Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby jednak Diablo III?

135 postów w tym temacie

Domek

Blizzard może jednak pracować nad trzecią częścią Diablo. A przynajmniej na to zdają się wskazywać oferty pracy, umieszczone ostatnio na oficjalnej stronie firmy. Oczywiście chyba że wskazują na coś całkiem innego, co też jest całkowicie możliwe.

Przeczytaj cały tekst "Czyżby jednak Diablo III?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sygnały o poszukiwaniu pracowników o ile się nie mylę pojawiły się na początku zeszłego roku. Gra o ile powstanie będzie na 100 % powieleniem pomysłu WoW''a bo na tym teraz najlepiej się zarabia a nie na zwykłym singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym StarCrafta 2... no ale dzięki Diablo 3 jest nadzieja że Diablo 2 potanieje ( wraz z dodatkiem ) do np. 29,99 :D Dopiero wtedy je kupie :P Ale to za pare alt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekamy najpierw na druga czesc Starcrafta :>
poźniej Diablo II, a pozniej kolejka leci od początku :P Warcraft, Starcraft, Diablo :P
chyba ze tworzą kolejna gre z World of :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczyłbym nowe wcielenie Diablo, wolałbym aby nie był to MMORPG. Wizja płacenia abonamentu zdecydowanie działa na mnie odstraszająco, nie mam również czasu na systematyczną grę. Nie wiem jednak co nowego można by dodać (oprócz fantastycznej jakości grafiki 3d) by gra była atrakcyjna. Przy obecnej popularności WOWa i doświadczeniu z niego wniesionym przez Blizzard taki kierunek projektowania gry wydaje się najbardziej prawdopodobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na końcu LoD''a (;)) otworzyli sobie furtkę (żeby nie powiedzieć bramę) do kontynuacji + zarobią na tym sporo kasy, wniosek nasuwa się sam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro druga część odniosła taki wielki sukces, dlaczego tyle zwlekają z trójką? Przecież znowu zrobili by na tym kokosy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wole poczekać żeby nie było. A RPG w 3D nie mają jak to ktoś napisał na tym forum "klimatu". Tak to prawda. No ale Blizzard coś pewnie wykombinuje i nie będzie to coś na miare DS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem szczerze mowiac co wszyscy widza w tym Diablo....;-) Nie zmienia to oczywiscie faktu, ze zycze fanom spelnienia marzen dotyczacych kontynuacji, i przede wszystkim cierpliwosci. Moge sie zalozyc, ze nawet jesli projekt zostanie oficjalnie potwierdzony, milosnicy diabelka beda musieli dlugo czekac - nie zdziwil bym sie wcale gdyby powtorzyla sie niechlubna historia zwiazana z czescia druga - wtedy gracze z "mlodszego pokolenia" przekonaja sie, co to znaczy "cierpliwosc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zeby to bylo mmorpg
- to nie w stylu diablo
- jest juz WoW
Uwazam ze to bedzie dawne diablo + nowa grafa, moze bardziej nastawione jeszcze na multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować