Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

A mi się ta gra spodobała :P Fajny system walki jest ;]
Combosy :P Gram Mrocznym Templariuszem.
Grałbym później już na pełnej wersji ale nie stać mnie na abonament :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło:
Reinstalacja direcktx---jakies 3 razy,
plus reinstalacja sterowników karty---
dla uściślenia zmieniałem z najnowszych na takie same-po paru razach załapało...
Co do suportu dalej nie odpowiedział...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie czarną bramę i nie działa przycisk "Ustawienia" to należy zainstalować _najnowszą_ wersję DirectX z listopada/grudnia - http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3 szkoda tylko, że można się tego dowiedzieć dopiero po przestawieniu języka na angielski a po polsku informacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarypiers

suport,obsługa klienta i marketing... I Ty piszesz, że masz 4x lata? To chyba jesteś niedorozwojem. Czytałeś kiedykolwiek licencję związaną z alfa, beta, demo itp. itd.? Widzę, że nie. To proponuję przeczytać, szczególnie dotyczącą beta testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gawronus

Postacie z bety z oczywistych względów nie przejdą do wersji retail.

@SzaryPies

Może i masz 4x latek, ale doświadczenia z MMO żadnego, swoimi postami zwyczajnie się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W początkowych questach np. zdobycie osolonego mięsa (podjaże 4 sztuki), jest strasznie szybki respown przeciwników, około 5-10 sekund, to jakaś paranoja. Przez to quest robi się nawet dla trzech na 7-8 lvl trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Linek17
1. Nie jest to wersja demo lecz wersja beta mająca na celu wychwycić ew. błędy lokalizacyjne/tłumaczeń oraz ogólnie samego servera

2. Potrzebujesz jedynie pobrać te pliki które podane są w poście, plik jest w 3 częściach bo gra zajmuje dosyć sporo miejsca oraz łatwiej jest go pobrać gdy jest podzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:05, FPS FPP TPP napisał:

gra działa ale matko co to za dziadostwo od cholery bugów doszedłem do 10 poziomu i odinstalowałem
te gre nie wiem czy przez to że nie gram w mmo czy przez gre zamówienie anuluije i zamówie
co innego grze nie wróze długiego żywota bo twórcy zamiast zająci sie gameplayem i całą
rogrywką zajeli sie grafiką moja ocena to 5/10



Wymień chociaż 2 :)
Bugi oczywiście...


Strasznie płaczecie, aż wstyd -_- Macie okazję pograć za darmo (a przynajmniej perspektywę okazji:) a płaczecie co najmniej tak jak gdyby ktoś powiedział, że w tym roku świąt nie będzie :P
Fail mości panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować