Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Efekt Serii – ogłoszenie wyników konkursu!

15 postów w tym temacie

Niech to szlag. Wygrałem jakiś gadżet związany z grami. Niewiele, ale i tak miło, bo to co napisałem w konkursie nie było politycznie poprawne :). Miły upominek na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:31, Matias20 napisał:

Kurczę, wygrałem tylko gadżety. Ale dobre i to. Wie ktoś kiedy wysyłają te nagrody??


Ktoś pisał, że po nowym roku, z mozliwością nadania paru paczek jeszcze przed Sylwestrem. Ale co się dziwić, tysiące nagród, setki zwycięzców, idiotyczny pomysł na prośby o wymianę gry w uwagach, więc trochę trzeba będzie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:31, Matias20 napisał:

Wie ktoś kiedy wysyłają te nagrody??


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44124&pid=250

Po świętach, choć jak @Mistic napisał, ze względu na kombinatorstwo niektórych może się to opóźnić, myślę jednak, że dotyczyć będzie to właśnie osób które chcą zamienić nagrodę - grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się pospieszyłem z danymi adresowymi, że nawet na te uwagi nie zwróciłem uwagi:/ A gdyby się dało to akurat te dwie gry bym wymienił. Anyway, nie ma co marudzić, mam co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim zwycięzcom. Sam brałem udział i wygrałem 2 hasła 2 nagrody, 1 Mass Effect, druga gadżet, bardzo się z tego cieszę i pozdrawiam wszystkich gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla zwycięzców. Ja tam udziału w tym konkursie nie brałem , bo z moim szczęściem to na pewno i tak nic bym nie wygrał , albo wygrałbym jakieś badziewie pokroju Beijing 2008 , nadające się tylko do kosza... Dlatego udziału nie brałem , bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować