Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby jednak Diablo III?

135 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2006 o 16:50, SirKamil napisał:

nie lubie "Diablo 2", bo to poprostu bezsensowna siekanina, zadań praiw nie ma.. Mam nadzieje
ż ejak zrobią to będzie to coś kilka razy bardziej rozwiniętego niż np Sacred...

A ja osobiście wolałbym Warcraft IV... NIestety Blizzard myśli narazie głw o World of Warcraft...
eh.. a ja chcieć RTSa!


Ale ty bzdury gadasz. W diablo 2 bylo pelno zadan i questow. Do tego naprawde fajnych i ciekawych. A co do D3 to watpie zeby kiedys sie ukazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jedynka? Dark_Kai, o ile pamietam w jedynce nie bylo paska wytrzymalosci ani paska postepu doswiadczenia. To Diablo II w rozdzielczosci 640X480. W 800X600 bylo juz widac przyciski expa i drzewa skilli ktore robily sie czerwone przy lvl up;)

Blizzard jeszcze dlugo bedzie czekal z wydaniem D3, i bedzie przesuwal daty premiery z kilku powodow:
1) zeby zapaleni diablo maniacy zaczeli juz zbierac kase;)
2) Zeby podostrzyc apetyt i przygotowac rynek tak, aby zmiesc kazdy nowy tytul z powiezchni... top list;)
3) Zobaczcie jak to dziala z Heroes V !!

Poza tym nie wydaje mi sie, zeby D2 stanial tak szybko jak niektorzy sie ludza. O ile pamietacie, baaardzo dlugo byl posrod najlepiej sprzedajacych sie gier w swoim przedziale cenowym, a jak juz zdecydowano sie wydac inna wersje, to z dodatkiem i to tez nie tanio, bo 99zl jak mnie pamiec nie myli.
Jakies 4 miesiace temu D2 wydano w platynowej edycji po 59,- i wierzcie mi, juz sie oplaca, bo jak nastepnym razem D2 stanieje, to ludzie juz dawno beda smigac w D3 i na serverach bedzie pustka.
Co do cen i wydan mam info od szefa - pracuje w Empiku na multimediach - a co najpredzej z RPGow mogloby wejsc do Extra Klasyki, to Swiatynia Pierwotnego Zla. Tytul niezbyt chodliwy, jak wiekszosc sprzedawanych w Extra Klasyce. Sa oczywiscie wyjatki, ale to wyjatki od reguly.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nawet ukaże to nie prędko, bardzo nie prędko. Blizzard znany jest z tego, że robi bardzo mało gier, w bardzo wolnym czasie. Jednak jak już zrobi grę to jest ona wielkim hitem. Myślę, że jak nawet powstanie DiabloIII to niebędzie takich sytuacji jak z herosami. Chodzi tu oczywiście o tą petycję pod którą się podpisywali gracze, aby firma opóźniła premierę gry; w przypadku DiabloIII takiej sytuacji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na screenie jest Diablo jedynka"
na ktorym screenie??bo jesli chodzi ci o ten na samej gorze to jestes w wielkim bledzie.
to jest oczywiscie Diablo II i jesli popelniasz takei bledy to napewno nie mozesz lubic tej gry bo jej po prostu nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOCHAM DIABLO!!!

Oby byla lepsza grafika, fabula i system zapisu gry
(w multiplayer bez zmian, w singlu cos w stylu jedynki)!

Zakochany w demonie z 16 poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem ludzi, którzy mówią, że w Diablo 2 jest uproszczona fabuła. Wiecie co to znaczy? Znaczyło by to, że przez 4 akty idziemy tylko na diablo zabijając potworki i to wszystko, podobnie by było z expansem. A tu mamy Siostry Rzezi, Tajemnice "perły wschodu", kościół Zakarum i world stone oraz samo piekło. Każdy akt żyje własnym życiem i ma swoje problemy. Nie można powiedzieć, że poprostu fauła jest żeby była, ot tak. Widać, że jak ktoś nie docenia fabuły nigdy nie grał w CAŁĄ grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oby byla lepsza grafika, fabula i system zapisu gry
(w multiplayer bez zmian, w singlu cos w stylu jedynki)!"
w pelni sie z tym zgadzam. tego mi brakowalo w dwojce, ze potworki pojawialy sie od nowa po restarcie . nie mozna bylo zabic wszystkich tak jak sie to robilo w jedynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 18:25, olcia13 napisał:

Ciekaw, ciekawe. Może być Hit!


Jeżeli tylko wyjdzie D3, to na pewno będzie hit. Widziałaś kiedyś grę skaszanioną przez Blizza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rozpoczęcie prac nad Diablo 3 byłoby bezsensem. Nie lepiej zrobić Starcraft 2, który wciąż jako jedyna gra Blizzarda nie ma żadnej kontynuacji? (Ghost się nie liczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 19:07, Czedwik napisał:

Według mnie rozpoczęcie prac nad Diablo 3 byłoby bezsensem. Nie lepiej zrobić Starcraft 2,
który wciąż jako jedyna gra Blizzarda nie ma żadnej kontynuacji? (Ghost się nie liczy)


A np. Red Alert ? Diablo 3 jest nie powtarzalne i tak :] Kupiłem niedawno Dungeon Siege 2, nowa ładna grafika 3d, świerza gra a i tak wole pograć w diablo 2 bo nie ma tego klimatu itp :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde jak najbardziej robić Diablo III, ta gra (Diablo II) jest wiekowa i poprostu rewelacyjna;
Pamiętam jaki to był hit jak miałem konsole Playstation (1) i Diablo sie pojawiło x_X;
A jak sie zaprosiło kumpla na potyczke we dwóch ze sługami Pana Terroru :-]
Cód, miód i orzeszki, ale troche na karcie zajmowało i unikaty znikały po "kolejnym load char. new game''ie";
Zresztą sami pamiętacie zapewne, a ''dwójka'' - można grać i grać na battle.necie;
Ale te czasy i te oczekiwania/sprostania sprzętowe, jeżeli będzie, to może być ''ostro'';
Czekamy...(przynajmniej ja :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam diablo :P .Ja tam czekam na Warcrafta 4 z jeszcze bardziej rozbudowanym syastemem ladderowym i większą ilością opcji dostępnych przy klanach. To dopiero byłoby coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 19:31, Marek Madejski napisał:

Może i powstanie Diablo III, ale pewnie zrobią z tego kiepską PŁATNĄ sieciówkę jak WoW.


W to bym wątpił jednak. Diablo ma super świat i w ogóle, ale za to musiałaby byc tylko jedna rasa grywalna. Jasne, przy GW to w żadnym wypadku nei przeszkadza, ale fani rozpieszczeni Wowem mogli by zacżać sięczepiać, że tylko ludzie są dostępni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować