Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

21969 postów w tym temacie

>

Dnia 01.04.2012 o 22:41, Isildur napisał:

Jeśli regulamin jest przypięty to jest aktualny, Tyle w temacie.

Ta, tylko co z tego skoro nikt go nie przestrzega.

Dnia 01.04.2012 o 22:41, Isildur napisał:

> 2. Czekaj łaskawie na punkt, dopiero potem zadawaj zagadkę bo wprowadzasz zamęt.


Czy mi się wydaje czy ten wątek służy rozrywce? Proszę zaprzestać niepotrzebnych kłótni.

Logicznym jest porządek odpowiedx na zagadkę>przynanie punktu>zadanie zagadki. Zadawanie zagadki przed przynaniem punktu wprowadza chaos, przede wszystkim dla podliczającego punkty. I to właśnie rozrywkę psuje.

Dnia 01.04.2012 o 22:41, Isildur napisał:


Nie masz prawa zabraniać komuś brania udziału w jakimkolwiek quizie.

A mam prawo skrytykować w ironiczny sposób kogoś kto moim zdaniem najzwyczajniej w świecie trolluje? Bo jak nazwac to, że koleś po godzinie od zadania zagadki wrzuca link "wygooglowujący" odpowiedź? Już o głupkowatej formie wypowiedzi nie wspomnę.

Dnia 01.04.2012 o 22:41, Isildur napisał:


A Pan nie ma nic lepszego do roboty? Proszę wrócić do tematu wątku.

Ohohoh. Mogę się zapytac Pana o to samo. Koleś pojawia się znikąd i zaczyna trollować, ale to ja jestem ten zły, bo miałem czelność zwrócić mu uwagę. Myślisz, że sprawia mi przyjemność wytykanie temu Slaverox''owi?. Chciałem, żeby ten temat trzymał jakiś poziom to teraz mam za swoje.

Miłej zabawy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 22:14, Slaverox napisał:

Po 1: Nikt nie napisał że regulamin quizu już nieobowiązuje.

Skoro już się podjąłeś przeczytania raegulaminu to mogłeś też zerknąć na zagadki z kilku stron wstecz, a zobaczyłbyś, że ten zapis jest martwy.

Dnia 01.04.2012 o 22:14, Slaverox napisał:

Po 3: Nie podaję odpowiedzi tylko podpowiadam a to jest całkiem co innego.

To się uśmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 23:49, Draco-PNC napisał:

Ta, tylko co z tego skoro nikt go nie przestrzega.

I zamiast zawołać o zmianę, milcząco zmieniasz zasady i jeszcze oczekujesz, że nowi gracze będą się do nich stosować? Znajomość zasad jest koniecznością, historii tego wątku (w tym proponowanego przez Ciebie "podglądania" zwyczajów ze stron poprzednich) już nie. Z myśli też nikt czytać Ci nie będzie.

Dnia 01.04.2012 o 23:49, Draco-PNC napisał:

Logicznym jest porządek odpowiedx na zagadkę>przynanie punktu>zadanie zagadki.
Zadawanie zagadki przed przynaniem punktu wprowadza chaos, przede wszystkim dla podliczającego
punkty. I to właśnie rozrywkę psuje.

Logicznym jest, aby podliczać punkty wg zasad, które są ustalone, jasne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Bezsensownym jest pisanie w podpiętym poście jednego (i to jeszcze z pogrubieniem i podkreśleniem!), a czynienie czegoś zupełnie innego.

Dnia 01.04.2012 o 23:49, Draco-PNC napisał:

A mam prawo skrytykować w ironiczny sposób kogoś kto moim zdaniem najzwyczajniej w świecie
trolluje?

Ubolewam nad tym, jak łatwo Ci przychodzi przypisanie etykietki trolla komuś, kto po prostu nie wie, że od jakiegoś czasu zwyczajnie nie interesuje Cię przestrzeganie zasad. Radzę się bliżej przyjrzec swoim wypowiedziom.

Dnia 01.04.2012 o 23:49, Draco-PNC napisał:

Ohohoh. Mogę się zapytac Pana o to samo. Koleś pojawia się znikąd i zaczyna trollować

Erste, nie "znikąd" bo to forumowicz i to nie wczorajszy. Zweite, to nie trolling.

Pomyślcie po ludzku nad nowymi zasadami, skoro nie przestrzegacie starych. Bo takie kwiatki będą wychodzić częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 01:18, Hellmut napisał:

> Ta, tylko co z tego skoro nikt go nie przestrzega.
I zamiast zawołać o zmianę, milcząco zmieniasz zasady i jeszcze oczekujesz, że nowi gracze
będą się do nich stosować? Znajomość zasad jest koniecznością, historii tego wątku (w
tym proponowanego przez Ciebie "podglądania" zwyczajów ze stron poprzednich) już nie.
Z myśli też nikt czytać Ci nie będzie.

Nie ja zmieniam zasady wg własnego widzimisie, tylko takie zasady ustarły się same długi czas temu. Uważam, że przed podjęciem kroku zadania następnej zagadki po tak krótkim czasie, należałoby zastanowić się przez chwilę i dla pewności przejrzeć stronę wstecz, czy ma to sens. Bo ten punkt regulaminu jest tak rażąco niewiarygodny przez swoją głupotę, że dziwi mnie iż nie można na to zwrócić uwagi. Ale dobra, oczywiście ma prawo nie znać historii wątku i sugerować się w 100% regulaminem. I wtedy spotkał by się z mojej strony jedynie z uprzejmą sugestą, że ten pkt regulaminu to bzdura, ale z uwagi na jego "podpowiedź" sprawy potoczyły się inaczej.

Dnia 02.04.2012 o 01:18, Hellmut napisał:

> A mam prawo skrytykować w ironiczny sposób kogoś kto moim zdaniem najzwyczajniej
w świecie
> trolluje?
Ubolewam nad tym, jak łatwo Ci przychodzi przypisanie etykietki trolla komuś, kto po
prostu nie wie, że od jakiegoś czasu zwyczajnie nie interesuje Cię przestrzeganie zasad.
Radzę się bliżej przyjrzec swoim wypowiedziom.

Nie przypinam mu łatki trolla z uwagi na niezmajomość "nieoficjalnych poprawek do regulaminu", tylko za tę jego całą "podpowiedź". Naprawdę nie widzisz w niej nic nieodpowiedniego? Bo ja to widzę jako ewidentne robienie z nas (szukających odpowiedzi) durni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 23:29, Bezi_113 napisał:

Jeśli po takiej podpowiedzi zagadka jest aktualna, to jest to zamek książąt pomorskich
w Słupsku.

Bezi_113 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 23:49, Draco-PNC napisał:

> A Pan nie ma nic lepszego do roboty? Proszę wrócić do tematu wątku.
Ohohoh. Mogę się zapytac Pana o to samo. Koleś pojawia się znikąd i zaczyna trollować,
ale to ja jestem ten zły, bo miałem czelność zwrócić mu uwagę. Myślisz, że sprawia mi
przyjemność wytykanie temu Slaverox''owi?. Chciałem, żeby ten temat trzymał jakiś poziom
to teraz mam za swoje.


"temu Slaverox''owi?"?! Dla Ciebie to Szanownemu Panu Slaverox, trollem to Ty jesteś i to kiepskim który ma maksymalnie 15 lat. Wnioskuję po twoich wypowiedziach.

Dnia 01.04.2012 o 23:49, Draco-PNC napisał:

Miłej zabawy ;*

No w chłopakach nie gustuję, wolę dziewczyny.

Twoje kolejne posty/wypowiedzi/komentarze będę ignorował, a jak nie przestaniesz się wygłupiać to będę je zgłaszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej proszę o zakończenie przepychanek i offtopu.
Ponadto jeśli uważasz że regulamin wątku się nie sprawdza spróbuj uzgodnić z innymi uczestnikami nowy (lub modyfikacje do obecnego) i po dojściu do ogólnie akceptowanej wersji wyślij do moderacji formularz sugerujący jego zmianę, do tego czasu obecnie przypięty regulamin jest aktualny i obowiązujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 23:34, Karharot napisał:

Ponadto jeśli uważasz że regulamin wątku się nie sprawdza spróbuj uzgodnić z innymi uczestnikami
nowy (lub modyfikacje do obecnego) i po dojściu do ogólnie akceptowanej wersji wyślij
do moderacji formularz sugerujący jego zmianę, do tego czasu obecnie przypięty regulamin
jest aktualny i obowiązujący.


Pozwolisz, że wszelkie kwestie administracyjne tj. regulaminowe w tym wątku będę załatwiać osobiście, jako ojciec założycie tego wątku. Czyż nie, czerwony bracie? ;)

Regulamin tej gry to nie padlina, z którą nie trzeba się liczyć, ma być może pewne niedociągnięcia, choć jak go napisałem, wydawał mi się logiczny i dobry. To po prostu uczestnicy nie przestrzegali owego niby "martwego" punktu i się przyjęło, że on nie obowiązuje. Teoretycznie powinienem zwracać każdemu uwagę, że łamie regulamin, ale ludzie by na to reagowali różnie, najczęściej zapewne niezbyt miło :D

Jeśli chodzi o ostatnią przepychankę - pan Slaverox miał prawo i dobrze postąpił, że po czterech godzinach (mimo, że były podpowiedzi) zadał nową zagadkę, bo tak rzecze regulamin. Co do podpowiedzi jaką zadał, cóż... Podpowiedź była być może kontrowersyjna, a raczej sposób jej ukazania, ale regulamin nie zabrania. ;)
Pan Draco-PNC miał prawo zwrócić uwagę panu Slaverox, sposobu zwracania uwagi regulamin nie wskazuje, ale podstawowe zachowania kulturalnych wypowiedzi każdy powinien mieć w sobie. Prowokowanie nie przystoi, zabranianie uczestnictwa w zabawie nie przystoi, a gdy ma się uwagi do regulaminu, trzeba napisać do autora tegoż i argumentując, wypunktować co jest złe i zaproponować zmiany.

Na koniec dodam żeby nie odpowiadać na tego posta i nie robić już więcej zamieszania tu. Jeśli ktoś chce się skontaktować w sprawie regulaminu wystarczy napisać komentarz na moim gramsajcie lub PW, w formie jaką wyżej podałem.

I na ostateczne zakończenie zacytuję z tego bez sensownego regulaminu jeden punkt:

"8. Wszelaki spam w temacie będzie zgłaszany do moderatorów, nie są tu mile widziane jakieś głupie i bezsensowne odpowiedzi... kto chce się wydurniać to niech zmieni temat (najlepiej forum)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 22:42, kuba9876543210 napisał:

> To nie jest zszywacz, to jest część do motocykla.

Mozesz wrzucic w wiekszej rozdzielczosci, bo cos kojarze, ale mgliscie ;]


Większego zdjęcia nie znalazłem.

20120405103716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować