co tydzien jedzilem pociagiem 350 km (700 w obie strony) i moja owczesna toshiba p100-222 spelniala swoja role w 100% jak musialem pracowac to pracowalem, a jak nie musialem to w wolnej chwili gralem w co tylko dusza zapragnela...pierwsza gra ktora zagiela tego laptopa byl Crisis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak , można było się tego spodziewać , że The Sims 3 minimalne wymagania sprzętowe będzie miało bardzo niskie. W końcu to masówka i Electronic Arts na pewno chce aby każdy posiadacz części drugiej w to zagrał , tak żeby znowu zarobić na tym kolejne dziesiątki milionów dolarów... Tylko czemu w przypadku innych gier od EA , wymagania sprzętowe wydaja się zawyżone... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej większych wymagań po tego typu produkcji nie można było się spodziewać.

W sumie to minimalne wymagania są wręcz śmieszne - The Sims 3 pójdzie nawet na sprzęcie, który został zakupiony około 4 lat temu. Ciekaw jestem wymagań zalecanych, bo akurat tutaj ich nie podano - narzekania są na dużą ilość pamięci RAM, więc zapewne 4GB, co powoli będzie stawać się standardem. Jakoś na chwilę obecną kampania reklamowa nowych Simsów idzie słabo, zapewne produkcja jeszcze nie weszła w decydującą fazę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania akurat dla mnie. Ja myślałem, że moja karta graficzna jest taka słaba, ze żadna gra mi nie pójdzie, a tu patrzę karta na minimalne jeszcze starsza od mojej. Myślałem, że to bendą takie wymagania, że by chodziło gorzej od Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować