Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby jednak Diablo III?

135 postów w tym temacie

Co do fabuły to ponoć będzie polegać na próbie przejęcia piekła przez niebiosa... Zapowiada się interesująco...
( co za tym idzie graficy będą mieli się jak popisać :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi o czym będzie Diablo III skoro tytułowy pan nie żyje, a jego bracia też są w zaświatach? Mi się wydaje, że będą tworzyć jakiegoś nowego RPG/Hack''n''s;asha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WII po stronie hordy byli np. Rycerze śmierci, szkielety (w I też, demony też były w WI), smoki, więc zapewne Blizzard bez problemu by to jakoś rozwiązał (dodając jakieś pokrętne wyjaśnienia ;)).

>arsh123
Nie wiem, jak to jest opisane w DII, ale w pierwszej części (a dokładnie to w instrukcji do Diablo;)) było napisane, że kamień Bhaala został rozbity, więc TalRash (czy jak mu tam) poświęcił się i "uwięził" jego "duszę" w swoim ciele. Poza tym (może to jakaś niekonsekwencja ze strony Blizzarda) było tam info, że by całkowicie zniszczyć mieszkańca niebios lub piekła, trzeba "zabić" go w jego własnym planie (czyli np. Diablo - w piekle) - inaczej zostaje tylko wygnany (i w takiej sytuacji na pewno znajdzie jakiś sposób by wrócić, w końcu "nie urywa się kurze złotych jaj", czy jakoś tak ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz pewnie zawsze obmysla dokladnie fabule gry ktora tworzy aby potem bez przeszkod zrobic kontynuacje ktora by pasowala fabularnie do poprzedniej czesci........ dlatego Blizz robi tyle czasu gry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie zapowiada z tym DIABLO III bo chyba każdy chciał by sobie pograć w 3 odsłone diabla.Tylko co zrobią z fabułą gry,jeśli MROCZNA III została zabita??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:19, zema123 napisał:

Dobrze sie zapowiada z tym DIABLO III bo chyba każdy chciał by sobie pograć w 3 odsłone diabla.Tylko
co zrobią z fabułą gry,jeśli MROCZNA III została zabita??

Jak tu ktoś mądzre i trafnie spostrzegł dusza każdego z trójcy zostanie zniszczona tylko wtedy, kiedy zostanie zabity w swoim więzieniu (Mefisto w Kazamatach, Diablo w piekle, Ball w Grobowcach). Tylko Ball nie został unicestwiony w swoim więzieniu, więc został tylko wygnany i może powrócić. Musiałby zginąć w Lut Gholein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:22, zema123 napisał:

Modest_Vermin TY TO SIE NIEZNASZ NA GRACH TEGO TYPU.TO MOZESZ NIE OBRAŻAĆ MOJE ULUBIONEJ FIRMY!!!


O co Ci chodzi ? Jaką firmę obrażam ??

"Bo żadna gra Blizza nie jest chociażby przeciętna"

Jeśli nie rozumiesz tego sformułowania to powiem Ci że oznacza to tyle co Blizz nie ma żadnych niewypałów.

Jaśniej już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, a zakumał może ktoś co się stało pod koniec LoDa? bo wiecie, Tyrael rozpi***il Kamień Świata i ta cała szopka z kamieniami dusz itp to już przeszłość... zasadniczo raczej nie będą kontynuować tego wątku, bo po zniszczeniu Kamienia Świata wszystko miało się zmienić, plany miały być oddzielone (niebo/ziemia/piekło) czy jakoś tak :P jak sobie oglądałem ten filmik koncowy, a potem gadałęm z ludziskami w miastach, to mi przyszło do głowy, że po tym zniszczeniu to nawet ten świat mógłby wyglądać całkiem jak nasz... ;) :P a swoją drogą byłoby klimatycznie, gdyby się nagle okazało, że demony znalazły drogę z powrotem do naszego świata (w dowolnym momencie historii, choćby dziś :D) a niebo nie bardzo, i teraz nasz bohater rusza na krucjatę, żeby wyrównac szanse ;) :D ot, takie myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale sam tytuł "Diablo" jak gdyby traci swój sens, bo na końcu gry zabijamy Baala, a nie Diablo, a przed Diablo Mefista w 3 akcie. Jakbym miał wypuścić trzecią część, to raczej zmieniłbym nazwę na miejscu Blizzarda, no chyba, że w 3 części Diablo będzie najsilniejszy z nich 3 i jego będziemy wykańczać na końcu gry. Nie zdziwiłbym się, gdyby gra wyszła pod nazwą np. "Mroczna Trójca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:52, mcnitrox napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale sam tytuł "Diablo" jak gdyby traci swój sens, bo na końcu gry
zabijamy Baala, a nie Diablo, a przed Diablo Mefista w 3 akcie. Jakbym miał wypuścić trzecią
część, to raczej zmieniłbym nazwę na miejscu Blizzarda, no chyba, że w 3 części Diablo będzie
najsilniejszy z nich 3 i jego będziemy wykańczać na końcu gry. Nie zdziwiłbym się, gdyby gra
wyszła pod nazwą np. "Mroczna Trójca".

A nazwa Gothic? Mówi coś o grze? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:52, mcnitrox napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale sam tytuł "Diablo" jak gdyby traci swój sens, bo na końcu gry
zabijamy Baala, a nie Diablo, a przed Diablo Mefista w 3 akcie. Jakbym miał wypuścić trzecią
część, to raczej zmieniłbym nazwę na miejscu Blizzarda, no chyba, że w 3 części Diablo będzie
najsilniejszy z nich 3 i jego będziemy wykańczać na końcu gry. Nie zdziwiłbym się, gdyby gra
wyszła pod nazwą np. "Mroczna Trójca".


Mylisz się. Zauważyłeś, ze w Diablo i Diablo II zabijamy na końcu Diablo?
Baala zabijamy w dodatku, który też nosi stosowną nazwę Lord of Destruction, Pan Zniszczenia, którym to Baal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie to ja juz chyba robie rezerwacje na gre :) bo to bedzie na poewno extra gra ;) ale moj komp jesat chyba troszeczke za slaby. pozyjemy zobaczymy ale mam nadzieje ze D3 wyjdzie w niedlugim czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować