Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Phil Harrison udowdni, że Ghostbusters odniesie sukces?

21 postów w tym temacie

@ MortalPL

Tak, ja :D

Z grami to różnie jest, ale sądzę, że wielu ludzi chciałoby się wcielić w pogromców duchów w dobrej grze :) Może więc się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortal:P ja przeczytalem Paris Hilton:P A co do tych słów to mam nadzieje ze poprez nie che wyrazic ze bardzo powaznie traktuja te produkcjie i wkladaja w nia jak najwiecej wysilku zeby byla nieziemska:D Nie wiem czy kupie zazwyczaj najpierw gram u kolegi bo on wszystko kupuje:P i jak mi sie podoba to sam sie zaopatrzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer i myślę, że mogą być niezłe jaja, tylko nie wiem czy wielu kupi pogromców mając do wyboru najnowszego coda czy inny kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MortalPL też tak przeczytałem.

Co do samego newsa to jakoś nie wydaje mi się aby ten tytuł miał aż takie przebicie. Jedynie co go może ratować to szerokie grono odbiorców bo raczej do brutalnych nie powinien ten tytuł należeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wiadomości tego typu wolę podchodzić z dystansem. Nie jedną rewolucję już na obiecywano i nie jeden mega hit. A często dostajemy kaszankę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ghostbusters''ów mam zamiar kupić. Bo gra najpewniej bedzie zabawna i relaksująca. I do tych 100 mln USD swoją część z chęcią dołożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

If there''s somethin'' strange in your neighborhood
Who ya gonna call ghostbusters!
If it''s somethin'' weird an it won''t look good
Who ya gonna call ghostbusters!

Yeah! Nigdy nie zapomnę olbrzymiego piankowego marynarzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować