Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 12:35, Novrad napisał:

"Skąd możesz wiedzieć, że to bubel skoro (wnioskuję) jeszcze nie zagrałeś? A takie problemy
się zdarzają, sam ich doświadczam, ale mam nadzieję, że niedługo będzie ok. Tymczasem
idę finishować gta IV:)"

skoro programu nie da się zassać ze strony, jak już ci się to z bólem uda wywala błędy
w archiwach itp.itd to jest to bubel.

Teraz dla odmiany zmienia mi się co chwile status konta z zamrożonego na tria i z powrotem
:Pl.


Z tymi plikami, to akurat nie wina CDP (tylko sciagnij.pl?), też miałem ten problem, musiałem ponownie ostatni pliczek ściągnąć, bo się cały nie dociągnął, a było napisane że tak jednak jest?
No, ale fakt, skoro otwierają betę, która ma głównie na celu odbudować zaufanie graczy do AoC to przynajmniej początek mógłby być ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, panowie jak to jest, że przed chwilą wygasł mi trial, który trwał raptem 30 minut :D.
Może coś wam to pomoże o ile ktoś w ogóle czyta:
- aktywacja konta/stworzenie (konto aktywne, grywalne, user Ok)
- próba zalogowania do gry - FAILED (Autoryzacja nie powiodła się, 14)...tak, tak dobrze wpisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News byl pewnie napisany wczesniej i z automatu pojawil sie o 12:00 :). Chociaz, fakt, ze cos pojdzie nie tak byl raczej latwy do przewidzenia, wziawszy pod uwage, ze to beta. Jeszcze nie widzialem takiej, w ktorej wszystko przebiegaloby bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:43, greniutek napisał:

ciekawe komu działa( stan konta zamrożony) .


Zamrożony? Mi na stronie konta wyświetla "Twoje konto jest obecnie anulowane i czas gry wygasł. Aby kontynuować przygodę, REAKTYWUJ SWOJE KONTO." a w grze "Autoryzacja konta nie powiodła się. Pamiętaj, że hasła mogą zawierać wielkie litery.14"

O to wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddźwierny nie wpuszcza bo się dowiedział, że to Polacy mają przyjść więc mu wszystko ze skarbca zaraz zginie. Kurde jak w końcu wejdę do świata gry to zaraz idę do Conana ze skargą, że musiałem tak długo na granicy czekać choć paszport biometryczny mam, a i wizę ważną także otrzymałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować