Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

Gry, które najbardziej nas "rozczarowały" w mijającym roku

40 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 16:57, nightfaler napisał:

Tamten temat jest trochę inny bo dotyczy naszych typowań ten ma na celu wyśmianie ekipy
onet.pl


Tylko ekipa onet.pl nie jest autorem tego zestawienia. Materiał ten pojawił się też na innych portalach i jest on opracowaniem na podstawie zestawienia - http://blog.wired.com/games/2008/12/disappointing-g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst.... rzal.ru...
A moje top 10 zj#&%#nych obietnic:
1.Spore
2.L4D
3.GTA4
4.Fable 2
5.Mass Effect (za krótki!!111)
6.CoD5 Single (za krótki single, multi jest na 6!)
7.NFS Undercover
8.Failout 3
9.Dead space (durna i łatwa konsolówka)
10.Sacred 2(bugred2)
No to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 15:43, Selv napisał:

Nie mówią, że kiepskie tylko, że po prostu spodziewano się po nich `czegoś więcej`.
Na tym polega rozczarowanie.

Troche żle napisałem chodziło mi o to że te gry dosyć dobre i że z niektórymi przesadzili według mnie żadne z tych gier nie było rozczarowaniem.Największym rozczarowaniem tego roku jest Gothic 3 Forsaken Gods (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, zwrot` dosyć dobre` nie pasuje do oczekiwań graczy oraz do wielkiej marketingowej pompy która towarzyszyła tym tytułom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 16:00, Selv napisał:

Widzisz, zwrot` dosyć dobre` nie pasuje do oczekiwań graczy oraz do wielkiej marketingowej
pompy która towarzyszyła tym tytułom.

To fakt niektóre gry tak reklamowali a i tak nie były takie dobre jak mówili w reklamach.I nie spełniałały oczekiwań graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat z tych "hitów", które mogły by sobie zasłużyć na tytuł najbardziej rozczarowującej gry 2008 roku żadna nie trafiła na moją półkę... ale gdybym miał wybrać stąd coś, o czym w miarę mogę się wypowiedzieć to będzie to Spore... po prostu jedzie od tego komerchą na kilometr, a takie super, mega wyjątkowe to wcale nie jest, chociaż EA tak zapowiadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:36, przemcio256 napisał:

akurat z tych "hitów", które mogły by sobie zasłużyć na tytuł najbardziej rozczarowującej
gry 2008 roku żadna nie trafiła na moją półkę... ale gdybym miał wybrać stąd coś, o czym
w miarę mogę się wypowiedzieć to będzie to Spore... po prostu jedzie od tego komerchą
na kilometr, a takie super, mega wyjątkowe to wcale nie jest, chociaż EA tak zapowiadało...

Każda gra, którą się kupuje to komercha ;) (w pewnym sensie, oczywiście, bo jest robiona dla kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak większość : Spore. Wiele reklam, rozgłos. Po tym premiera, i co? i kicha, spore to spore gówno w które wdepł każdy kto kupił tą grę. Drugą pozycją jest dla mnie nowe GTA. M$ bez potrzeby wetknęło swoje "3 grosze" i tym samym olało nasz kraj. R* też nie przyłożyło się do PC''towej wersji. Wszyscy posiadacze gry zapewne wiedzą o co biega - tekstury, światła, lagi - "to to" co można było zobaczyć po zainstalowaniu GTA IV. Trzecie miejsce na mojej liście zajmuje PES 2009 - silnik z poprzedniej wersji, mało zmian. Jednym zdaniem konami się nie popisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:41, przemcio256 napisał:

Ale tutaj śmierdzi od niej aż za bardzo :D

W porównaniu do innych gier od EA to nie. Spójrz na serie NFS, FIFA, The Sims - łohoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozczarowała gra PES2009 - gra nadal jest dobra ,ale jak poprzednie części gry brakuje im kasy na wykupienie licencji na kluby ligi itp. napewno większość kasy wydali na zainwestowanie w Lige Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym rozczarowaniem jak dla mnie jest SPORE.
Tyle zapowiadań, jak się zarejestrowałem na oficjalnej stronie to życia nie miałem! Spam rósł jak śmieci w koszu. Miała trwać wieczność, a da się wytrzymać... 5h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największe rozczarowanie 2008 r.? Było ich kilka:
1. GTA IV (gra dobra lecz bez łatek, które dopiero wyszły nie da się grać)
2. PES 2009 (gorsze od 2008)
3. Call of Duty 5 (to wszystko już widzieliśmy lecz nadal świetne multi )
4. Crysis: Warhead i Far Cry 2 (spodziewaliśmy się czegoś nowego co nam zmrozi krew w żyłach, a tym czasem wyższe stany średniei)
5. Fallout 3 (nie tego spodziewali się fani)

Nie sugerować się kolejnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje 10:
1. GTA IV PC (absolutny zwycięzca tego rankingu, chyba wszyscy rozumieją)
2. Spore (szybko się nudzi, DRM, za dużo możliwości, za mało sposobów jak wykorzystać te możliwości)
3. NFS: Undercover (codename Most Wanted 2, wyszedł crap - dla wielu największy w serii)
4. Far Cry 2 (back to paradise, a nic z tego)
5. Fable 2 (tyle hałasu o grę, którą da się przejść w mniej niż 10 godzin)
6. Haze (miał być hit, wyszedł shit)
7. Crash Mind Over Mutant (miał być wielki powrót liska, surykatki czy tam ten futrzak jest. Ale powrotu nie było)
8. Little Big Planet (sama gra nie jest zawodem, ale nie spełniła swojej roli - nie zawładnęła światem, nie tylko casuali)
9. Mirror''s Edge (szybko się nudzi
10. hmm trudno mi znaleźć. Może rzeczywiście ten EndWar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:41, przemcio256 napisał:

Ale tutaj śmierdzi

Sprawdz czy pies ci nie siedzi pod biurkiem xD
Ale według mnie też wielkie rozczarowanie zgotowało mi spore, o ile faza stwora i plemienia jest jeszcze ciemawa to reszta?... nie dziekuje ja pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować