Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawa Xboksów 360 rysujących płyty trafiła do sądu

69 postów w tym temacie

Ja też mam z tym problem -.- Siostrzeniec przesunął konsole w czasie gry w GTA - skutkiem czego były 4 duuuże rysy na GTA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to nie zostało naprawione O_O ? Myślałem, że problem znikł wraz z RROD''em... Zaczynam rozumieć, dlaczego ta konsola taka tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, co prawda, stosując się do instrukcji czegoś takiego nie doświadczymy, ale przecież nieraz przez przypadek konsola się przesunie, no nie wiem, możliwości mogą być liczone w tysiącach, choćby olbrzymie tsunami, i co wtedy? Płytka porysowana ;(
Fotka jak zwykle powala na ziemię :-) I dzięki nim zawsze czytam całego newsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa dobrze ze takie "przyozdobione" gry w większości przypadków dalej działają, choć mojemu koledze GTA przez jakiś czas strasznie zacinała to po jakimś czasie problem zniknął... tak czy siak jest to dziwne jak na nextgenową konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przeczytałem ten tekst. Teraz nie pozwolę się nikomu zbliżać do konsoli podczas grania... :p Chociaż instalacja znów załatwia problem. Po instalacji płytka kręci się tylko przez chwilę przy włączaniu gry a potem czyta z dysku. Ale i tak będe uważać... Microsoft nie powinien tak tego zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przeczytałem ten tekst. Teraz nie pozwolę się nikomu zbliżać do konsoli podczas grania... :p Chociaż instalacja znów załatwia problem. Po instalacji płytka kręci się tylko przez chwilę przy włączaniu gry a potem czyta z dysku. Ale i tak będe uważać... Microsoft nie powinien tak tego zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena konsoli fajna, gry fajne, sama konsola spoko wygląda. Tylko jest jeden problem: to jest SZAJS.
Ja od wczoraj mam rozbebeszonego X''a, bo gry zaczęły się zawieszać po 3 minutach grania. Na necie się okazało, że w X''a po prostu oszczędzano na miejscu/cenie i dlatego chłodzenie jest nie dość że za słabe, to jeszcze często pojawia się luz między radiatorem a procesorem bo niestarannie je montowano.
Treaz jeszcze wychodzi na jaw że oszczędzano świadomie też na czytnikach. Super, pierwsza klasa Microsoft!

Sprzęt niemal tak solidny i wytrzymały jak ich systemy operacyjne :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie spisek Microsoftu i wydawców gier - "Nasz XBox porysuje płytę to frajerzy kupią kolejną kopię swojej ulubionej gry" - a ta cała regeneracja to przykrywka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 16:39, gpodoba napisał:

Chyba jest mało taikich ludzi co chodzi z konsolą i gra na niej :D


Wiesz, wystarczy tylko przypadkowe zachaczenie o konsolę i już.

>ten news to bajka.

Skoro sprawa trafiła do sądu i zdażaję się takie przypadki, a nawet przedstawiciel Microsoftu o tym powiedział... to niewątpliwie nie jest to bajka. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za oskarżycieli :) Oby więcej takich akcji, trzeba zacząć bardzo brutalnie uświadamiać producentom sprzętu i gier, że nie wolno podchodzić do tych spraw w taki olewatorski sposób i do tego czerpać jeszcze z tego zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz 1 dnia posiadani xboxa popsulem swoja pierwsza gre fable II ale naszcescie mi od reki wymienili :D teraz juz ostrozny jestem a mam bnadzieje ze MS dostanie kare wyzsza niz te 30 milionow co wydali by na te odbijacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować