Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order gry Skate 2

17 postów w tym temacie

Kiedyś sądziłem, że na pewno zamówię dwójkę... Ale teraz... Jeżeli EA znowu wypuścił tak frapujący tytuł(telefonem o podłogę przez skate. rzuciłem - serio!) Czekam na recenzje - potem się zastanowie.
---> Crash807
Szczerze mówiąc średnio wyobrażam sobie system flickit na komputerze... Musieli by dodawać pada do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szkoda, że nie na pc... :-("

crash807 - Ciekawe jak byś grał?

Ja 2 części nie kupię! Już 1 nie przeszedłem bo mnie coś strzelało jak 60 raz to samo robiłem i nie wychodziło! grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:02, bitzz napisał:

"Szkoda, że nie na pc... :-("

crash807 - Ciekawe jak byś grał?

Ja 2 części nie kupię! Już 1 nie przeszedłem bo mnie coś strzelało jak 60 raz to samo
robiłem i nie wychodziło! grrr...




A co to kilka zmian nie można by wprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o deskorolki bardzo lubiłem grać w Tonego i w ogóle. Czym dalej tym lepiej. Jeśli chodzi o tricki.
Jednak tu se wyszedł taki jeden Skate i pozamiatał wszystkie części Tonego Hawka.
Miałem okazję grać u kumpla i podobała mi się bardzo. Miałem kupić ale poczekam na dwójkę to wtedy będzie to samo co jedynka i jeszcze więcej zabawy.

No i demko się zaciągnie jak będzie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi szkoda, że San Vanelonę dopadnie kataklizm. Będzie mi brakować parku Plan B i stadionu X-Games. Mam nadzieję, że coś zamiast tego wprowadzą. Swoją drogą ciekaw jestem czy dodadzą nowe Flip Tricki, bo w tej kategorii ciężko coś wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:21, crash807 napisał:

A co to kilka zmian nie można by wprowadzić?

a ty wiesz, jak jest rozwiazane sterowanie w SKATE? to nie THPS, gdzie ollie robiles wciskajac przycisk. glowna role odgrywa prawy analog - od tego jak nim "machasz" zalezy, czy zrobisz ollie, nollie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PCta w przeciwieństwie do konsoli można przypiąć wiele akcesoriów, dawno temu kiedy konsol jeszcze nie było pady były podłączane do komputerów ale cii, ta wiedza zaginęła :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:23, kjubus napisał:

> A co to kilka zmian nie można by wprowadzić?
a ty wiesz, jak jest rozwiazane sterowanie w SKATE? to nie THPS, gdzie ollie robiles
wciskajac przycisk. glowna role odgrywa prawy analog - od tego jak nim "machasz" zalezy,
czy zrobisz ollie, nollie itd.


No i właśnie o tą zmianę mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją przygodę z grami o deskorolce zakończyłem na Tony Hawk''s Pro Skater 4 , bo po zagraniu w Underground 2 i American Wasteland to się zniechęciłem i załamałem. A przez tą niechęć nawet nie ruszyłem Skate i raczej nie mam takiego zamiaru , bo 190 złotych za tą grę to nie byle jaka suma , a bardzo nie chciałbym się znowu rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować