Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV zarabia miliony, Rockstar z nowymi kontraktami

44 postów w tym temacie

Kasa, Kasa, Kasa = więcej gier = trzeba się cieszyć :)

PS. Ktoś się zna na zabawie w notatniku? Chciałbym włączyć AA w GTA IV. Komuś się udało, proszę pisać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:44, MisioKGB napisał:

Kasa, Kasa, Kasa = więcej gier = trzeba się cieszyć :)

PS. Ktoś się zna na zabawie w notatniku? Chciałbym włączyć AA w GTA IV. Komuś się udało,
proszę pisać :).

AA w GTA IV będzie działać dopiero na komputerach, które powstaną za 5 lat. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST ! Niedługo wyjdzie GTA5 na PC ! No i oczywiście twórcy pomyślą w bardzo dobrym kierunku i postanowią dać takiewymagania aby dopiero kompy przyszłościowe mogły pociągnąć tą grę... Jak już kiedyś powiedziałem panom z R* już podziękujemy napewno po incydencie z gta 4 które teraz kurzy się na mojej półce... Niech nie zabierają się za żadną grę jeśli nie potrafią zoptymalizować gry nakompa... żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz by mogli na jakiś czas z GTA w ogóle dać spokój.
Jakiś czas temu R* zapowiedział tajemniczy projekt na PS3. Ciekawe co to może być? Na razie żadnych szczegółów nie było.
Ale jak R* chce to może się zająć robieniem DLC do GTA IV w wersji na konsole. Jeśli GTA IV Lost and Damned okaże się sukcesem to czemu nie?
O ile mi wiadomo M$ zapłacił kupę kasy tylko dla tego jednego DLC do GTA IV. Reszta by mogła zawitać na obie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech chłopaki z Rockstar zabierają się do tworzenia takiego patcha, dzięki któremu gra będzie działać jak powinna... A nie wypuszczają na rynek taki crap i usprawiedliwiają się jakimiś komputerami przyszłości :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam na same konsole. wiadomo że GTA była na PC, jest, i będzie na PC wydawane. Mimo że jest zbugowane, ludzie i tak to kupią. Bo to GTA. a mimo że lepiej wyszli by kupując konsolę i GTA na nią, to są uparci i wolą ściagać piraty. Taka prawda. na dobrą grę (jaką jest Gta na next geny) warto wyłożyć pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstarowi należą się duże gratulacje za stworzenie Grand Theft Auto IV na konsolach , bo już za wersje PeCetową to należy im się tylko nagana. Jestem bardzo ciekaw na co wydadzą te 710 milionów dolarów , oczywiście oprócz tych 10 łatek do GTA IV na PC , żeby gra w końcu do czegoś się nadawała i Grand Theft Auto: Chinatown Wars na NDS-a. Mam nadzieję , że apetyt wzrośnie im w miarę jedzenia i pokuszą się w przyszłości o piątą część GTA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, rozumiem, że Rockstarowi nie wyszło z wersją GTA IV na PC, ale czy jest to od razu powód, aby całkowicie przekreślać tego producenta?

Moim zdaniem zdecydowanie nie. Nikt Wam przecież nie obiecywał, że GTA w wersji na PC będzie super miodne i każdy sobie w nie zagra bez kłopotu - tak jak to ma miejsce na konsolach. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem wersji na PS3 od kwietnia i nie żałuje pieniędzy wydanych na tą grę. GTA IV po prostu miażdży, jest to jedna z najlepszych produkcji tego roku :) Spędziłem przy niej sporo czasu i jeszcze dużo go spędzę - więcej takich produkcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:05, kolegas15 napisał:

W ogóle Rockstarsowi należą się dozę gratulacje ze w ogóle wymyślili GTA wszystkie części
są fajne (nie wiem jak 1 i 2 bo w nie nie grałem :])


1 też była fajna, a 2? Nie wiem ,ale chyba też, bylem kiedyś u kogoś to widziałem jak w2 na Playstation grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:50, master matrox napisał:

Okej, rozumiem, że Rockstarowi nie wyszło z wersją GTA IV na PC, ale czy jest to od razu
powód, aby całkowicie przekreślać tego producenta?


A czemu mam kupować gry od kogoś, kto się nie przykłada do ich tworzenia i nie działają tak jak powinny? Co z tego, że nie ma gry, która nie ruszy na moim sprzęcie - pomijając GTA, które zostało chyba stworzone do działania ze sprzętem, którego jeszcze kupić nie można? To jest dla olewanie klienta, więc czemu ja nie mam olewać ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:41, Adham napisał:

> Okej, rozumiem, że Rockstarowi nie wyszło z wersją GTA IV na PC, ale czy jest to
od razu
> powód, aby całkowicie przekreślać tego producenta?

A czemu mam kupować gry od kogoś, kto się nie przykłada do ich tworzenia i nie działają
tak jak powinny? Co z tego, że nie ma gry, która nie ruszy na moim sprzęcie - pomijając
GTA, które zostało chyba stworzone do działania ze sprzętem, którego jeszcze kupić nie
można? To jest dla olewanie klienta, więc czemu ja nie mam olewać ich?


to po co sie wyowiadasz jak masz starego kompa i zadn gTA ci an nim nie pojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze Rockstar szybko nie spoczął na laurach i wydał w końcu jakąś poprawkę do GTA IV. Ta gra to jakieś nieporozumienie (przynajmniej na PC), totalna hańba. Gra na którą czekały miliony okazała się niedorobionym gniotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:51, kolegas15 napisał:

to po co sie wyowiadasz jak masz starego kompa i zadn gTA ci an nim nie pojdzie?


Zauważ jaki jest temat artykułu, który komentuję, potem przeczytaj mój post ponownie. :/ Napisałem, że NIE MA takiej gry, która u mnie NIE ruszy, pomijając GTA - a chyba wiadomo, że nie chodzi mi o Vice City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:50, master matrox napisał:

Okej, rozumiem, że Rockstarowi nie wyszło z wersją GTA IV na PC, ale czy jest to od razu
powód, aby całkowicie przekreślać tego producenta? Moim zdaniem zdecydowanie nie.


Pff. Skoro grasz na konsoli to, jakby tu powiedzieć, nie jesteś wiarygodny.

Dnia 21.12.2008 o 18:50, master matrox napisał:

Nikt Wam przecież nie obiecywał, że GTA w wersji na PC
będzie super miodne i każdy sobie w nie zagra bez kłopotu


Gracz PC, który spełnia wymagania sprzętowe MA PRAWO oczekiwać, że gra będzie działać dobrze i stabilnie. Jeśli to kwestionujesz, to dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu żadnego.

Dnia 21.12.2008 o 18:50, master matrox napisał:

- tak jak to ma miejsce na
konsolach. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem wersji na PS3 od kwietnia


Gratuluję Ci serdecznie, a teraz idź grzecznie grać w swoje GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:50, master matrox napisał:

Nikt Wam przecież nie obiecywał, że GTA w wersji na PC
będzie super miodne i każdy sobie w nie zagra bez kłopotu


Hmm? No, wybacz ale jeśli wydaję na grę 149zł to powinienem wymagać tego, aby gra była pozbawiona wad, błędów i bardzo dobrze zoptymalizowana... Obecnie GTA IV w wersji na PC odstrasza.... zarówno wykonaniem i ceną. Tak więc wiele osób woli ją nabyć z innych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off-topic, ale nie wiem gdzie spytać:
Czy ktoś wie, kiedy jest ta "słynna" scenka kiedy Nico wkłada broń komuś w .... ? Przeszedłem grę i nie widziałem jej.

Jeszcze raz sorry za off-top i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:22, grzesiek_1660 napisał:

e tam na same konsole. wiadomo że GTA była na PC, jest, i będzie na PC wydawane. Mimo
że jest zbugowane, ludzie i tak to kupią. Bo to GTA. a mimo że lepiej wyszli by kupując
konsolę i GTA na nią, to są uparci i wolą ściagać piraty.



Bo konsolowcy są święci i nie piracą tak? Przypomnij sobie sytuację z Falloutem 3. No właśnie.
Poza tym skąd te cholerne uogólnienia?! Ja wraz z bratem kupiliśmy sobie 2(tak! dwie!) oryginalne
kopie gry, m.in po to by móc grać po necie. A dlaczego na PC? Bo nie chcę wydawać tysiaka na coś
z czego będę korzystał raz na rok, albo kiedy kumple przyjdą. Granie to czynność zajmująca bardzo niewielki
% czasu jaki poświęcam przy kompie. Dla mnie twoje argumenty są zupełnie nielogiczne.

Dnia 20.12.2008 o 16:22, grzesiek_1660 napisał:

Taka prawda. na dobrą grę (jaką jest Gta na next geny) warto wyłożyć pieniądze.


Gta na PC jest równie dobre co na konsolę... inna sprawa, że silnik graficzny jest kompletnie
niezoptymalizowany pod kątem pudeł. Czy dobrze zrozumiałem?! Uważasz, że Gta jest warte
wydania 1000 na konsolę? Szczerze wątpię, czy jakakolwiek gra jest warta takich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować