Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

To są jakoś źle zrobione pliki... Teraz wywaliło mi ponownie błąd że nie mam jednego pliku, a rozpakowuje wszystko (nie mam w sensi że inna nazwa xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:45, NewHopE napisał:

Mam angielska wersje gry, wczesniej gralem na zagranicznych serwerach. Zainstalowalem
gre na nowo spatchowalem (5gb patch sie sciagal). Dostalem piekny komunikat ze podczas
sciagania wystapily bledy. W patcherze dalem repair/validate, wszystko przeszlo. Patch
do polskiego beta serwera oczywiscie wrzucony. Jak niciskam na przycisk play dostaje
komunikat ze instalacja AOC jest juz uruchomiona (????? jaka instalacja przeciez to sie
juz zainstalowalo, komp restartowalem kilka razy od tego czasu, sterowniki + dx najnowsze
wiec to nie tego wina) i koniec.


Tez tak mialem. Wywalilem gre, zainstalowalem od nowa ang wersje i sciagnolem update''y 1.27GB, pozniej zainstalowalep patch PL i znowu update 1.27GB a jak zmienilem jezyk na polski to jeszcze 600MB zaczol zasysac. Jak narazie wszystko dziala piknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co ludzie powyżej ale to jest sprawa która dotyczy tylko dnia dzisiejszego bo wczoraj 3 godzinki se pogralem i stworzylem jednego z niewielu priestow of mitra...
Mam nadzieje że jutro jakoś od rana ktoś to naprawi bo jak nei to sie wkurzam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem wszystkie party, umieściłem part 1,2,3 w jednym folderze, zaczołem wpakowywać do tego folderu part 4, i już po sekundzie wyskoczył błąd "archiwum uszkodzone", i tyle z gry na Becie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer od samego początku ma się bardzo dobrze, żadnych lagów, od czwartku przygotowywałem klienta angielskiego do uruchomienia bety polskiej i bardzo ładnie mi w sobotę zadziałał (a w zasadzie w piątek), jeśli macie jakieś problemy z uruchomieniem to może jakaś reinstalacja gry? A zalogować możecie się tylko jak zamówicie AoC w sklepie gram.pl i otrzymacie klucz dostępu do bety, na kluczach z wersji angielskiej nie wejdziecie do bety PL od soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda o niebo lepiej w stosunku do wersji premierowej i jestem mile zaskoczony gdyż średnio chciało mi się wierzyć iż nastąpiły jakieś zmiany. Jeszcze gdyby w dniu premiery otworzyli server PVP to było by świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich piszacych o problemach,jezeli sa to po waszej stronie.Sciagnalem klienta pelna predkoscia lacza przegladarka firefox.Uwaga Flasghet nie dziala poprawnie.Wypakowalem wszystko winrarem bez zadnych bledow czy problemow.Instalacja spokojnie bez zadnych problemow.Teraz trzeba zainstalowac nowego directx-instalowalem z listopada 2008.odpalic gre i cieszyc sie grą.Jezeli komus nie dziala ma problemy to tylko jego wina cos robi nie tak lub ma problemy sprzetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po weekendzie
Więc nareszcie drzwi Hyborii zostały otwarte ruszyła polska beta:)
Zastanawiałem się nad tym by przejść na Polskie serwery lecz czy warto??
Fakt gry w Polsko językową wersję Conana jest kuszący pomijając kulturę gry naszych co niektórych rodaków
Czy będzie z kim grać?? Czy warto zamieniać w miarę rozwiniętą gospodarkę gry na serwerach EU na niepewną sytuację na naszych serwerach gdzie AH będzie świecić pustkami
Co do Polskiej wersji gry uważam ze jak na betę jest zrobiona całkiem nieżle ,wyspa startowa jest w pełni zdubbingowana i przetłumaczona na język Polski i nie jest żle brawo:),większe błędy zaczynają się po opuszczeniu wyspy cześć questów posiada dubbing cześć nie nie wiem czy to zostanie zmienione czy nie
i te PUSTKI PUSTKI PUSTKI PUSTKI poza wyspą w przeciągu 12-14 godzin gry spotkałęm 3 graczy :)lecz to początek bety mam nadzieję że to się szybko zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie możecie rozpakować WinRar(tak jak ja) to użyjcie Total Commander.
Jeśli macie aktywną tylko Obsługe i Konto to ściągnijcie Dx9 NoVember redist zainstalujcie i będzie działać (bynajmniej u mnie).

Z logowaniem nie miałem problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi co prawda zajęło trochę czasu, ale gra już mi działa, po rozpakowaniu czwartej paczki uruchomiłem setup, ignorowałem wszystkie błędy, po zakończeniu instalacji odpaliłem grę. Potem klient sam pobrał wszystkie brakujące pliki, zajęło mi to prawie 12 h. ale teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować