Zaloguj się, aby obserwować  
piter2323

SZUKAM I PROSZE O POMOC

6 postów w tym temacie

moj tata uwielbia grac w skoki narciarskie 2003 ale gdy przeinstalowalem system to stracilem ta gre i teraz nigdzie nie moge ja kupic mozy ktos wie skad moza sciagnac ta gre prosz pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:18, piter2323 napisał:

moj tata uwielbia grac w skoki narciarskie 2003 ale gdy przeinstalowalem system to stracilem
ta gre i teraz nigdzie nie moge ja kupic mozy ktos wie skad moza sciagnac ta gre prosz
pomozcie


Ściąganie to piractwo, piractwo to przestępstwo, a tutaj tego nie lubimy :)
Poszukaj na allegro, czy tam ebay, powinno gdzieś być.
I używaj interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:18, piter2323 napisał:

moj tata uwielbia grac w skoki narciarskie 2003 ale gdy przeinstalowalem system to stracilem
ta gre i teraz nigdzie nie moge ja kupic mozy ktos wie skad moza sciagnac ta gre prosz
pomozcie

A gdzie masz oryginał? Przecież z czegoś musiałeś te skoki wcześniej zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:18, piter2323 napisał:

moj tata uwielbia grac w skoki narciarskie 2003 ale gdy przeinstalowalem system to stracilem
ta gre i teraz nigdzie nie moge ja kupic mozy ktos wie skad moza sciagnac ta gre prosz
pomozcie


Proponuję odwiedzić kioski .Są tam dostępne nowsze wersje tej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 19:30, Problematik napisał:

> moj tata uwielbia grac w skoki narciarskie 2003 ale gdy przeinstalowalem system
to stracilem
> ta gre i teraz nigdzie nie moge ja kupic mozy ktos wie skad moza sciagnac ta gre
prosz
> pomozcie
A gdzie masz oryginał? Przecież z czegoś musiałeś te skoki wcześniej zainstalować?


Pewnie miał pirata a mówi że oryginał posiada (jak można zainstalować system i zainstalowac na niej wcześniej gre a potem go przeinstalować i już jej nie mieć.) i zakłada temat o pomocy,i sam się jednym słowem chyba chłopak sprzedał. Te skoki z serii 2003 to nie wypał był lepsze były 2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować