Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Na CQC to ja bardzo dużo Pro widziałem i grałem z nimi. Pewnie grasz często na UO i BG, bo np. ja gram tylko na CQC :D.

Podałbyś swój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie tę grę ostatnio i mam mały problem...A mianowicie.
1. Jak wbijam na serwa i włącza się mapa to pokazuje mi się okno z moją postacią, tylko że nie wiem jak mam tam wybierać klasę postaci albo uzbrojenie...
2. Jak klikam "F" to przełączam się na bombę, tylko że aby ponownie używać karabinu muszę wybrać go klawiszem numerycznym...nie da się tego zrobić tylko kółkiem myszki?
3. Czy nie da się zrobić tak że kucanie i wstawanie wymagało tylko jednego klawisza, a nie dwóch?
4. Widziałem że kolesie robią takie fikołki...ale nie wiem jak się je wykonuje.
5. Jak używać granatów, i takich jakby ładunków co się na ziemi kładzie?
6. Gdy wczoraj byłem na jakimś serwie widziałem że wszyscy gracze są ready ale mimo to gra się nie zaczynała. Dlaczego?
7. Gdzie DOKŁADNIE można kupować lepsze bronie, i jak na nie zarobić.

I na razie to na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:

1. Jak wbijam na serwa i włącza się mapa to pokazuje mi się okno z moją postacią, tylko
że nie wiem jak mam tam wybierać klasę postaci albo uzbrojenie...

Wybierasz przez klawisze 1,2,3,4,5

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:

2. Jak klikam "F" to przełączam się na bombę, tylko że aby ponownie używać karabinu muszę
wybrać go klawiszem numerycznym...nie da się tego zrobić tylko kółkiem myszki?

Da się.

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:

3. Czy nie da się zrobić tak że kucanie i wstawanie wymagało tylko jednego klawisza,
a nie dwóch?

Nie wiem mi jest dobrze tak jak jest :D

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:

4. Widziałem że kolesie robią takie fikołki...ale nie wiem jak się je wykonuje.

Na Shift :D

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:

5. Jak używać granatów, i takich jakby ładunków co się na ziemi kładzie?

Bierzesz wybierasz numer 4 i masz granat i naciskasz na strzał a te ładunki to M14 i flashe, ale na nie musisz mieć konto premium.

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:

6. Gdy wczoraj byłem na jakimś serwie widziałem że wszyscy gracze są ready ale mimo to
gra się nie zaczynała. Dlaczego?

Pewnie Mastera nie było, albo gadali. Jak są wszyscy ready to master uzgadnia kiedy grę wystartuje, bo jest jeszcze auto start, ale to już inna rzecz.

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:

7. Gdzie DOKŁADNIE można kupować lepsze bronie, i jak na nie zarobić.

Item Shop a te zablokowane to musisz mieć właśnie konto premium, ale wykupić za G1.

Dnia 15.04.2010 o 15:53, Piterixos napisał:


I na razie to na tyle:)

I ode mnie też :)

Masz linka i poczytaj sobie tam wszystko jest. http://warrock.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 17:00, Piterixos napisał:

> /ciach/

Dzięki za info:) Całkiem fajna gra...można dość tanio kupować nowe bronie itp.


Tanio?Ciekawe pograj troche i odblokuj lepsze giwery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy te 30 tysięcy dinarów, które mamy na start są do naszej dyspozycji i możemy je sobie wydać i przetestować sklepik czy musimy zapłacić po ich wykorzystaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostały dodane serwery Zombie. Naprawdę fajna sprawa, coś na podobieństwo tego w CoD-ie. Chodzi o to, by przetrwać jak najdłużej. Całkiem fajnie się gra. Ktoś na gramie w ogóle gra w WR? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:39, DambialkoX napisał:

Mam tą grę jeszcze z Clicka :D Nie wiem czy nie zainstalować ? WR się coś patchuje ?
Bo jak tak to nie mam sensu nawet płyty wkładać do napędu :D


Patch''uje się, aie nie dlatego nie warto, wbijasz na serv a tu hax na haxie siededzi, czasami nawet ze spawnu sie nie ruszysz - a przynajmniej rok temu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Ta gra jeszcze istnieje? :D Gralem w nia ze 4 lata temu za czasow open bety (kiedy medyczka miala meski glos i nie bylo durnych platnych dodatkow). Ile obecnie jest map?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:45, Alehor napisał:

> Mam tą grę jeszcze z Clicka :D Nie wiem czy nie zainstalować ? WR się coś patchuje
?
> Bo jak tak to nie mam sensu nawet płyty wkładać do napędu :D

Patch''uje się, aie nie dlatego nie warto, wbijasz na serv a tu hax na haxie siededzi,
czasami nawet ze spawnu sie nie ruszysz - a przynajmniej rok temu było

Obecnie już tak nie jest. Obecnie raz na trzy mecze trafi się haker, ale gdy to wyjdzie na jaw (a wychodzi bardzo szybko) od razu dostaje kicka i nie ma problemu.

wiader - Hmm, co jakiś czas dodają nowe mapy. Nie wiem ile było ich 4 lata temu, ale teraz jest ich sporo. Zarówno małych map do bliskich starć jak i dużych.
Wczoraj na przykład dodali mapę do nowego trybu Zombie. Być może dodadzą nowe, ale w CoD-ie też jedna była dla tego trybu i nikt nie narzekał. Dla mnie to nie będzie minusem jeżeli pozostaną tylko na niej ;)

DambialkoX - Jak chcesz pograć z ludźmi w strzelaninę i jednocześnie nie płacić za to to instaluj. Są płatne bronie itp, ale ja póki co obchodzę się bez nich tak jak wiele innych osób. I naprawdę można grać bez nich.
A patchuje się chwileczkę. Ja np po ściągnięciu czekałem jakieś 20 minut na aktualizację więc nie jest źle.

Btw dzisiaj wrzucę gameplay na YT z trybu zombie. Link podam wieczorkiem jak będę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da.

btw. Gra ktoś z was w to jeszcze, bo ja osobiście po kilkuletniej przerwie znowu zacząłem grać i jestem pod wieloma względami zaskoczony i zadowolony z pracy ludzi z Nexona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować