Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby jednak Diablo III?

135 postów w tym temacie

Wątpie żeby wyszło D3 ale niewolno tracić nadziei. Niestety o ile wiem to produkują dodatek do WoWa "Burning Crusade" więc wątpie w to D3 (ale by było super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3? Miło by było. Jeśli nie? Nie będe płakał. Powstaje przecież Hellgate:London :D To będzie świetna GRA (a przynajmniej mam taką nadzieję xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak gdyby powstało Diablo 3 to byłoby fajnie. Myślę że wiele by sie jednak nie zmieniło: moze nowe klasy grafika. Myślę ze i tak będzie to genialna gra. Ja osobiscie jestem fanem dwójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze sprawa D3 jest zamknieta,a nawet jesli bedzie to raczej gra bardzo podobna ( jesli nie identyczna ) do WoW''a.Ponadto uwazam,ze stworzenie tak ciekawej fabuly jaka byla w drugim diabelku jest juz raczej malo prawdopodobne,jako ze wiele pomyslow zostalo juz wykorzystanych podczas tworzenia tejze czesci.Mysle,ze Blizzard tworzy raczej gre podobna do Diablo,a nie jej kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w D2 ciekawa? Ty chyba grałeś w inną grę?! I dlaczego gry w 3D mają nie mieć klimatu?
Grafika w Diablo2 nie jest 3D, ale wrogowie, postacie czy wszystkie pozostałe obiekty były obiektami 3D którym nastepnie zrobiono odpowiednią ilość fotek dzięki którym są animowane! Więc to tak naprawde grafika 3D bez możliwości obracania kamery i znacznie gorszą jakością animacji(D1 tworzono tą samą techniką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie diablo 3 to zazdroszcze wszystkim fanom tej gry bo ja np. nie cierpie hack''n''slashy i jestem bardzo ciekawy co się dalej stało w historii warcrafta którego fabułę uważam za drugą najlepszą w grach i sama gra niezwykle mi sie podoba. Gdyby to był Warcraft 4... marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 10:53, Peterek1992 napisał:

Jeżeli to będzie diablo 3 to zazdroszcze wszystkim fanom tej gry bo ja np. nie cierpie hack''n''slashy
i jestem bardzo ciekawy co się dalej stało w historii warcrafta którego fabułę uważam za drugą
najlepszą w grach i sama gra niezwykle mi sie podoba. Gdyby to był Warcraft 4... marzenie

sorry za oftop ale jak jest 1 najlepsza fabuła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby w nowym Diablo wrócili do systemu questów z jedynki (oczywiście odpowiednio go rozbudowując :)), bo w dwójce to już niestety nie jest to (w kółko te same questy :|). A tak w ogóle, to najlepiej poczekać na jakieś oficjalne wieści, na razie nie ma co się niepotrzebnie ekscytować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tęż z wielką chęcią zagrałbym w DiabloIII ale jak dla mnie to chwila na zastanowienie i.. troche głupotą było by w mniejszym lub większym stopniu powtarzać tą samą fabułe że diablo znowu wstał z martwych i wędruje po świecie no chyba że wymyślili by czecią część że musimy sue udać w otchłań zaświatów by unicestwić dusze diablo raz na zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra propozycja. World of Diablo. Przecież świat sanktuarium w Diablo jest niezwykle ciekawy. Można by się udać np: do kościła Zakarum, do Harrogath na piechtę, popłynąc do wysp amazonek, odwiedzić bliźniacze morza itp. Można by polepszyć fabułę dodając element, w którym trzy dusze- Diablo, Mefista i Ball''a połączyły się i nastało niepokonane zło na ziemi. Nowi bossowie np: Deckard Cain jako ostatni horadrim kierowany przez Diablo. Akcja mogłaby się dziać parę lat po Diablo 2. Niemówię, byłoby ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard już sobie chyba żarty robi. Zarabiają teraz ogromną ilość pieniędzy na WoW, a w ogóle nie myślę o wydawaniu nowych gier. Według mnie takie zachowanie się tej firmy jest żałosne. Widocznie spoczną na laurach i nie będą już wydawać nowych gier bo WoW zapewni im długie lata bez problemów finansowych.
Co do Diablo 2 jest to bardzo dobra gierka, ale już mi się znudziła. Bardzo kuleje w niej balans (nawet mimo dodanych synergi, wiele umiejętności jest kompletnie bezużytecznych), gra jest bardzo krótka, zadania nudne i jest ich mało. Sądzę, że gdyby D3 miała bardzo mało zmian w stosunku do pierwowzoru to i tak wiele osób ją kupi, tak samo jest według mnie z WoW. Wiele osób, które grało w W3 zapewne przerzuciło się na grę w WoW, tak też będzie z graczami D2. Blizzard nie robi gier rewolucyjnych, ale gry które swoją prostotą i grywalnością urzekają każdego. I to jest główny atut tej firmy. Ja w D2 już nie gram bo mam Guild Wars. A na Diablo 3 nie czekam bo znając Blizzard to wyjdzie gdzieś w 2012 roku ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 16:57, ProChaoS napisał:

> nie lubie "Diablo 2", bo to poprostu bezsensowna siekanina, zadań praiw nie ma.. Mam
nadzieje
> ż ejak zrobią to będzie to coś kilka razy bardziej rozwiniętego niż np Sacred...
>
> A ja osobiście wolałbym Warcraft IV... NIestety Blizzard myśli narazie głw o World of
Warcraft...
> eh.. a ja chcieć RTSa!

Ale ty bzdury gadasz. W diablo 2 bylo pelno zadan i questow. Do tego naprawde fajnych i ciekawych.
A co do D3 to watpie zeby kiedys sie ukazal.



PEŁNO?? w każdym akcie po sześć, w takim np Sacredzie(czyli grze w stylu Diablo) samych questów pobocznych było chyba 200...

No i te questy w Diablo 2 są bardzo zróżnicowane. (Zabij tego, ZAbij tego i przynieś cos zo miał.., jest chyba jeden wyjątek uwolnić tego "identyfikatora"[jak on miał na imie?] z Tristram, bo w sumie nie trzeba było nikogo zabijać, można było uwolnić i uciec... ale w sumie to i tak robiło się rzeź.. )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem 2 słowa na ten temat: może niech i Blizzard zrobi 3 cześć Diablo, ale muszą się naprawdę postarać, aby była taka dobra jak 1 i 2. Po drugie to chodzi mi o fabułę. O czym może być 3 częśc skoro 3 bracia padli, Duriel, Andariel a kamienie zostały zniszczone. Przynajmniej moim zdaniem, co z tego że będzie to hack&slash nowej generacji (super grafa, tryb walki) skoro nie będzie odpowiedniego klimatu jaki towarzyszył poprzednim częścią i fabuły. Ale Blizzard już nie raz mnie zaszokował, więc życzę im (o ile to prawda) żeby 3 część była taka dobra jak 2. I też liczę na CDP że będzie na składzie wersja kolekcjonerska :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam gre Diablo 1 jak i 2 za najlepesze gry na świecie!Gram już od kilku lat w Diablo i mi się nie nudzi :D.Jestem troche zaniepokojony że trzecia część ma być w 3D.To już nie będzie to samo Diablo co kiedyś :(.Ale jeśli będzie można grać paladynem to jestem za :D
Screen jest z 2 nie 1.A wszyscy co jadą po Diablo to wiedzcie że jesteście w mniejszości :P.Cały Śwait gra w Diablo!Jak nie podoba się Diablo to proponuje birki pod wodą :P
Pozdrawiam maniaków Diablo!!!!!!Niech żyje Blizzard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować