Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

Problem jaki mialem przy sciaganiu Flashgetem jest taki sam jak ktos opisal powyzej, zatrzymuje się na 0,4%...
Odinstalowalem Flashgeta i sciagam normalnie przez firefoxa, 4 part sie sciagnal bez problemu, teraz mam 30% 1partu... Więc nie wiem dlaczego flashget odstawił takie jaja...

Do ludzi którzy tutaj tak krytykują, zauważcie ile jest już pobrań skończonych instalacji a ile osób tutaj narzeka??

To tylko wyjątki którym coś idzie nie tak, albo plik sie źle sciagnal i i tak sie go nie rozpakuje, albo nie wiedzą jak rozpakowac 4 pliki (prawy przycisk na KTÓRYMKOLWIEK z nich i dajemy "Wypakuj do xxxxxxx").

Natomiast pare osób to faktycznie idioci którzy nie przeczytają postów powyżej żeby uzyskać odpowiedz tylko z łaską czekają aż ktoś napisze.... Bo po co sie wysilać i przesunąć strone w góre?? ehh

Btw. jest ktoś z okolic Krakowa? Mam taki pomysł, mozemy się dogadać że ja sciagam 2 party a ktoś drugie 2, ustawiamy sie gdzies, wymieniamy płytkami i mamy 2x szybciej gre... no o ile ktos nie ma łącza minimum 6mb :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ale serwery ruszają dopiero 20ego więc pewnie wtedy będzie działać. Choć samo znaczenie tego jest takie :

" Twoje konto zostało anulowane i czas trwania Twojej gry się skończył. Aby kontynuować swoje przygody prosimy RE-Aktywować swoje konto."

Co jest troche bezsensu, zwłaszcza że wczoraj było ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ale to archiwum nie chciało mi się rozpakować ani pod eksploratorem w Windows''ie, ani spod 7-Zip''a, ciągle wywalało błędy. Dopiero ściągnięcie i zainstalowanie Total Commander''a pomogło, tzn. przy jego pomocy całość się prawidłowo wypakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atak na marginesie to mam pytanie czemu gra tak podskoczyła do góry z ceną jak zamawiałem wcześniej miała być
taniej w preorder a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 07:20, sekundo napisał:

O a mam takie letko noobskie pytanie, ale ten server to będzie pve? i czy po Becie będzie
można w "Full''u" grać tą postacią z bety? Bo trochę żal będzie zostawiać postać:(


Server bedzie PvE. Funcom pozostawia mozliwosc otwarcia serwera PvP w pozniejszym czasie. Z zamknietej bety nie bedzie mozna przeniesc postaci do fulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 07:21, vBoguSv napisał:

Ale nie o to pytałeś, więc są dwa rozwiązania i w jednym mimo, że sam patch będzie dostępny
to właściwie nic nikomu nie da. Ten przypadek jest bardziej prawdopodobny i przewiduje,
że niezbędne będzie zapłacenie za polskie pudełko, aby otrzymać klucz do rejestracji
uprawniającej do gry na polskich serwerach.


Jeszcze raz. Jesli posiadasz oryginalna, angielska wersje gry, to nie musisz kupowac nowego pudelka, polskiego. Aby jednak grac na polskim serwerze, bedziesz musial dokonac transferu postaci na polski serwer, tym samym zmieniajac wlasciwosc swojego konta w Funcomie, co jest wymagane chocby do tego, zeby rozpoznano Cie jako polskiego klienta i zebys mogl placic mniej za abonament. Jest to rownoznaczne z tym, ze przestajesz sie bawic na zagranicznych serwerach (anglojezycznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 08:28, KOOBON napisał:

Czemu przy zamówieniu AoC PL nie można zaznaczyć odbioru osobistego? Nie chcę płacić
za przesyłkę skoro mieszkam rzut beretem od stacji Centrum.


Niestety ale od dnia 13.12.2008 do dnia 04.01.2009 nie ma możliwości składania zamówień z odbiorem osobistym.
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=613357&n=118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 12:53, Johnny Bravo napisał:

> Czemu przy zamówieniu AoC PL nie można zaznaczyć odbioru osobistego? Nie chcę płacić

> za przesyłkę skoro mieszkam rzut beretem od stacji Centrum.

Niestety ale od dnia 13.12.2008 do dnia 04.01.2009 nie ma możliwości składania zamówień
z odbiorem osobistym.
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=613357&n=118


Dzięki. Mam w takim razie kolejne pytanie. Czy można będzie po 04.01.2009 zmienić sposób odbioru złożonego zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:01, KOOBON napisał:

Dzięki. Mam w takim razie kolejne pytanie. Czy można będzie po 04.01.2009 zmienić sposób
odbioru złożonego zamówienia?


Tak, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:11, Johnny Bravo napisał:

> Dzięki. Mam w takim razie kolejne pytanie. Czy można będzie po 04.01.2009 zmienić
sposób
> odbioru złożonego zamówienia?

Tak, jak najbardziej.


Pysznie, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 24 GB to sam klienty czyli gra po zainstalowaniu. Instalator to osobne 13 GB danych. Razem na jednej partycji instalator (13GB) i klient (24 GB) zajmują mi łącznie ponad 37 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczki ściągnięte, a w trakcie wypakowywania Rarem wychodzi, że druga i trzecia paczka są uszkodzone. Po przejrzeniu forum, spróbowałem rozpakować przez total comandera, jednak ten zraportował, że pierwsza paczka jest uszkodzona. Dla pewności ściągnąłem pliki ponownie, ale sytuacja się powtarza. Czy ktoś odpowiedzialny za przygotowanie całej akcji mógłby się wypowiedzieć? Może coś doradzić? Z mojego punktu widzenia, to to po prostu nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:38, AnthorLord napisał:

Paczki ściągnięte, a w trakcie wypakowywania Rarem wychodzi, że druga i trzecia paczka
są uszkodzone. Po przejrzeniu forum, spróbowałem rozpakować przez total comandera, jednak
ten zraportował, że pierwsza paczka jest uszkodzona. Dla pewności ściągnąłem pliki ponownie,
ale sytuacja się powtarza. Czy ktoś odpowiedzialny za przygotowanie całej akcji mógłby
się wypowiedzieć? Może coś doradzić? Z mojego punktu widzenia, to to po prostu nie działa.


Mam podobny problem tylko że nagle mi zniknął plik nr.1 i nie mogę wypakować, więc ściagam jeszcze raz part 1... kolejna noc z szumieniem w głowie:(


a part 2 i 3 tez mi pokazuje RAR że są popsute:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować