Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel_KK

Act of War Złota Edycja - rozwiązanie problemów z niestabilnością.

4 posty w tym temacie

Witam :)

Zakupiłem tę grę niecałe 2 tygodnie temu. Od początku nurtowała mnie masa problemów, głównie chodzi o niestabilność i częste oraz spontaniczne wieszanie się gry.

Chciałbym podzielić się wieścią, że wszystkie problemy, jakie mnie dotknęły podczas gry udało mi się rozwiązać.

Chodzi zwłaszcza o:

- Niemożność ukończenia kampanii Direct Action (gra podstawowa) ze względu na wieszanie się gry po wejściu na pokład śmigłowca, po wyeliminowaniu przeciwników

- Niemożność uruchomienia dodatku High Treason (wieszanie się już przy starcie)

- Zawieszenie się High Treason po kliknięciu na jednostkę Javelin.
(słynny francuski komunikat o błędzie z trupią czaszką)


Zainteresowanych dalszym info, proszę o kontakt na gg 1 6 8 7 4 4 1 (niewidoczny).

Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skoro udało Ci się rozwiązać problemy, to dopisz się do wątku w którym już pisałeś. Gracze będą Ci wdzięczni za pomoc. Zakładanie nowego tematu nie było konieczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:40, Paladynka napisał:

Witam. Skoro udało Ci się rozwiązać problemy, to dopisz się do wątku w którym już pisałeś.
Gracze będą Ci wdzięczni za pomoc. Zakładanie nowego tematu nie było konieczne. Pozdrawiam.


Przepraszam, sądziłem, że po ukazaniu się nowego wątku na ten temat aktywność będzie większa, gdyż istniejący jest już nieco stary i prawdopodobnie mało osób tam zagląda :)

Jeśli jest to problem, mogę przenieść temat.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:49, Daniel KK napisał:

> Witam. Skoro udało Ci się rozwiązać problemy, to dopisz się do wątku w którym już
pisałeś.
> Gracze będą Ci wdzięczni za pomoc. Zakładanie nowego tematu nie było konieczne.
Pozdrawiam.

Przepraszam, sądziłem, że po ukazaniu się nowego wątku na ten temat aktywność będzie
większa, gdyż istniejący jest już nieco stary i prawdopodobnie mało osób tam zagląda
:)

Jeśli jest to problem, mogę przenieść temat.

Pozdrawiam :)


Tak będzie lepiej, im więcej tematów na forum o jednej grze, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że trafi się na to czego się potrzebuje :) Tak więc pozdrawiam i dubel zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować