Zaloguj się, aby obserwować  
Tenebrael

NBA 2k9 czy NBA Live 08?

32 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 10:00, NLX napisał:

2. Kwestia fouli. Nie wiem czemu, ale zawsze, gdy starałem się odebrać piłkę, to w większości
razy mój zawodnik zaliczał defensive foul. Zaznaczę, że nie używałem agresywnego "ataku"
na przeciwnika, tylko zwykłego odebrania piłki. A po 3-4 takim razie z rzędu stało się
to irytujące...

ARGH :D. Widziałeś kiedykolwiek mecz NBA? Widziałeś, by zawodnicy machali ciągle ręką, żeby odebrać piłkę? Domyślam się, że non-stop wciskasz przycisk odpowiedzialny za przechwyt, co powoduje reach-in foul, bo często takie machnięcie ręką kończy się dotknięciem przeciwnika. Jak chcesz zaliczać po 10 przechwytów na mecz to sobie w ustawieniach zmień ''Reach-in foul'' z 50 na 0.
W tej grze posiadanie przejmuje się po niecelnym/celnym rzucie przeciwnika, to nie arcade, ta gra aspiruje do miana symulacji. Chcesz arcade, to sobie pozmieniaj Game Sliders.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 14:59, Rusell napisał:

Live 08!! Świetna gierka


Ha! nie ma to jak obszerna i wyczerpująca wypowiedź :D Może napisałbyś co w tym NBA takiego świetnego :P może byś olśnił innych zaślepionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 15:20, 88Bonzo napisał:

> Live 08!! Świetna gierka

Ha! nie ma to jak obszerna i wyczerpująca wypowiedź :D Może napisałbyś co w tym NBA takiego
świetnego :P może byś olśnił innych zaślepionych :D

Po prostu mi się podoba a w NBA 2k9 nie grałem nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 16:33, Rusell napisał:

Po prostu mi się podoba a w NBA 2k9 nie grałem nigdy:D


Domyślam się :D o ile mi wiadomo to można ze steam`a ściągnąć demo NBA 2k9 :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 14:56, ak.47 napisał:

> 2. Kwestia fouli. Nie wiem czemu, ale zawsze, gdy starałem się odebrać piłkę, to
w większości
> razy mój zawodnik zaliczał defensive foul. Zaznaczę, że nie używałem agresywnego
"ataku"
> na przeciwnika, tylko zwykłego odebrania piłki. A po 3-4 takim razie z rzędu stało
się
> to irytujące...
ARGH :D. Widziałeś kiedykolwiek mecz NBA? Widziałeś, by zawodnicy machali ciągle ręką,
żeby odebrać piłkę? Domyślam się, że non-stop wciskasz przycisk odpowiedzialny za przechwyt,
co powoduje reach-in foul, bo często takie machnięcie ręką kończy się dotknięciem przeciwnika.
Jak chcesz zaliczać po 10 przechwytów na mecz to sobie w ustawieniach zmień ''Reach-in
foul'' z 50 na 0.
W tej grze posiadanie przejmuje się po niecelnym/celnym rzucie przeciwnika, to nie arcade,
ta gra aspiruje do miana symulacji. Chcesz arcade, to sobie pozmieniaj Game Sliders.



No bez przesady, nie naciskam wciąż przycisku odpowiedzialnego za przejęcie ;] Tyle, że kiedykolwiek go naciskam, najczęściej kończy się to foulem. Stąd moje pytanie. A co do meczów NBA to owszem, oglądałem, nie jeden i nie dziesięć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:47, BioMan napisał:

Czy jest sposób żeby zainstalować NBA 2k9 bez internetu?

nie ale jeżeli masz komurke to możesz przez nią się połonczyć

Jaki masz telefon?
nokia
1. zainstaluj program z płyty
2.podłącz do kompa
3.włoncz program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K9. Wyglada lepiej i ma duzo wiecej opcji. Dlugo katowalem NBA Live 08 (Xbox) ale tam nawet nie mozna zmienic opaski oficjalnemu zawodnikowi. Lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować