Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #22: Czy zamierzasz grać na polskim serwerze gry Age of Conan 2009: Hyborian Adventures?

48 postów w tym temacie

"Jak mnie to smieszy kiedy ktos pisze ze MMo to uzalezniacze, bzdura totalna, to zalezy tylko i wylacznie od Ciebie. Ja jakos znam wiele osob ktore nie graja w mmo a i tak siedza sporo przy grach single player, moge sie zalozyc ze nie jedna osoba piszaca ze MMO uzaleznia siedzi po kilka godzin dziennie grajac w inne gry. Jezeli ktos gra online, czy nie i komplikuje sobie przez to zycie osobiste to widocznie elektroniczna rozrywka nie jest dla niego. Ja osobiscie gralem juz w 6 MMO, w tym przez 4 lata wow, aktualnie gram w Warhamera, a w Age of Conan rowniez gralem tylko mi nie przypadl do gustu i tyle. A to ze MMO nie sa popularne w Polsce to bardziej wynika z tego ze ludzi nie stac, a przynajmniej sobie tak wmawiaja, bo nie wierze ze osoba pracujaca nie potrafi zaoszczedzic 50 zl na miesiac, gdzie pewnie wiecej wydaje na uzywki."


Zgadzm się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bakus-m


Mógłbyś urzywać funkcji cytatu zamiast po chamsku nabijać sobie posty. Bo pomimo tego że twój post wygląda na spory to tak naprawdę zawiera od ciebie 16 znaków :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza najbardziej to , ze jak ide do sklepu z kumplem i mowie o to jest dobra gierka to on zawsze odpowiada : I tak WoW jest najlepsza gra na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w bete AOC i jeżeli mi się spodoba to kupię grę.
Tak, będę grał na polskich serwerach i nie rozumiem dlaczego ludzie marudzą na polską wersję ???

Czasami czytając posty innych graczy bluzgających na wydawców że zlokalizowali grę mam wrażenie jak by gracze wstydzili się własnego języka ?

A jak ktoś woli angielski od polskiego to niech się przeprowadzi do Anglii albo tej wymarzonej "Ameryki" i wtedy angielskiego będzie miał pod dostatkiem 24 godziny na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:09, marko79 napisał:

Czasami czytając posty innych graczy bluzgających na wydawców że zlokalizowali grę mam
wrażenie jak by gracze wstydzili się własnego języka ?

A jak ktoś woli angielski od polskiego to niech się przeprowadzi do Anglii albo tej wymarzonej
"Ameryki" i wtedy angielskiego będzie miał pod dostatkiem 24 godziny na dobę.


Tak samo moge ci zarzucic nienawisc do azjatow tylko dlatego, ze nie kupujesz chinskich podrobek ciuchow itp.
Ja jako gracz nie bede placil za jakastam badziewna polska podrobke gry. Pol biedy jezeli wydawca daje mozliwosc wyboru wersji jezykowej lub lokalizuje gre w wersji kinowej. Ale co ja mam zrobic gdy nie pozostawia mi zadnego wyboru i np. taki Prince of Persia w Polsce jest nie do kupienia w orginalnej wersji jezykowej. Za to mamy badziewna, pelna lokalizacje z gwiazda seriali i debilnych komedii w roli glownej. Nie bede placic 50zl wiecej za sprowadzanie z zagranicy. Uwierz mi, dobre pelne lokalizacje mozna policzyc na palcach jednej reki :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie spolszczenie jest kiepske, dialogi są takie jakby puste, bez emocji. Trochę błędów językowych, ale to tylko beta...

Natomiast ja nie lubię języka polskiego w grach. Jedyna, w której akceptowałem j. polski to Wiedźmin. Jeśli będę grał w tak słabą produkcję jak AoC to napewno nie po polsku i napewno nie na polskich serwerach. Lata doświadczenia w MMO nauczyły mnie, że większość polaków w grach nie umie się zachować i są po prostu niegrzeczni. Przez nasz język gra straciła tę resztkę klimatu, którą miałą.

Na koniec delikatnie dodam, że wolę grać w WoWa. Jakoś niższy abonament mi nie imponuje, jak za taką produkcję. AoC powinno być jak GW - bez abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:15, Pile napisał:

Bakus-m


Mógłbyś urzywać funkcji cytatu zamiast po chamsku nabijać sobie posty. Bo pomimo tego
że twój post wygląda na spory to tak naprawdę zawiera od ciebie 16 znaków :]



Jestem twoim największym fanem :O
I jeżeli nie wiesz dlaczego, to znaczy, ze niestety ludzka hipokryzja i obłuda nie zna granic ;)


Żeby nie było, że wpadam w ten sam schemat...
Gram od maja na europejskim serwerze Fury PvP i dobrze mi z tym.
Na razie nie czuję potrzeby grania na polskim serwerze PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem zdecydowany przejść na polskie serwery lecz w czasie tych dwóch dni grania poza wyspą startową na której grało może z 10 osób spotkałem 3 w ciągu 13 godzin ,noo ale to początek bety zobaczymy jak rozwinie się sytuacja do 22 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Szang moze grales na innynm serwie. Bo ja wczoraj gralem i widzialem bardzo duzo ludzi.Powstala juz nawet Gildia.Poza Tortugą spotkasz juz dzis bo niekazdy mial postac na zachodnich serwerach i musial zaczynac od poczatku.Duzo ludzi w bete pozatym grac nie bedzie z powodu prostego i oczywistego wielkosc instalki do sciagniecia przy szybkosci lacz w Polsce to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę rozpocząłem od pierwszego levela w sobotę o godz 14.30:) fakt w Tortudze było z 10 graczy przez te dwa dni spotkałem ich naprawdę niewielu lecz miło słyszeć że to się zmienia swoje konto narazie pozostawiłem na serwerach EU i gram na kluczu z bety
Jeśli powstają Polskie gildie to tylko się cieszyć :) i oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zdecydowana większość głosujących wybrałem ''''zdecydowanie nie, świat Conana mnie nie kręci''''. W najbliższym czasie wychodzi zbyt dużo interesujących gier , żebym mógł jeszcze znaleźć czas na takiego AGE OF CONAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym chciał zobaczyć betę , ale nie jest mi chyba dane otrzymać klucz ;)

Na razie będę grał w najlepsze MMO Fantasy z odgrywaniem roli czyli Ultimę Online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może polski serwer w WoW i miałby racje bytu, ale AoC jakos nie bardzo widzę, co innego, gdyby cdproject zlokalizował nam wersje EU - skoro na angielskich serwerach graja Hiszpanie, Francuzi i uzywaja swoich narodowych języków, to czemu my nie możemy? w zupełności wystarczyłoby gdyby był nasz język jako opcja - tylko tłumaczone przez ludzi a nie freeware translator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować