Zaloguj się, aby obserwować  
Evo609

Skate 2 - Temat ogólny

25 postów w tym temacie

W Internecie pojawiły się pierwsze informacje dotyczące gry Skate 2. Druga część jednej z nowszych marek Electronic Arts przeniesie użytkowników w pięć lat po wydarzeniach znanych z odsłony premierowej oferując kilka niespotykanych dotąd opcji.

Skate to jedna z nowszych marek EA, która swój debiut zaliczyła w październiku ubiegłego roku na konsolach obecnej generacji (PS3, X360). Produkcja studia EA Black Box została ciepło przyjęta przez opinię publiczną, dlatego nie może dziwić fakt, że szybko zabrano się za jej kontynuację. W najnowszym wydaniu magazynu EGM znalazło się kilka informacji na temat Skate''a 2.


Tym razem rozgrywkę umiejscowiono pięć lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Miasto zostało zniszczone przez nieznaną katastrofę i musiało zostać odbudowane. Twórcy postanowili dać graczom większe możliwości w zakresie wyboru postaci - dostępna jest płeć piękna, można także skorzystać ze specjalnego edytora, inspirowanego tym, który występuje w innej serii EA, Tiger Woods PGA Tour.

Powiększony zostanie też wachlarz możliwości w zakresie kontroli jazdy na desce. Będzie można m.in. zeskoczyć z deskorolki i poprzestawiać dowolnie wszystkie ruchome przedmioty widoczne na ekranie. Przemieszczanie się do poszczególnych lokacji nie będzie wiązało się z oczekiwaniem na załadowanie danego terenu. Odnowione rzuty kamery umożliwią lepsze obserwowanie świata oraz przerażonych przechodniów, panicznie uciekających przed postacią sterowaną przez gracza. Dodatkową atrakcją powinna stać się specjalna strona, na której użytkownicy będą mogli zamieszczać wykonane przez siebie filmy.

Skate 2 powinien ukazać się już pod koniec tego roku na platformach PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:44, Kur0 napisał:

Szkoda ze nie wyjdzie na PC :( Chętnie bym se w niego pograł ;P

A jak wyobrażasz sobie sterowanie flickit na pc? EA musiało by dodawać pada do gry :) A co do gry - fajnie, że można zejść z deski, bo w jedynce często szukałem wejścia na jakąś fajną miejscówke. Mam tylko nadzieję, że obniżą poziom trundości, bo przy tym z jedynki zepsułem telefon ze zdenerwowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie takie gry nie nadają się na Pc ale na konsole to oczywiście lecz denerwuję mnie to że tylko na dwie najlepsze Xbox 360 i Playstation 3 chciałbym że by było też na
PSP,PS2,I NINTENDO WII tylko nie wiem jakby to na nintendo wyglądało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 09:21, Evo609 napisał:

Nie takie gry nie nadają się na Pc ale na konsole to oczywiście lecz denerwuję mnie
to że tylko na dwie najlepsze Xbox 360 i Playstation 3 chciałbym że by było też na
PSP,PS2,I NINTENDO WII tylko nie wiem jakby to na nintendo wyglądało :D


Wyszło na Wii Skate IT, ale to tylko namiastka prawdziwego Skate. Na Wii nie da się zrobić gry z bardzo precyzyjnym sterowaniem, a jeden analog przekreśla ją już w przedbiegach :-/.

Oby w Skate 2 poziom trudności został ten sam (albo żeby był tryb very hard), bo to była ostatnia prawdziwie hardcorowa gra :-). Nawet Tony Hawki były strasznie łatwe w porównaniu z poprzednimi częściami. Czuję że zaniedługo gry będą przechodzić się same (jak w nowym Prince of Persia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:50, W.S.A.D napisał:

A jak wyobrażasz sobie sterowanie flickit na pc? EA musiało by dodawać pada do gry :)


To troche podobnie jak z AC, a pada to ma wiekszosc graczy, a pozatym to raczej nie duzy wydatek
jakos na klawiaturze w Tonego to sie jakos dawalo rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 10:32, Kur0 napisał:

> A jak wyobrażasz sobie sterowanie flickit na pc? EA musiało by dodawać pada do gry
:)

To troche podobnie jak z AC, a pada to ma wiekszosc graczy, a pozatym to raczej nie duzy
wydatek
jakos na klawiaturze w Tonego to sie jakos dawalo rade :D

No ale w tony''m żeby zrobić trick naciskało się przycisk! A tu każdy trik, czy chociaż ollie robi się prawą gałką(gałka w dół - pochylenie, w góre - wybicie.). W tony''m wolałem klawiaturę, ale gra w skate. na klawiaturze jest nie możliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w pierwszą część i bardzo mi się podobała. Ma ciekawe sterowanie.Następna część z pewnością też będzie dobra. EA wyskoczyła z pożądną konkurencją dla Tony Hawksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 10:32, Kur0 napisał:

> A jak wyobrażasz sobie sterowanie flickit na pc? EA musiało by dodawać pada do gry
:)

To troche podobnie jak z AC, a pada to ma wiekszosc graczy, a pozatym to raczej nie duzy
wydatek
jakos na klawiaturze w Tonego to sie jakos dawalo rade :D


Ale dwie najnowsze części TOnego nie wyszły na Pc chyba że mówisz o amercian ... Bo najlepsze części tonego są tylko na Ps2 Ps3 Xbox 360 pc takie gry gier mi tam jakoś na pc nie pasują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem, pograłem i muszę powiedzieć, że Tony to taki mały pikuś z tym co dzieje się w tej grze, mam dużo zaległości growych tzn. mam dużo gier do kupienia a kasy brak, ale akurat teraz Skate 2 wysuwa się na 1 miejsce w mojej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem mam taką misję i muszę zrobić Filp Trick ale za chiny nie udaję mi się patrzałem jak to zrobić ale nadal nie wiem nie wiem co naciskać ani nic pomocyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki trik dokładnie? Najprostszy - kickflip - prawa gałka w dół i po skosie w prawo do góry lub w lewo do góry. Dość szybko trzeba to robić. (W prawo czy w lewo zależy od tego czy jeździsz na regu czy goofy....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo i po prostu muszę powiedzieć że gra wymiata jeśli chodzi o realizm. Tony Hawk może się schować, a dla mnie to już nawet ta seria umarła.

Teraz żyje Skate i Tony Hawk go w życiu nie dogoni. Jesieni tego roku niby ma tam jakiś wyjść ale wiadomo. Tony Hawk się przestraszył bo Skate go przyćmił to tera coś tam wymyśla byle tylko konkurencja była.

Gra trafia na moją listę zakupów i myślę że w nią się zaopatrzę jak tylko kupię Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skate 2 baardzo fajna gra, ukończyłem przedwczoraj ;) Ale czeka na mnie jeszcze dużo gry online. Polecam każdemu, szkoda tylko, że tak mało osób z Polski gra.. No ale cóż ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:55, Alexx1 napisał:

A jaki trik dokładnie? Najprostszy - kickflip - prawa gałka w dół i po skosie w prawo
do góry lub w lewo do góry. Dość szybko trzeba to robić. (W prawo czy w lewo zależy od
tego czy jeździsz na regu czy goofy....)



nie chodzi o kick flipa tylko Flip trick to jest taka nazwa triku jak wchodzę bi mi pokazało trik to pokazuję jedzie gościu wskakuję deską na stół i przodem deski o kant szoruję jakoś tak i nie wiem jak to zrobić :( , jest to taka sztuczka w misji gdzie najpierw trzeba zrobić manual potem none manual a potem Flip trick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:24, Oskar 1994 napisał:

Skate 2 baardzo fajna gra, ukończyłem przedwczoraj ;) Ale czeka na mnie jeszcze dużo
gry online. Polecam każdemu, szkoda tylko, że tak mało osób z Polski gra.. No ale cóż
;))


to powiedz mi jak przeszedłeś tą część misji gdzie najpierw trzeba zrobić manual , potem none manula no i na końcu pisze flip trick na jakich guzikach zrobiłem Flip trick ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flip tricki to takie w których się po prostu deska obraca...KickFLIP, HeelFLIP, 360 FLIP itd. To co szoruje kantem to grind. Napisz elegancko co trzeba zrobić, czy te manuale w jednej kombinacji czy po kolei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:18, Alexx1 napisał:

Flip tricki to takie w których się po prostu deska obraca...KickFLIP, HeelFLIP, 360 FLIP
itd. To co szoruje kantem to grind. Napisz elegancko co trzeba zrobić, czy te manuale
w jednej kombinacji czy po kolei....



kurcze , o już wiem weź kliknij na start i sprawdź tam gdzie można oglądać triki i jest tam Flip trick i tam jest filmik jak to wygląda i nie wiem jak takie coś zrobić zobacz ten filmik to może będziesz wiedzieć o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować