Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

Wg. mnie nie można oceniać gry miarą bety która jest dostepna od raptem 3 Godzin. Problemy zawsze były przy tego typu produkcjach i zawsze będą a trzeba jeszcze wziąć poprawkę na to że Polska ma małe doświadczenie na rynku MMO w sumie to chyba pierwszy taki projekt dlatego też nie ma co narazie na CDP psów wieszać chociaż zawsze mogło by być to lepiej zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i niech gram zmieni nazwe newsa na taką "Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!przepraszam ale ktoś zgubił klucz do tej bramy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 16:52, Synonim napisał:

Wg. mnie nie można oceniać gry miarą bety która jest dostepna od raptem 3 Godzin. Problemy
zawsze były przy tego typu produkcjach i zawsze będą a trzeba jeszcze wziąć poprawkę
na to że Polska ma małe doświadczenie na rynku MMO w sumie to chyba pierwszy taki projekt
dlatego też nie ma co narazie na CDP psów wieszać chociaż zawsze mogło by być to lepiej
zorganizowane.

Eeee...a o czym Ty mówisz?
Jest ZERO organizacji-znajdż mi chociaż jedną oficjalną wypowiedż na temat problemów w necie...
Napisałem do suportu,na forum jak widać też z ludzie maja problemy...
To nie kwestia"złej gry"-to kwestia podejścia wydawcy i dystrybutora na Polske...
Robią wielkie "hallo"a nic z tego nie wynika...
Maja klientów gdzies---sa nieprzygotowani-
I co mam ich za to pochwalić???
Oni krzycza:
Kup,bedzie pięknie...pokażemy ci już teraz,namów znajomych....
Ja mówię pokazcie....
I co?
Oczy przecieram i co widze?....
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam jedynie poczekać do końca bety jeśli dalej CDP nie przejawi zainteresowania ludzmi z których potencjalnie może mieć dużą kasę to nie zamierzam im jeszcze za to płacić jednak mam nadzieję że szybko uruchomią polski support co też nie jest takie proste bo uruchomić to jedno a mieć tam kompetentych ludzi umiejących rozwiązywać problemy poszczególnych graczy to drugie.

Dobre jest jeszcze to że na oficjalnym forum polskiej bety niema polskich znaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotr 709
Wyraźnie było napisane, że masz stworzyć nowe konto a nie dodawać klucz do już istniejącego.

@Nexus66
Buhahahahaha. Weź przestań z tym GW, bo to już jest jakaś paranoja.

@SzaryPies
Powiem Ci tak - skoro potężne firmy, które mają duże doświadczenie w mmo (Funcom, Mythic) miały problemy to nie licz, że CD Projekt, który w Polsce jako pierwszy zrobił tak duże przedsięwzięcie, nie będzie miał na początku problemu. Mało tego - jak sama nazwa wskazuje to jest BETA TEST, który m.in. ma przetestować działanie serwera pod każdym względem. Wyjdź może trochę na dwór, przewietrz się, może jakąś kobite znajdziesz, bo na razie pitolisz pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:25, TobiAlex napisał:

@Piotr 709
Wyraźnie było napisane, że masz stworzyć nowe konto a nie dodawać klucz do już istniejącego.

@Nexus66
Buhahahahaha. Weź przestań z tym GW, bo to już jest jakaś paranoja.

@SzaryPies
Powiem Ci tak - skoro potężne firmy, które mają duże doświadczenie w mmo (Funcom, Mythic)
miały problemy to nie licz, że CD Projekt, który w Polsce jako pierwszy zrobił tak duże
przedsięwzięcie, nie będzie miał na początku problemu. Mało tego - jak sama nazwa wskazuje
to jest BETA TEST, który m.in. ma przetestować działanie serwera pod każdym względem.
Wyjdź może trochę na dwór, przewietrz się, może jakąś kobite znajdziesz, bo na razie
pitolisz pierdoły.

Misiu...
Jesli ktos z kimś sie umawia na jakis interes(choćby zakup gry lub korzystanie z serwera)
to jest to tak czy inaczej jakas tam umowa-w prawie polskim nawet umopwa słowna jest zobowiazujaca-jesli któras ze stron się nie wywiazuje to juz jest cos nie tak-ale jeśli jeszcze olewa to że coś jest nie tak, to znaczy że nie dorosła do takich interesów...
"że CD Projekt, który w Polsce jako pierwszy zrobił tak duże

Dnia 20.12.2008 o 17:25, TobiAlex napisał:

przedsięwzięcie"---na razie nie zrobił....fakty się licza.

a to czy to jest wersja beta,gama,czy zeta jest mało ważne-dla klienta jest wazne że cos mu się chce sprzedac---tylko tego nie widac...
Pozdrawiam
Ps.a jak masz problemy z wietrzeniem i z kobitkami to kup sobie gumowa lale i ją przebij---wypuści powietrze i bedziesz wentylowany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sobota, pewnie mniejszy skład ludków dzisiaj siedzi i żaden z nich nie ma w obowiązkach służbowych - nadzorowanie i odpowiadanie na forum :>
Bo zapomnieć o tym chyba nie zapomnieli skoro przy ogłoszeniu o pracę na mistrza gry, jest zapis o forum.
Luz panowie, to beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:34, SzaryPies napisał:

Misiu...
Jesli ktos z kimś sie umawia na jakis interes(choćby zakup gry lub korzystanie z serwera)
to jest to tak czy inaczej jakas tam umowa-w prawie polskim nawet umopwa słowna jest
zobowiazujaca-jesli któras ze stron się nie wywiazuje to juz jest cos nie tak-ale jeśli
jeszcze olewa to że coś jest nie tak, to znaczy że nie dorosła do takich interesów...
"że CD Projekt, który w Polsce jako pierwszy zrobił tak duże
> przedsięwzięcie"---na razie nie zrobił....fakty się licza.
a to czy to jest wersja beta,gama,czy zeta jest mało ważne-dla klienta jest wazne że
cos mu się chce sprzedac---tylko tego nie widac...
Pozdrawiam
Ps.a jak masz problemy z wietrzeniem i z kobitkami to kup sobie gumowa lale i ją przebij---wypuści
powietrze i bedziesz wentylowany ;-)



Stary daj spokój. Jaka umowa, jaka sprzedaż. Dali Ci klienta do pobrania za darmo dali Ci klucz do zabawy na dwa tygodnie. Parę godzin obsuwu a Ty się pieklisz na całe forum. Luz bracie godzina, dwie, czy może nawet dzień czy dwa obsuwy to nic takiego, wszystko po to żeby podczas premiery nie było takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ze jest sobota nie oznacza, ze pracownicy CDP nie sledza watku. Problem w tym, ze niewiele moga tu zrobic, beta jest glownie po to, zeby sprawdzic co jest zle, a co dobrze na serwerze, na ktorym osoby, ktore ubiegaly sie o klucz testowy sobie graja. Dzialanie serwera jest pod nadzorem Funcomu i pracownicy Funcomu pracuja 24/7, przynajmniej ci pelniacy pomoc techniczna przy serwera. Ja przed chwila sie zalogowalem do gry. Moze mialem szczescie, moze nie, ale rozumiem ze to jest beta i moze mnie wywalac, albo nie dawac od czasu do czasu wejsc.

Przepraszam, ze czujecie sie rozczarowani, mam nadzieje, ze widzac jak dzial otwarta beta, nabierzecie przekonania, ze ten czas nie zostal zmarnowany tylko wykorzystany do poprawienia wszelkich problemow z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szarypsie;p beta nie jest po to zebyCi cos sprzedac ale po to zeby sprawdzic jak wszystko dziala.. szkoda ze nie widziales bety angielskiej wersji;p zwlaszcza tech testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam problem taki, że pokazuje mi się okienko z rysunkiem jakiejś bramy i nic... na dole tylko przycisk "anuluj" - co to i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:54, Xeoo napisał:

szarypsie;p beta nie jest po to zebyCi cos sprzedac ale po to zeby sprawdzic jak wszystko
dziala.. szkoda ze nie widziales bety angielskiej wersji;p zwlaszcza tech testow.

Wiem po co sa Beta-testy,jakoś tak się złożyło że przezyłem te 4x lat na tym swiecie-ale tez wiem co to jest:
suport,obsługa klienta i marketing...
może Wy lubicie byc olewani-ja nie...
I wybaczcie-to nie ja sie prosiłem na beta-testy-ja tylko zamówiłem produkt-to oni mnie zaprosili-a skoro tak-hmmm....to cały czas zgłaszam błąd Lunchera...
Test to test...
Jak dla mnie suport testu nie zdał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Juz wiem - problem był z direct X - po dokonaniu aktualizacji wszystko rusza poprawnie - piszę bo może to komuś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra działa ale matko co to za dziadostwo od cholery bugów doszedłem do 10 poziomu i odinstalowałem te gre nie wiem czy przez to że nie gram w mmo czy przez gre zamówienie anuluije i zamówie co innego grze nie wróze długiego żywota bo twórcy zamiast zająci sie gameplayem i całą rogrywką zajeli sie grafiką moja ocena to 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować