Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Czy udało się już komuś aktywować kod z Clicka na konto premium w WarRocku? Wpisuję i ciągle wyskakuje komunikat, że kod nieprawidłowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę, server, gram. nagle zauważam że nie mogę nikogo zabić i nikt nie może zabić mnie! Ludzie zaczęli pisać o mnie, że jestem cheaterem. Ktoś wie dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:06, Daviochlebak napisał:

Włączyłem grę, server, gram. nagle zauważam że nie mogę nikogo zabić i nikt nie może zabić
mnie! Ludzie zaczęli pisać o mnie, że jestem cheaterem. Ktoś wie dlaczego tak się stało?

O_0 Dziwne. Może ogromny lag? Popytaj tu: http://warrock.com.pl/ (np. w dziale kontakt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:26, sstofik napisał:

Mam pytanie co zrobic żeby zatwierdzic ustawienia graficzne ?
I na jakiej stronie trzeba zrobic konto?

aby założyć konto musisz wejśc na www.warrock.net i nacisnąć na register now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:06, Daviochlebak napisał:

Włączyłem grę, server, gram. nagle zauważam że nie mogę nikogo zabić i nikt nie może zabić
mnie! Ludzie zaczęli pisać o mnie, że jestem cheaterem. Ktoś wie dlaczego tak się stało?

Reinstallowałeś grę? Identycznie miałem i zwykły reinstall pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem jak grałem w war rocka to nagle prąd wysiadł na całem ulicy i w domach i teraz nie mogę się zalogować moze mi ktos powiedzieć o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:46, Graszczur napisał:

Czy udało się już komuś aktywować kod z Clicka na konto premium w WarRocku? Wpisuję i ciągle
wyskakuje komunikat, że kod nieprawidłowy :(

ja też to miałem czasami mylą się 1 z I tak więc próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 19:37, KinggAdek napisał:

> Czy udało się już komuś aktywować kod z Clicka na konto premium w WarRocku? Wpisuję i
ciągle
> wyskakuje komunikat, że kod nieprawidłowy :(
ja też to miałem czasami mylą się 1 z I tak więc próbuj

To już nieaktualne, kod już dawno wykorzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HHm..mam Athlona 2600, Radka 9000 i 256 RAM-u...i tak się zastanawiam czy póki co trafiam na same lagerskie roomy czy mój komp jest za słaby (gram na maksymalnie minimalnych ustawieniach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:51, czapla56 napisał:

Kurde, dzisiaj po długiej przerwie chciałem zagrać w WR i nie mogę... :/ Po chwili gry wywala
mnie PB z informacją "... kicked player for 0 mins, restriction dissallow program/driver" przecież
w życiu nawet nie odpaliłem żadnych cheatów, a tu taka niespodzianka.... O.o

ja mam tak samo. ciebie wyrzuca i musisz się jeszcze raz logowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera fajna,nie powiem.Sciagnalem wczoraj zeby miec w co popykac w sylwka :)Kupilem za dinary sobie kalacha i jeszcze jakas maszynowke na 2 slot (zapomnialem nazwy).Moj nick to diazo00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 11:40, aolejniczak5 napisał:

Giera fajna,nie powiem.Sciagnalem wczoraj zeby miec w co popykac w sylwka :)Kupilem za dinary
sobie kalacha i jeszcze jakas maszynowke na 2 slot (zapomnialem nazwy).Moj nick to diazo00.

zabiłeś mnie kilka razy mój nick to madero6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:42, aolejniczak5 napisał:

> jak uaktywnić konto premium pozyczałem gre od kolegi i nie brałem gazetki
Musisz miec karte platnicza,po reszte informacji zapraszam tutaj: http://www.warrock.net/premium.php

EDIT:Nie doczytalem do konca,jesli kolega nie wykorzystal kodu,mozesz go wpisac,a gdzie to powinno w gazetce czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna, ma bardzo przyciągający klimacik. Jednak już jakiś dłuższy czas temu skończyłem grę, bo jak dla mnie za dużo roi się tam od cheaterów i bugów. Powinni coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:29, el-coyote napisał:

Gierka bardzo fajna, ma bardzo przyciągający klimacik. Jednak już jakiś dłuższy czas temu skończyłem
grę, bo jak dla mnie za dużo roi się tam od cheaterów i bugów. Powinni coś z tym zrobić.

zawsze mozęsz zgłośić dla tzw. Gm ze ten i ten używa cheatów no i dostaje bana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:30, rafekx 12 napisał:

> Gierka bardzo fajna, ma bardzo przyciągający klimacik. Jednak już jakiś dłuższy czas temu
skończyłem
> grę, bo jak dla mnie za dużo roi się tam od cheaterów i bugów. Powinni coś z tym zrobić.

zawsze mozęsz zgłośić dla tzw. Gm ze ten i ten używa cheatów no i dostaje bana ...

Po tysięcznym razie raportowania pewnie już by mi się to znudziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą.Dość dziwnie wyświetla mi broń albo jej niewyświetla.Miał ktoś podobny problem? Wie ktoś jak to naprawić?

20080111193817

20080111193855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować