Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

End War - pierwsze wrażenie

28 postów w tym temacie

miałem nadzieje na dobrą grę ale się zawiodłem, widzę niebieskie czołgi, niebieskie śmigłowce, takie coś może i było dobre 10 lat temu w red alercie, żal. Na szczęście niedługo dostanę combat mission shock force, no chyba że poczta zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 13:37, Grzesiek20 napisał:

miałem nadzieje na dobrą grę ale się zawiodłem, widzę niebieskie czołgi, niebieskie śmigłowce,
takie coś może i było dobre 10 lat temu w red alercie, żal.

To jedno z trzech ubarwień sił europejskich - nawiązujące do misji pokojowych ONZ. Nie musisz go używać. Możesz sobie wrzucić inne, czysto militarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam książkę i bardzo żałuję bo to kompletna klapa. Muszę wam powiedzieć, że jak dotąd lepiej kojarzyły mi się gry sygnowane nazwiskiem Clancy''ego niż jego książki, a to głównie dlatego że poza nazwiskiem Clancy nic do nich nie wnosił. Literatura tego pana to zlepek proamerykańskich histroryjek w których dzielni, dowcipni amerykańscy chłopcy dokopują całemu złu na świecie. Nie do przełknięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra znalazła się w pierwszej dziesiątce największych rozczarowań 2008r więc raczej można sobie ją odpuścić i zamiast tego poczekać na Dawn of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam książkę i bardzo żałuję bo to kompletna klapa.

Daj spokój, Clancy już od lat odcina kupony od dawnej sławy, sprzedając nazwisko drugorzędnym autorom, z którymi "współpracuje" (tzn. oni piszą, a on dodaje nazwisko jako promocję - i kaska leci). Ostatnimi jego książkami które dało się czytać była seria o Jacku Ryanie, ale ona też zaczęła gonić w piętkę kiedy... na świecie zabrakło przeciwników (no, odbiciem się od dna byli ekolodzy planujący likwidację 99% ludzkości w Tęczy 6). ;)

Co do gry, fajny eksperyment - nawet jeśli rynek RTS niedługo dostanie Dawn of War II, a potem Starcraft II, miło wiedzieć że konsolowcy też będą mieli do zabawy namiastkę tego gatunku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować