Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Witam wszystkich i zachecam do dyskusji o onlineowej grze FPP War Rock. Jest to gra darmowa, ciagle rozwijajaca sie i jest ona odpowiedzia na Battlefielda 2, dzieje sie bowiem w czasach wspolczesnych, mozna w niej jezdzic roznymi pojazdami, dostepne sa rowniez rozne klasy postaci. Goraco zachecam do sciagania gry i dyskusji na jej temat! Az sie zdziwilem kiedy zobaczylem,ze nikt jeszcze nie zalozyl o niej tematu, jest ona bowiem bardzo popularna wsrod polakow, gra ich cale mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bryndza :P Na prawde nikto w to nie gra? Mam prowadzic dyskusje z samym soba? Coz, jesli rzeczywiscie nikt sie tematem nie zainteresowal, proponuje zamknac temat :( A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak wole bf''a 2 :P pewien osobnik sprzeda mi w kwietniu ową grę za 50 zł :D yeeah, za war rock nie przepadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:03, WorldWar3PL napisał:

i tak wole bf''a 2 :P pewien osobnik sprzeda mi w kwietniu ową grę za 50 zł :D yeeah, za war
rock nie przepadam :P


Tez wole BFa ale po pierwsze BF sporo kosztuje, po drugie maduze wymagania sprzetowe :(.Ja np bym sobie w niego nie pogral plynnie, za to War Rock jak na darmoche jest calkiem dobra produkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:06, Astmatyk napisał:

> i tak wole bf''a 2 :P pewien osobnik sprzeda mi w kwietniu ową grę za 50 zł :D yeeah,
za war
> rock nie przepadam :P

Tez wole BFa ale po pierwsze BF sporo kosztuje, po drugie maduze wymagania sprzetowe :(.Ja
np bym sobie w niego nie pogral plynnie, za to War Rock jak na darmoche jest calkiem dobra
produkcja

Od kiedy bf2 ma duże wymagania sprzętowe ?! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściagnąłem grę czy coś w tym stylu i przeczytałem zę potem to co ściągną łem ściaga samo pliki potrzebne do instalacji :/ czy jakoś tak o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:32, WorldWar3PL napisał:

> > i tak wole bf''a 2 :P pewien osobnik sprzeda mi w kwietniu ową grę za 50 zł :D yeeah,

> za war
> > rock nie przepadam :P
>
> Tez wole BFa ale po pierwsze BF sporo kosztuje, po drugie maduze wymagania sprzetowe :(.Ja

> np bym sobie w niego nie pogral plynnie, za to War Rock jak na darmoche jest calkiem dobra

> produkcja
>
Od kiedy bf2 ma duże wymagania sprzętowe ?! :|



Bo ma duze? Oo 1,5 GB ramu zeby szybko sie ladowalo to malo. Wsumie ja mam 512 i chodzi plynie ale dlugo sie laduje. Procek tez musi byc silny, zeby ladnie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:08, ProChaoS napisał:

Bo ma duze? Oo 1,5 GB ramu zeby szybko sie ladowalo to malo. Wsumie ja mam 512 i chodzi plynie
ale dlugo sie laduje. Procek tez musi byc silny, zeby ladnie chodzilo.


Jak się da tekstury na max detale, to pewnie, że się długo ładuje. Dlatego w maju inwestuję w 2 GB Ram, jak będę miał łącznie 3 GB, to będę grał na texturach max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo od dawna ze BF2 ma wysokie wymagania sprzetowe bo kod gry jest zle zoptymalizowany. wystarczy zobaczyc tez na takiego F.E.A.R to juz jest paranoja z taka grafa takie wymagania? jak tak ma byc to wystarczy zobaczyc np na takiego Morrowinda to tam przy takiej grafie wymagania byly by 2 razy wieksze albo taki Gothic 3. nie mowiac o wymaganiach jakie beda potrzebne do nowego Far Cry-a czy Unreala 3. zamiast skupic sie na optymalizacji kodu gry, to programisci robiac coraz to cudowniejsza grafe a potem jest zonk.
a co do samej gry War Rock
gralem w to i jako ze gram w gry tego typu (Call of Duty 2) to szybko bylo mi sie przystosowac do gry i przyjemnie sie gralo. to taka gra dla zabawy :D cos powazniejszego to juz polecam AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ;/ ściągnąłem tą grę i niby po rozpakowaniu miała się sama uaktualnić (po włonczeniu "WarRockUptader") ale nie działało i wcisnąłem unistal. wszystko pięknie. potem sprubowałem na pulpit rozpakować i też nic no to ja "unistal" i... wyczyściło mi cały pulpit :( wszystki ważne dane poszły w chu...) w plikach systamowych też ich nie ma. przywracanie systemu też nic nie dało odzyskałem tylko pliki które i tak miałem usunąć :/ co to za "unistalator"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 768 ramu i laduje sie krotko nie licząc po loadingu sprawdzania mojego kompa czy nie mam czitow -.- veryfing client czy jakos tak -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:46, WorldWar3PL napisał:

mam 768 ramu i laduje sie krotko nie licząc po loadingu sprawdzania mojego kompa czy nie mam
czitow -.- veryfing client czy jakos tak -.-


Czy nie używasz czitów to sprawdza na bieżąco w czasie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 18:49, Arclight napisał:

> mam 768 ramu i laduje sie krotko nie licząc po loadingu sprawdzania mojego kompa czy nie
mam
> czitow -.- veryfing client czy jakos tak -.-

Czy nie używasz czitów to sprawdza na bieżąco w czasie gry.

to by wyjaśniało mój hardware lag -.- trzeba to jakoś wyłączyć, hardware lag pojawił mi się pare dni temu.
p.s. : gram w demko ;) dopuki nie pojawi sie hardware lag mam 50 fps na medium/max grafice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyłączyć, bo od razu wylecisz z serwera. Ludzie na to narzekają (sam parę razy tak zginąłem, ale innej rady nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 19:00, Arclight napisał:

Nie da się wyłączyć, bo od razu wylecisz z serwera. Ludzie na to narzekają (sam parę razy tak
zginąłem, ale innej rady nie ma).

Wkurzające, lecisz blackhawkiem, próbujesz się wznieść... atu hardware lag... koniec hardware lag i widzisz cos takiego "You will respawn in 13 seconds" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo walczysz na noże i lag :/

Proponuję dyskusję o BF 2 przenieść do tematu o BF 2, bo tu nas może jakiś moderator bądź moderatorka pogonić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to samo powiedzieć ;)

OnTopic : Ktoś może podać link do tego ? screeny ? dokladniejszy opis gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować