Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

POMOCY!!! Podczas rozpakowywania archiwum pojawił mi się błąd o uszkodzonym pliku 168.dat, 20.dat, 36.dat, 6.dat i 72.dat. Stało się to na pewno podczas pobierania. Mam prośbę czy mógłby mi ktoś przesłać te brakujące pliki. Są mi one bardzo potrzebne, bo nie chcę od nowa pobierać całych partów, bo przy moim łączu zajmie to z 2 dni. Mój numer gadu-gadu gg:5971637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy postacie z bety będzie można jakoś przenieść na właściwy serwer po premierze? Bo nie wiem czy mam się angażować w lvlowanie postaci, która zostanie skasowana za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos cos poradzic na niesamowite opoznienie (od 4000 do 19000ms czyli od 40s do 3 min...) Z tego co czytam to wiekszosc nie ma lagow wiec nie wiem czym to jest spowodowane. Grajac np. w WoW czy GW nie mialem lagów a opóźnienia byly kilkanascie razy mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi tu ktoś pomoże. Nie mogę włączyć gry. Wszystko się ładnie instaluje, włączam grę i pojawia się komunikat
[14:18:51 #0] IMPORTANT Main - Universe is a live universe
[14:18:51 #0] ERROR Main - Invalid clienthash arg
[14:18:51 #0] ERROR Main - Invalid patcher key arg

włącza się menadżer uaktualnień i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:36, Sam w lesie napisał:

Może mi tu ktoś pomoże. Nie mogę włączyć gry. Wszystko się ładnie instaluje, włączam
grę i pojawia się komunikat
[14:18:51 #0] IMPORTANT Main - Universe is a live universe
[14:18:51 #0] ERROR Main - Invalid clienthash arg
[14:18:51 #0] ERROR Main - Invalid patcher key arg

włącza się menadżer uaktualnień i nic się nie dzieje.


Spróbuj rozwiązania dostępnego na stronie:
http://forums-beta-pl.ageofconan.com/showthread.php?p=2133435#post2133408

Prosiłbym ewentualne problemy techniczne z uruchomieniem polskiej bety zgłaszać na forum:
http://forums-beta-pl.ageofconan.com/

Konstrukcja tego forum pozwala na szybsze znalezienie problemu i jego rozwiązanie.

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:24, Nefarel napisał:

Postacie zostaną skasowane, nie ma odwrotu.


Skąd ta pewność?
Może by tak ktoś z CDP wyjasnił te kwestie.
Jeżeli TAK to lecę dalej i nie będe wykonywał wszystkich questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:18, nemesis78 napisał:

Johnny Bravo, napisz jeszcze gdzie na tym forum masz rejestracje to bedzie ok.
Albo mam oczy w du..., albo nie wiem.

http://forums-beta-pl.ageofconan.com/


Na forum bety rejestrujesz się w następujący sposób:

1. Zaloguj się na swoje konto na stronie https://register.ageofconan.com/account
2. Kliknij opcję "Utwórz lub zaktualizuj moje dane logowania do forum"
3. Na kolejnej stronie podaj Xywkę pod jaką chcesz być obecny na forum oraz hasło
4. Za pomocą utworzonych w trzecim kroku danych zaloguj się na forum http://forums-beta-pl.ageofconan.com/

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musiała być wina Serwera bo ni z tego ni z owego zaczęlo działać a ja nic nie naprawiałem ani nie zassysałem... Teraz 4,75gb do zassania po zassaniu 14gb wcześniej nie powiem ale to jednak wkurza i to bardzo że duża ilość osób ma problemy z tymi plikami... ja bym podzielił te pliki na mniejsze żeby jakby wrazie czego jakiś plik był uszkodzony to można było ściągnąć plik 1gb a nie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem te 4 party. Pierwsze 3 nie da się otworzyć żadnym programem. Cóź otworzyłem 4. Wypakowałem, odpaliłem exe. Czekałem długo, zainstalował się. Włączam a tu jakiś menadżer uaktualnień. Czy to wszystko jest normalne ;\?

PS. W tym menadżerze nie ma chyba żadnego paska postępu. Szare tło i liczba 59699.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakub ten błąd był już wiele razy omawiany :/
Ściągnij wersje DirectX 9 najnowszą co najmniej NoVember i wtedy sie zaktualizue i dalej gra bedzie działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wspólne sieciowe eskapady rozpoczną się w sobotę (20 grudnia), w samo południe!"- tak zapowiadaliśmy i tak się stało. Bramy pierwszego w historii polskiego serwera gry MMO zostały otwarte. I Ty właśnie teraz możesz je przekroczyć!"
-hmm. Czy aby w Guild Wars nie ma wszystkiego oprócz dubbingu po polsku? Oraz czy nie ma w Guild Wars polskich serwerów? To jest jedno wielkie niedopowiedzenie z tym pierwszym w historii serwerem gry MMO, która w DODATKU (łał) będzie po polsku.
My to już mamy parę lat, więc nie wiem może zapomnieli :D
Ale fajnie, że się postarali o ten niższy abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2008 o 22:06, gERCIO napisał:

Ale fajnie, że się postarali o ten niższy abonament.


1. Nie serwer a dystrykt. Spora roznica.
2. GW to nie MMO.

Wedlug powyzszego autorowi tematu nic a nic sie nie pomylilo. Jest tak jak napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gERCIO tak jak napisał Jester GW to nie mmo. Nigdy nim nie było i nigdy nie będzie! GW to taki trójwymiarowy battlenet (miasta), nic więcej. Jeżeli GW to mmo to takie gry jak Hellgate czy Two World również można uznać za mmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik pokazuje , że nieżle pprzeprowadzono polonizację ! Brawo ! A teraz pytanie - czy można pobrac jakoś ten filmik , albo nagrajcie więcej w stylu tego filmiku czasu od1minuty i 50 sekund polecam !!!! Perełka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia. GW- nie MMO :D życzę wszystkim wesołych świąt. najpierw może przetłumaczcie co znaczy MMORPG, a później się wypowiadajcie. Zresztą patrz np. na to(z gry-online.pl):

Guild Wars Nightfall
"ArenaNet Inc. ( producent )
NCsoft ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
gry MMO ( action cRPG online )
27 października 2006 ( światowa data premiery )
27 października 2006 ( data wydania w Polsce )
tryb gry: massive online multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: 12+ cena w dniu premiery: 129,90 zł
strona oficjalna gry pomoc techniczna "

I według Was to nie jest MMO?
Mogę się założyć, że dacie jakieś ciekawe argumenty. Zresztą to jest w dodatku o wiele lepsze MMO, bo o wiele dynamiczniejsze niż jakieś WoW''y itp. (nie grałem w AoC, więc nie wrzucam go do tych "itp.")

"Nie serwer a dystrykt. Spora różnica." No bardzo spora, bo żeby zagrać z cudzoziemcem musisz zrobić inną postać na niepolskim serwerze? Albo, żeby znaleźć kumpla musisz przeszukać wszystkie serwery(nie wiem jak to jest dokladnie w AoC, ale zdaje mi się, że tak było w WoW''ie). Tak zgadzam się serwerów polskich jeszcze nie było, bo serwery są o wiele gorsze niż dystrykty :D

TobiAlex widać, że grałeś tylko w PvE(albo nawet nie w to) w Guild Wars, a nie w PvP.
P.S. Two worlds? Brawo.

Jester, przecież nawet u Was na gram.pl piszą o GW:
"Unikalne w grach MMORPG połączenie współzawodnictwa i kooperacji - wykonuj misje z pomocą drużyny lub wyprzedź swoich konkurentów. Rozwijaj fabułę w trybie fabularnym lub zdobywaj sławę wśród społeczności Guild Wars w walkach na arenach PvP.";
"Przygotuj się na kolejny krok w ewolucji gier online. Firma NCsoft, wydawca wielokrotnie nagradzanych hitów gatunku MMO - Lineage i Guild Wars - przedstawia zupełnie nowy wymiar rozrywki, Guild Wars: Factions. ";
"To ostateczne doświadczenie sieciowej rywalizacji w gatunku RPG online i pozycja obowiązkowa dla wszystkich szukających świeżego powiewu w grach MMO.".

W taki sposób sami sobie zaprzeczacie :D

Ale na zgodę, żeby nie mieć złego nastroju w wigilię życzę Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 15:48, gERCIO napisał:

tia. GW- nie MMO :D życzę wszystkim wesołych świąt. najpierw może przetłumaczcie co znaczy
MMORPG, a później się wypowiadajcie. Zresztą patrz np. na to(z gry-online.pl):


Cóż... jakichkolwiek głupot by nie wypisywały serwisy internetowe Guildwars to COOPRPG.

Dnia 24.12.2008 o 15:48, gERCIO napisał:

I według Was to nie jest MMO?
Mogę się założyć, że dacie jakieś ciekawe argumenty. Zresztą to jest w dodatku o wiele
lepsze MMO, bo o wiele dynamiczniejsze niż jakieś WoW''y itp. (nie grałem w AoC, więc
nie wrzucam go do tych "itp.")


To nie jest typowy mmorpg ponieważ graczy spotyka się tylko w miastach(które służą za swoisty
odpowiednik lobby z gier multiplayer), a poza miastami latasz tylko z ludźmi których "zabrałeś" ze
sobą. Taka sama błędna informacja krąży na temat gry Gunz Online - ona też nie jest mmorpgiem,
a tak wszyscy o niej piszą. Zresztą ja bym się nie przejmował nazewnictwem bo w tym przypadku
jest to po prostu coś co odróżnia GW od masy innych gier.

Dnia 24.12.2008 o 15:48, gERCIO napisał:

"Nie serwer a dystrykt. Spora różnica." No bardzo spora, bo żeby zagrać z cudzoziemcem
musisz zrobić inną postać na niepolskim serwerze? Albo, żeby znaleźć kumpla musisz przeszukać
wszystkie serwery(nie wiem jak to jest dokladnie w AoC, ale zdaje mi się, że tak było
w WoW''ie). Tak zgadzam się serwerów polskich jeszcze nie było, bo serwery są o wiele
gorsze niż dystrykty :D


Różnica polega na tym, że dystrykty stawia się na serwerach zagranicznych, zaś polskie serwery...
cóż, jak nazwa wskazuje - znajdują się w Polsce. Nie ma chyba sensu osądzać które rozwiązanie jest lepsze,
bo są one diametralnie różne.

PS. Aha i żeby nie było - grałem w GW i bardzo mi się podobało, niestety po dłuższym czasie stwierdziłem,
że brakuje mi ludzi szwendających się dookoła, gdy męczę się przy questach :)

PS2. Wiem, że już to mówiłem, ale powiem jeszcze raz: fakt, że GW nie jest MMORPGiem "czystej krwi"
wcale nie umniejsza mu jako grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować