Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

U mnie podobnie. Po włączeniu AgeOfConan.exe/ConanPatcher.exe pojawia się menedżer uaktualnień na którym można kliknąć jedynie anuluj/konto/obsługa. Przycisk ustawienia jest wyłączony i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest natomiast inny problem... w kolo pokazuje mi się okno z przyciskiem "Play" gdy wciskam okno znika i po chwili znów sprawdza aktualizacje gry i pojawia się przycisk "play" i tak w koło ... Może ma ktoś jakieś rozwiązanie ?'
dodam tylko że jest to wersja eng z polską nakładką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guzik "Settings"/ "Ustawienia aktywuje się dopiero po przeskanowaniu plików. Po zmianie języka należy zrestartować patchera. Ostrzegam tylko że po zmianie języka patcher pobiera dodatkową porcję MB u mnie 1,9 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeskanowaniu plików??? A czy to się jakoś objawia?? Tzn widać coś (pomykają pliki) Bo u mniw nic się nie dzieje choś menager zadań windows pokazuje że Conan pather uzywa 10% CPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto odmrożone-grywalne-Po właczeniu aktywne przyciski:
konto,obsługa.anuluj,
nieaktywne:
ustawienia
Reszty brak.
Reinstalacja nie pomogła.
Suportu niestety brak.

Ps.
szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwujac forum zauważam że w sumie każdy musi sobie radzic sam-zadnej wypowiedzi ze strony osób/firm zainteresowanych zdobyciem klientów...
nic tylko podziękowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 15:34, Synonim napisał:

Guzik "Settings"/ "Ustawienia aktywuje się dopiero po przeskanowaniu plików. Po zmianie
języka należy zrestartować patchera. Ostrzegam tylko że po zmianie języka patcher pobiera
dodatkową porcję MB u mnie 1,9 GB.


ustawione jest język polski ale nie widzę zmian na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaciekawiło - Make sure you do not have Conan running in the background. In order to do this you can look in your Windows Task Manager by pressing Ctrl + Alt + Delete. Click on the Process tab and end any processes named AgeofConan.exe or ConanPatcher.exe.

Open up your Age of Conan folder and run the SimpleConfig.exe. Select the Graphics tab and click on Verify/Repair. Check the box Verify Data Integrity, and then click Ok. This will check to make sure you have the properly installed Age of Conan client.

Make sure you disable or turn off any Firewalls or Anti Virus software on your computer. These can hamper your connection to the patch servers. It is also advised that you open ports #7000 to 7999 TCP on your computer or router.

If, when launching the patcher, the patcher never loads try deleted your preferences file. These are located here.

Vista:

C:\Users\UserName\AppData\Local\Funcom\Conan

XP:

C:\Documents and Settings\UserNameLocal Settings\Application Data\Funcom\Conan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 3 godzinach: gra "na kolana" mnie nie powaliła. Jest "tak se.." Gdybym stanął przed alternatywą: płacić miesięczny abonament za GW czy grać za free w AOC wybieram..GW

Ciągnę do 20 lvl - możne zmienię zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh...miałem dość Lineage-myslałem:
"Pierwszy Polski serwer---uuu bajer będzie wypas"
A tu jak zawsze u nas....
Zero info,zero suportu,a o tym to już nie wspomne:
"Informujemy, że wszystkie posty nie dotyczące komentowanego materiału będą usuwane.''
znaczy
cenzura?
zakaz krytykowania?
dziwnie to brzmi na czerwono...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehm, to "Informujemy, że wszystkie posty nie dotyczące komentowanego materiału będą usuwane."

jest za kazdym razem gdy odpisujesz na jakis post.. tak wiec Twoja teoria spiskowa nie ma sensu.

Co do pomocy technicznej probowal ktos kontaktowac sie z Cd projekt? lub piszac maila do supportu funcom?
watpie ze po takim czasie nie dostaliscie odpowiedzi ( o ile ktos w ogole pisal do nich, bo lepiej sobie popisac jakie to zle na portalu, ktory oficjalnie nie ma nic wspolnego z gra)

polskiej wersji nie posiadam, tak wiec nici z bety dla mnie, zobacze jak sie akcja rozwinie i mzoe zagoszcze na polskich serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysłałem prośbe o pomoc techniczna na oficjalny suport---czekam na odpowiedż na razie(aczkolwiek na nia nie licze)
Ale jeśli mam siedzieć na tym serwie pare lat i wydawać kase to dobrze byłoby wiedzieć czy suport to tylko zakładka na stronie czy coś jeszcze....

Ps.pisze parę lat bo przeważnie przywiązuje sie do postaci-ostatnia-Lineage-5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować