Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 22:42, Aisha napisał:

vBoguSv widziałem te zdjęcia i przeczytałem twój post ale i tak nie wiem o co Ci chodzi.
Możesz wyjaśnić?


Polski klient jest przypisany do 4 testowych serwerów. Sama beta ma się rozpocząć w sobotę, a zagwarantować to ma zamrożenie kont z kluczem do bety do soboty. Tyle, że jeśli ktoś wpisze dane dowolnego aktywnego konta - np. swojego opłacanego europejskiego - to bez problemu się zaloguje do gry, ale z uwagi na specyfikację polskiego klienta będzie miał dostęp do polskich i rosyjskich serwerów testowych, zamiast do swoich europejskich. Więc już od wczoraj wszyscy którzy mają aktywne konto AoC i zainstalowali polskiego klienta, mogą sobie testować polską wersję bez jakichkolwiek ograniczeń.

Zuo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:49, vBoguSv napisał:

Polski klient jest przypisany do 4 testowych serwerów. Sama beta ma się rozpocząć w sobotę,
a zagwarantować to ma zamrożenie kont z kluczem do bety do soboty. Tyle, że jeśli ktoś
wpisze dane dowolnego aktywnego konta - np. swojego opłacanego europejskiego - to bez
problemu się zaloguje do gry, ale z uwagi na specyfikację polskiego klienta będzie miał
dostęp do polskich i rosyjskich serwerów testowych, zamiast do swoich europejskich. Więc
już od wczoraj wszyscy którzy mają aktywne konto AoC i zainstalowali polskiego
klienta, mogą sobie testować polską wersję bez jakichkolwiek ograniczeń.

Zuo.



Thx. kapuje. ale męczy mnie jeszcze jedna rzecz tzn. mój brat citeczny kupił AoC jakiś czas temu w wersji ang. Nie grał w to w ogóle ale teraz chce popykać na polskich serwerach. Wiecie może czy 30-to dniowa darmocha dodana do wersji ang. będzie działała też na naszych serwach czy jest nieakceptowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to jest tak. Mam konto EU, ale zamrożone bo nie mam go opłaconego. Dałem "new subscription", wpisałem nowego użytkownika i hasło ?(teraz w zakładce "View Subscription" mam dwóch użytkowników tego z EU i tego z bety PL) podałem cd-key i wszystko ok wyświetliło, że to Polish beta. Ale jak wchodzę do gry i chcę się zalogować to na tym pierwszym normalnie pisze, że jest zamrożone, ale już jak chcę się logować na to drugie to pisze, że złe hasło. Tak powinno być do soboty? Bo z tego co wyczytałem to już niektórzy posiadacze wersji EU śmigają po serwerach PL. Mam nadzieję, że podczas premiery testów wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, jestem fanem tego projektu, z tego co da się tutaj wyczytać wygląda na to, że może dwóch polaków sobie zagra w naszą swojską betę. Jaka firma to u nas wydaje? Może zainteresujemy ją naszymi problemami wysyłając meile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy sciagnij.pl to jest jakis przydupas CDP? moze niech mu zmienia nazwe na mulandia.pl (cytat).

Nie rozumiem polityki tych firm. Przeciez jak ktos sie raz sparzy na stronie to wiecej tu nie zajrzy, czemu nie ma alternatywnego downloada przez torrenta?

Chyba ze sciagnij.pl to ich konkurencja i w ten sprytny sposob postanowili wykonczyc mulandie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 07:43, temist napisał:

czy sciagnij.pl to jest jakis przydupas CDP? moze niech mu zmienia nazwe na mulandia.pl
(cytat).

Nie rozumiem polityki tych firm. Przeciez jak ktos sie raz sparzy na stronie to wiecej
tu nie zajrzy, czemu nie ma alternatywnego downloada przez torrenta?

Chyba ze sciagnij.pl to ich konkurencja i w ten sprytny sposob postanowili wykonczyc
mulandie.


Z tego co widze to sciagnij.pl należy do gazeta.pl
Pewnie CDP podpisało jakąś umowę typu: my zareklamujemy was na naszych stronach gram a wy nam za friko udostępnicie serwery do dowloandu klienta...

Tyle że sciagnij.pl jest tak beznadziejne (zrywanie połączeń, brak współpracy z dużą liczba akceleratorów pobierania i inne dziwne historie) że ludzie zaczynają tracić cierpliwość i wkońcu przez to całe sciagnij.p,machna na AoC ręką.
Na miejscu CDP zacząłbym szukać innych serwerów na których mogą umieścić klienta i to fastem bo fakt że wiele osób niemoże ściągnąć gry i pograć wtedy kiedy zacznie się planowo beta na pewno odbije się w jakimś stopniu na sprzedaży gry w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zaczynać w AOC jeżeli gram w Warhammera Online? Ten drugi mi się już znudził trochę i szukam czegoś innego, ale AOC to jak narazie z tego co czytałem to się powinien nazywać AgeOfBug, zmieniło się to w jakimś stopniu na lepsze chociaż?
Czy kupując AOC2009 PL w gram.pl będę mieć możliwość grania również na serwerach EU czy zostanie mi tylko PL do wybrania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:35, vBoguSv napisał:

A jeśli kupuje polską wersję i nawet wbrew zaleceniom dodaję klucz do konta europejskiego?
Jest to zablokowane, nieprzewidziane czy może płacę dwa abonamenty? I jeśli mam polskiego
klienta, to zaloguję się na kontu EU?


Polskim klientem nie zalogujesz sie do serwera EU. A jak to technicznie jest zalatwione, nie wiem. Podejrzewam, ze nie da sie po prostu dodac tego klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy będzie potrzebny zainstalowany EU klient żeby przenieść postacie na serwery polskie. Pytam bo nie chce mi się instalować na nowo wersji EU, a tak jakoś do tego 22 wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze rozumiem to pvp w AOC jest kiepskie bądź go brakuje?? Lipa jest także że nie będzię można grać na serwerach EU, a tylko i wyłącznie na PL, takie rozwiązanie jest beznadziejne ponieważ gra zupełnie straci klimat przez to i jeżeli mało graczy będzie grać na PL (zapewne tak będzie) to gra się nie przyjme wogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 06:22, krzysiek-xxx napisał:

A u mnie to jest tak. Mam konto EU, ale zamrożone bo nie mam go opłaconego. Dałem "new
subscription", wpisałem nowego użytkownika i hasło ?(teraz w zakładce "View Subscription"
mam dwóch użytkowników tego z EU i tego z bety PL) podałem cd-key i wszystko ok wyświetliło,
że to Polish beta. Ale jak wchodzę do gry i chcę się zalogować to na tym pierwszym normalnie
pisze, że jest zamrożone, ale już jak chcę się logować na to drugie to pisze, że złe
hasło. Tak powinno być do soboty? Bo z tego co wyczytałem to już niektórzy posiadacze
wersji EU śmigają po serwerach PL. Mam nadzieję, że podczas premiery testów wszystko
będzie dobrze.


Może tak, choć nie mam pod ręką zamrożonego konta EU żeby sprawdzić. Ale jeśli zamrożone europejskie konto i zamrożone konto do bety zachowują się inaczej, to może ten serwer na który udało się wbić m.in. mi to nie jest dokładnie ten sam na którym będzie odbywać się beta. Co większego znaczenia nie ma, jeśli ktoś nie tyle chce pograć z innymi co sprawdzić jak wypadła polska wersja.

A wypada różnie. Np. już na początku, w kilku miejscach będzie trzeba będzie trochę poprawiać, uwzględniając nagranie niektórych kwestii od początku - bo człowieka mówiącym że Mitra jest kobietą, trzeba szybko uświadomić że się myli, jeśli nie chce się na niego ściągnąć gniewu tego boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 06:55, sekundo napisał:

Poddaję się.. wrzuć ktoś adres do klienta całego...


Strzela mnie tzw. ch%$. I czesc staneła na 36,7% a druga 65% i ni w ząb dalej.

Niniejszym chciałbym pogratulować CDP i mulandia.pl za swietne rozprowadzanie bety AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co wy macie za problemy. U mnie się ściągneło elegancko, scaliłem, zainstalowałem i działa. Czekam na otwarcie servera. See ya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:03, temist napisał:

> Poddaję się.. wrzuć ktoś adres do klienta całego...

Strzela mnie tzw. ch%$. I czesc staneła na 36,7% a druga 65% i ni w ząb dalej.

Niniejszym chciałbym pogratulować CDP i mulandia.pl za swietne rozprowadzanie bety AoC.



Przyłączam się, zróbcie coś bo inaczej do końca bety to może mi się uda ściągnąć ze dwie części :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować