Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

Jeżeli idzie o pvp, to układa nam się nierówność: AoC>WAR
Mechanika AoC jest po prostu znacznie lepsza, ciekawsza i dynamiczniejsza niż ta dostępna w WAR.
To, że w AoC brakuje scenario, czy battlegroundów to nie znaczy, że pvp jest złe :)

To nie jest tylko moja opinia ;) Podziela ją większość ludzi, którzy zaliczyli cykl AoC-WAR-AoC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie opłaty abonamentowe to pewnie kupiłbym grę i męczył do upadłego, ale podobnie jak "ŁaŁ" nie będę opłacał czegoś co w przyszłości i tak mi nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaniechałem ściągania gry z powody kłopotu z rozpakowywaniem spaczowalem wersje EU z tym nie było kłopotu, natomiast moi koledzy po nieudanym ściąganiu postanowili kupić grę EU na allegro po 79 zl z dostawa wystarczy ze ściągną polonizację i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wrzucenie instalatora nie jest łamaniem żadnego regulaminu ani innych przepisów. Nie jest to żadna forma piractwa, więc mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko. Jeśli jednak się mylę to przepraszam i proszę o niezwłoczne usunięcie tego posta

A jeśli nie to tutaj macie klienta PL, jest w 100% sprawny. Dodatkowo jeśli użyjecie jakiegoś dobrego klienta (np. Azureusa) to sprawdzi wam też poprawnośc ściągniętych danych.

PROSZĘ O SEEDOWANIE. Mój upload jest bardzo mały jak na tyle osób, ale jeśli odblokujecie wysyłanie do innych to może jakoś się ten torrent rozrusza ;)

link do torrenta:
http://torrents.thepiratebay.org/4587540/Age_of_Conan_2009_Polish_Beta.4587540.TPB.torrent

alternatywny link do strony z torrentem:
http://thepiratebay.org/torrent/4587540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak AOC wypada w porównaniu z L2?? Wiem, że zupełnie inne gry ale chciałbym jednak wiedzieć:)
Bo z tego co czytam to pvp wypada na korzyść AOC względem WAR, jak sie ma sprawa do Lineage 2??

I najważniejsze...czy pracują nad AOC?? Bo od czerwca obiecują naprawiannie bugów a jak wygląda ta sprawa sami wiecie najlepiej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedna ważna rzecz dotycząca torrenta

Jeśli masz jakąkolwiek część kompletną na dysku (albo najlepiej całego klienta ze ściągnij.pl) to także pobierz tego torrenta i pomóz seedować!

Torrent jest ustawiony na 4 pliki - dokładnie te, które są dostępne na sciagnij.pl. Także każdy, kto ma KTÓRĄKOLWIEK część może pomóc w seedowaniu !!!

Nie znam się na wszystkich klientach, ale wiem, że np. Azureus sprawdzi sobie zgodnośc plików i będzie wysyłał ten plik, który już jest u kogoś na dysku, niezależnie od źródła, z któego był pobrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:42, wesolykowal napisał:

A jak AOC wypada w porównaniu z L2?? Wiem, że zupełnie inne gry ale chciałbym jednak
wiedzieć:)
Bo z tego co czytam to pvp wypada na korzyść AOC względem WAR, jak sie ma sprawa do Lineage
2??

I najważniejsze...czy pracują nad AOC?? Bo od czerwca obiecują naprawiannie bugów a jak
wygląda ta sprawa sami wiecie najlepiej:/



To co jest lepsze od drugiego to czysto subiektywna ocena. AoC, War to 2 zupełnie inne rozwiązania pvp. W Warze możesz tłuc się podczas scenario lub na terenach RvR, podczas wykonywania questów czy przemieszczania się między miastami jesteś bezpieczny. W AoC na serwerach pvp zawsze możesz spodziewać się że dostaniesz toporem w plecy, chyba że znajdziesz się w instancji przypisanej Tobie lub Twojej grupie. W AoC możesz najeżdżać na miasta wrogich gildii, jak również przejmować/budować battlekeepy. W Warze też są takie "epickie" bitwy nie dotrwałem jednak do tego momentu i na nowo postanowiłem dać szansę conanowi.
Po to masz beta testy żebyś i Ty przekonał się czy ta gra to jest to czemu poświęcisz następne lata swojego życia :)

AoC z czerwca to zupełnie inna gra, większość błędów która zatruwała grę zaraz po premierze zostało usuniętych, sporo też zapewne zostało. Jednakże gra na bieżąco jest aktualizowana wiec nie ma o co się martwić. Znajdziesz jakiś błąd raportujesz GMowi i byś może w kolejnym patchu zostanie usunięty... nie bijcie mnie za ten optymizm ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem...jak zdecyduje się na AOC to dylemat czy PL czy EU, z PL jest ten problem że nie chciałbym być ograniczony do grania na tylko polskich serwerach bo coś czuję że ten pomysł może nie wypalić:/ponieważ mało ldzi będzie grać. Zresztą ideą mmorpg jest granie z ludźmi z całego świata a nie tylko naszej oczyzny:) Prawdopodobnie zdecyduje się na Lineage2, grałem sporo na prywatnych serverach i było ok, a na oficjalu pewnie będzie jeszcze lepiej. WOW odstawiłem po 3 miesiącach, WAR też mi jakoś za specjalnie nie podpasował, jest poprostu nudny. Jedyną rzeczą która mnie ciągnie do AOC jest świat, żadnych bajkowych kolorów, elfów czy pokurczów. Sam już nie wiem, nie zdecydowany jestem a kupić i jedną i drugą mi się nie uśmiecha. Powiedzcie mi proszę czy świat w AOC jest open czy coś ala Guild Wars, że ludzi to tylko można było spotkać w miastach, a jak się z nich wyszło to już lipa była?:/ Niech ktoś mnie przekona do AOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ściagnij sa ze wszystkim problemy ;/ Nie wiem co za debil podpisal umowe na wstawienie tych 4 plikow na ich serwery <sciana> Moze ten torrent ktory Yxar wstawil cos da. Start juz jutro a mam dopiero 1 i 4 part ;/ a 3 sciagalem i wyskoczyl błąd serwera ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co nie moga rozpakowac i wyskakuje archiwum jest uszkodzone.
Mialem to samo i nie moglem rozpakowac, mialem WinRaR 3 PL, i nie moglem rozpakowac, probowalem 7-zip, tez nie poszlo, archiwum uszkodzone itp. Commander-em , tez nie dalo rady. Moze ze stare wersje i dlatego nie chcialo rozpakowac. hm

Wiec zainstalowalem WinRaR 3.80 PL i rozpakowalem bez problemu i zainstalowalem tez bez problemu. Mi to pomoglo wersja WinRaR 3.80 PL.

Tak wygladaja pliki po sciagnieciu, ci co nie wiedza nie mozna dopisywac zip po z01.. itd. bo moze co niektorzy dopisuja, a wtedy nie pojdzie.

aoc2009.zip
aoc2009.z01
aoc2009.z02
aoc2009.z03

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś sposób żeby ominąć problemy z pobieraniem 1 i 2 parta? bo około połowy mi się zawsze psują:/ Czym pobieraliście? Ja używam Free download manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam pobierałem firefoxem, nic się nie zatrzymało, nie stękało, szło 600-700kb/s, wszystko pięknie się rozpakowało najnowszym winrarem i jestem szczęśliwym posiadaczem polskiej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że ten serwer wcale nie jest wolny. Ze sciagnij.pl ściągnałem całość w ok. 20 min, na łączu Uniwersytetu Warszawskiego (dostarczanego przez ICM - stąd tak ogromna szybkość), szło mniej więcej ok 10 MB/s. Tak - megabajta na sekundę, nie megabita;)
Problemem jest to, że serwer kiepsko współpracuje ze wspomagaczami ściągania, a jeśli się ciągnie przez np. firefoxa to mogą się robić błędy w pobranych plikach. Oryginalne pliki na serwerze sciagnij.pl NIE są uszkodzone.

Dlatego polecam torrenta: można sobie za jego pomocą zweryfikować poprawnośc pliku i ewentualnie "dociągnąć" uszkodzone części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to moje niedociągnięcie ale po ściągnięciu polskiej łatki do gry i odpaleniu jej zauważyłem, że można już zakładać postacie na polskim serwerze (pvp & pve) lub rosyjskich (pvp & pve). Czyżby beta już ruszyła?
ps. Muszę wspomnieć że zalogowałem się na aktywne konto. W takim razie posiadacze aktywnych kont mają wcześniejszy dostęp do bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:40, Igorwer napisał:

Czyżby beta już ruszyła?

Nie. Ale jak już wspomniałeś jakieś serwery stoją.

>W takim razie posiadacze aktywnych kont mają wcześniejszy dostęp do bety?
Tak. Zapewne nieplanowany i nieprzewidziany. Ktoś po prostu nie przewidział tej możliwości i jej nie zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zarajestrowalem konto aby byc betatesterem i co sie okazalo po 1h moje konto zostalo zamrozone.

Czy jutro przed poludniem zostanie odmrozone i bede mogl testowac age of conan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po instalacji odpala mi się Menedżer uaktualnień Age of Conan, mam tam "ikonki": Konto; Obsługa; wyszarzone Ustawienia; Anuluj.

I nawet nie pobiera żadnych danych z netu, miał ktoś z Was taką przypadłość z AoC?

20081219205824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować