Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby jednak Diablo III?

135 postów w tym temacie

A ja się modle by nie było to na wzór WoWa :) Ja chce 5 zupełnie nowych ras postaci, wielki świat 5 kontynentów, masa ciekawych przedmiotów, zrożnicowanych misji, ten sam multi player ale można by go nieźle dopracować na wzór niektórych MMO i ciekawa muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce DIII , ale za bardzo nie moge liczyc , znajac Blizza pewnie robi nowe czesci Starcrafta , a WoW daje spokojny przychod . Trzecia czesc Diablo bedzie raczej za kilka lat (2014-2010 rok). Blizz raczej chce aby jego gry sie uzupelnialy, ale ciagle jest nadzieja ze DIII zrobia , tyle tylko ze z fabula bedzie problem , moga po prostu zrobic nowy swiat tyle ze moze by zrobili rozwiazanie z tym ze mozna byc zlym lub dobrym , i wybierac klase i rase postaci. DIII powinno byc,ale za kilka (kilkanascie) lat. Blizz , mowiac o DIII bedzie pewnie robil tak samo jak z WoW''em , czyli bedzie przesuwanie premiery .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze Blizzowi tereaz bedzie trudno zrobic dobra gre bo wiekszosc tworcow ktorym zawdzieczamy Diablo , Warcrafta i Starcrafta odeszlo z teamu :/

no ale cuz oby im sie udalo zrobic cos pozadnego niezaleznie co to bedzie :) ... osobiscie wolal bym starcrafta 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za. Diabo II: LoD na BN odkryłem dopiero miesiąc temu i wessało równo. Akurat, skończę poznawać dwójkę, to na Battlenecie będzie można grać w trzecią część. Dla mnie bomba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje że DIII mogło by był robione tak że wraz z karzdym updatem mogli by dodawać questy a nie ograniczać sie do jakiejśtam fabuły która zresztą jest liniowa ;/ i mogliby zrobić gre SP z bazą questów jak to jest w przypadku gier MMO codziennie(no prawie :P) nowe zadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 17:20, DonZ napisał:

mnie sie wydaje że DIII mogło by był robione tak że wraz z karzdym updatem mogli by dodawać
questy a nie ograniczać sie do jakiejśtam fabuły która zresztą jest liniowa ;/ i mogliby zrobić
gre SP z bazą questów jak to jest w przypadku gier MMO codziennie(no prawie :P) nowe zadania
:D


To Diablo mialo fabułę? :P Oczywiście taką faktyczną w grze, a nie na papierze instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły trójeczki to można spodziewać się, że jakaś będzie ;) A tak serio, to fabuła Diablo 3 może tylko w niewielkim stopniu dotyczyć Diablo2. Trójeczka wcale nie musi kontynuować wątku "Trójcy Zła". To może być coś zupełnie nowego. A złych nigdy nie brak więc można być spokojnym :) Jestem przekonany, że nie będzie to juz zwykły h&s tylko gra bardziej ambitna. Zresztą,widzą sukces Wow''a.Poprawią engine, zadbaja o fabułę i sukces murowany :P. Wow nie wciągnął mnie tak bardzo bo też świat Warcraft nie jest mi bardzo bliski. Za to Diablo-owszem. Kto nie ograniczył się tylko do gry, ale miał kontakt z książkami ten wie, że świat Sanktuarium jest bardzo interesujący. A tak szczerze, to ilu z Was przeczytało opowiadania , które były zamieszczone w obu częściach Diablo i przedstawiały historię w szerszym zakresie niż sama gra ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musialo by to byc Diablo III Moglo by byc rowniez Diablo 0 ( niekoniecznie ta nazwa ) ale opowiadalo by jeszcze o czasach przed Diablo I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł Wąchu-początki wielkich klanów magów, początki wszytkiego, a walka między złymi a dobrymi trwa. Zaczyna się "Sin War", dwaj bracia magowie mmmm....chyba się rozmarzyłem troszke. Ale pomysł bardzo mi sie podoba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 15:31, Modest-Vermin napisał:

A ja się modle by nie było to na wzór WoWa :) Ja chce 5 zupełnie nowych ras postaci, wielki
świat 5 kontynentów, masa ciekawych przedmiotów, zrożnicowanych misji, ten sam multi player
ale można by go nieźle dopracować na wzór niektórych MMO i ciekawa muzyka :)


Zgadzam się z Tobą w 110 %, bo chciałbym zamiast pięciu klas, sześć (ta szósta to byłby Samuraj, a co :)). Bardzo chciałbym, żeby D3 się pokazał i byłbym pierwszy, który by ją zamówił w pre-orderach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 13:15, Abi Dalzim napisał:

Zgadzam się z Tobą w 110 %, bo chciałbym zamiast pięciu klas, sześć (ta szósta to byłby Samuraj,
a co :)). Bardzo chciałbym, żeby D3 się pokazał i byłbym pierwszy, który by ją zamówił w pre-orderach
:)


Ja tam wole jechać do Empiku i kupić, nie wiem czemu :) Po części jest tak że mama krzyczy jak coś przychodzi kurierem i płace kasą :) Rzadko korzystamz e-sklepó chyba że mus to mus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, jak jest w przedpremierze, to zawsze jakies bajery są dodawane, a w Empiku tego nie uświadczysz (chyba). Poza tym, ja jeszcze nic nie zamawiałem w preorderach, ale Diablo III to na pewno bym zamówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce Warcrafta IV !!! tylko nie wiem jakie nacje mogli by tam zrobic po tym jak namieszali we Frozen Throne ?
Horde jeszcze jakos by mozna bylo i nieumarlych (chociaz podzieleni na Plagę i Opuszczonych dziwnie by wygladali)
Przymierze? chyba sie rozpadlo nie? poza tym jak mozna mowic o przymierzu bez Elfów... kolejna nacja? Nocne Elfy? ok. tu moze byc... ale jakas osobna nacja z Krwawych Elfów, Nag i demonow z Dreanoru to bylaby dopiero zbieranina...
Może to powod dla ktorego teraz Blizz pracuje tylko nad WoW (jesli chodzi o warcraft)?

aha! nie gralem w WoW wiec nie wiem czy tam wogóle fabuła choc troche poszła naprzód(bo fabuła to jedyne co naprawde cenię w tej serii gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było wreszcie się doczekać obiecanego D3 ;] W samym D2 nie wiem czy inni zauważyli, ale ja i paru moich znajomych zauważyło, że np. Mefista się zabiło i jego kamień duszy zniszczyło czyż nie? Więc zginął na zawsze. A co do Diablo, i Bhaala (u Bhaala mój znajomy mówił, że na jego szyi był wyraźnie pokazany jego kamień duszy -nie wiem nie patrzyłem :P) więc może to samo w sobie było przedmową o tym, że będzie następne starcie? Nie wiem,ale dobrze by było ;] Tą grę uważa wielu ludzi z RPG... Hmm.. Może 3 część będzie pod to bardziej :P Miło jest czasem pograć w coś innego niż siekanki, więc niech Blizzard lepiej już kończy te prace i się pochwali swoimi ponad 4 latami pracy nad D3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować