• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
1096

Gothic II Noc kruka - Błąd Acces Violation

Pytanie

No wlaśnie... zaraz po włączeniu gry gdy już pojawia mi się obraz gry gra się wyłącza i pojawia sie okno z napisem Acces Violation. Jest to na tyle wkurzające, że nie da się po tym tego błędu wyłączyć tylko resetować komputer.
Od razu mówię że gra to oryginał, a ja używam kodów.

Jak pozbyć się tego błędu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.12.2008 o 14:42, RobeN napisał:

Tu uwaga - gry NIE WOLNO uruchamiać przez autostart płyty, a jedynie poprzez ikonę skrótu
na pulpicie/menu start lub plik exe gry.


Ale z tego co pamiętam, to w Nocy Kruka zastał poprawiony ten błąd, który uniemożliwiał uruchomienie gry z autostartu płyty (bo myślę, że o to chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.12.2008 o 14:49, Paladynka napisał:

Ale z tego co pamiętam, to w Nocy Kruka zastał poprawiony ten błąd, który uniemożliwiał
uruchomienie gry z autostartu płyty (bo myślę, że o to chodzi).


No właśnie nie całkiem. Stąd ta uwaga ;)
To nie tyle uniemożliwia - bo przynajmniej 1 raz się da - co uszkadza plik VDFS.CFG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.12.2008 o 14:51, RobeN napisał:

> Ale z tego co pamiętam, to w Nocy Kruka zastał poprawiony ten błąd, który uniemożliwiał

> uruchomienie gry z autostartu płyty (bo myślę, że o to chodzi).

No właśnie nie całkiem. Stąd ta uwaga ;)
To nie tyle uniemożliwia - bo przynajmniej 1 raz się da - co uszkadza plik VDFS.CFG.


W czystym Gothicu 2 sama miałam z tym problem, ale gdy zainstalowałam Noc Kruka, to wchodziłam do gry autostartem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widać zależy od przypadku.
U mnie ten problem pojawił się właśnie w momencie, gdy późnym wieczorem pani kurier przyniosła Noc Kruka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.12.2008 o 14:57, RobeN napisał:

Widać zależy od przypadku.
U mnie ten problem pojawił się właśnie w momencie, gdy późnym wieczorem pani kurier przyniosła
Noc Kruka :D


Może Bezi był niewyspany ;D Ale zebrałam właśnie zeznania u moich podręcznych pomocników forumowo-szkolnych (czyt. uczniów :D) i u nich też po wgraniu dodatku, gra odpalała tak jak od początku powinna :)

Edit Ale wiadomo, co komputer to inny problem ;) Ehhhhh....ta mnogość konfiguracji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować