Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

Gry, które najbardziej nas "rozczarowały" w mijającym roku

40 postów w tym temacie

No i tak przeglądam dziś portal onet.p bo od dłuższego czasu go omijaml i tu patrze w dziale TechNowinki coś o grach które nas rozczarowały patrze na ten ranking a tam? Jedna z lepszych gier tego roku może nie wszytskie ale tak z połowa lub więcje ( według mnie oczywiście). Wypowiedcie się na ten temat co o tym sądzicie bo to jest śmieszne.

A i tutaj link : http://gry.onet.pl/28061,1523061,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:20, nightfaler napisał:

No i tak przeglądam dziś portal onet.p bo od dłuższego czasu go omijaml i tu patrze w
dziale TechNowinki coś o grach które nas rozczarowały patrze na ten ranking a tam? Jedna
z lepszych gier tego roku może nie wszytskie ale tak z połowa lub więcje ( według mnie
oczywiście). Wypowiedcie się na ten temat co o tym sądzicie bo to jest śmieszne.

A i tutaj link : http://gry.onet.pl/28061,1523061,artykul.html

To raczej powinno być dodane do tematu Kwasy... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to dla mnie jest, no bo tam są same dobre gry (przynajmniej moim zdaniem)
albo źle przeczytałem, w każdym razie większość z podanych gier nie powinna się tam znaleźć
takze albo ci ludzie są jacyś ułomni albo się nie znają sam już nie wiem :D

ale mnie to najbardziej rozczarował: Warhammer 40k DoW Soulstorm, taki sobie był :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie czytanie onetowskiego działu o grach darowałem dawno temu. I słusznie, bo jeżeli to są rozczarowujące gry, to ja jestem co najmniej czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak się składa, że w żadną z tych gier nie grałam więc nie wiem. Jak dla mnie rozczarowaniem było Fable 2 oraz Fallout 3, szczególnie, że były to dwie gry na które bardzo długo czekałam i pod kątem których kupowałam x pudło. No, tak się składa, że ostatnio w ogóle większość gier (tych nowszych) mnie rozczarowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:41, nightfaler napisał:

Najlepsze jest to że ten ktoś kto to napisał, sie nie podpisał :P chyba mu wstyd było
:/

nie musiał się podpisywać bo to nie jego dziesiątka - "zestawienie opublikowane przez magazyn Wired" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Fallout3? Moim zdanie spokojnie zasłużył na pierwszą pozycję.
Poza tym, cały ten artykuł jest jakiś "z tyłka" - zero jakichkolwiek informacji na
temat "dlaczego dana gra jest" ich zdaniem "rozczarowaniem roku".

Też mogę sobie powypisywać losowe tytuły gier i przypisać im numerki.
To coś nie jest nawet godne miana artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:01, Grinczar napisał:

Mirror''s Edge, Dead Space, Prince of Persia, co?!

Dodaj jeszcze STALKER''a Clear Sky i masz gry które mogę konkurować o pierwszą 10 najlepszych gier tego roku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky? WOW! Moim zdaniem nowy S.T.A.L.K.E.R to bardzo dobra gra. Nie wspomnie już o Mirror’s Edge czy Dead Space ten ranking jest jakiś dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! Star Wars: The Force Unleashed , Prince of Persia ,Dead Space, Mirror’s Edge, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
to są bardzo dobre albo średnie gry a oni mówią że to kiepskie gry. Oni chyba na grach się nie znają. Największym rozczarowaniem roku jest ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować