Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Hmmm ... może się skuszę :D Tylko musicie mi podać kiedy i gdzie (na jaki servie ) , ale takie rzeczy to może potem jak już wszyscy będą :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat tej snajperki którą teraz większość graczy nosi. Patrzyłem na gamerfirst.com i nie mam do niej kodu. I tutaj właśnie nasuwa się moje pytanie. Skąd go mieć lub w jaki sposób się do niego dorwać. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:28, Assax napisał:

A ja w ogóle nie wiem gdzie to jest :D Ale mi mówili że gdzieś na G1 .


Ja wiem. Na G1. Ale nie mam pojęcia skąd ten kod się bierze. Chyba jakoś losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, pisze że dla każdego za free do kwietnia. Ktoś pisał że gdzieś trzeba wpisać AW50FGIVEME i powinno być. Jakiś gościu co to ma tak mi napisał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:18, Assax napisał:

No nie wiem, pisze że dla każdego za free do kwietnia. Ktoś pisał że gdzieś trzeba wpisać
AW50FGIVEME i powinno być. Jakiś gościu co to ma tak mi napisał .


Być może. Do kwietnia jeszcze daleko więc powinienem dostać. A z tym kodem pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 09:13, Assax napisał:

To kiedy gramy meczyk? Bo akurat sobie premium kupiłem :D


Chętnie zagram, ale w pierw muszę grę ściągnąć. Proponuje Alberon''a na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy ściągnąć większą grupkę osób. Jak każdy będzie to pogadamy i ja mógłbym zrobić server i byśmy sobie pograli, ale najlepiej jakby jakiś gracz z gram.pl miał golda i zrobi na hasło żeby żaden nie wszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:34, Assax napisał:

Musimy ściągnąć większą grupkę osób. Jak każdy będzie to pogadamy i ja mógłbym zrobić
server i byśmy sobie pograli, ale najlepiej jakby jakiś gracz z gram.pl miał golda i
zrobi na hasło żeby żaden nie wszedł :D

Ja się dołączam do gry. :) Mam 5 level prawie 6 ale idzie mi całkiem dobrze :P Ratio 1.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 lvl też mi idzie dobrze :premium bronze ratio 0.83 (hacki na jednym z serwow i miałem staty 30 - 50 i mi sie wszystko popsuło.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam "mały" problem. Otóż czcionka w grze po zainstalowaniu najnowszego patcha najzwyczajniej się zwaliła i zamiast liter mam jakieś bohomazy :? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh dużo takich osób ma taki problem, ale znam rozwiązanie :D! . Wchodzisz w panel sterowania potem w opcje regionalne i językowe i w zaawansowane i dajesz tam gdzie masz standarty i formaty zmieniasz polski na angileski(Stany Zjednoczone) i dajesz zastosuj i tam chyba bedzie chcial ci resetnąć kompa to daj tak. I jak później wejdziesz do gry bedziesz miał normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować